fbpx
loader-logo
oferta-slider-wentylacja

Montaż Wentylacji

Wentylacja to wymiana oraz usunięcie nadmiernie podgrzanego lub zanieczyszczonego powietrza, a przy tym dostarczenie świeżego. Oferowane przez nas systemy wentylacji gwarantują świeże powietrze, które ma właściwą temperaturę oraz odpowiednią jakość. Dzięki temu w pomieszczeniach nie odczuwa się różnicy temperatur i można spokojnie złapać oddech. Komfort ma ogromne znaczenie dla samopoczucia, jak również wydajności pracowników. Montaż systemu wentylacji zależy m.in. od usytuowania budynku/ pomieszczenia, a także układu okien oraz drzwi, ale także czynników atmosferycznych.
Dowiedz się więcej

Montaż wentylacji w firmie

Jesteśmy specjalistami w systemach HVAC. Wykonujemy projekt oraz montaż klimatyzacji, wentylacji, a także ogrzewania, oddymiania, instalacji przeciwpożarowych, gazowych pomp ciepła (GHP) oraz automatyki, jak również serwis instalacji, jak również urządzeń.
Firma Carline została założona w 1994 r. w Rabce Zdrój, gdzie znajduje się siedziba. Jednak Kraków jest naszym głównym obszarem działania. Znajduje się tu nasze biuro centralne. Wykonujemy profesjonalne usługi HVAC, nie tylko w Krakowie, ale także na terenie całej Małopolski. Cieszymy się zaufaniem zarówno wśród klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Cały czas podwyższamy swoje kwalifikacje i poszukujemy najlepszych rozwiązań. Oferujemy kompletną usługę: rysujemy projekt oraz wykonujemy montaż, a realizację wykonujemy w oparciu o nowoczesne, sprawdzone technologie i urządzenia. Tworzymy rozwiązania do domu, mieszkania oraz firmy.
img

Montaż Wentylacji w Firmie

Elementy instalacji systemu wentylacji w firmie:

 • kanały prostokątne oraz okrągłe
 • izolacja kanałów i elementów wentylacyjnych
 • kratki, anemostaty, a także czerpnie oraz wyrzutnie powietrza służące do wykończenia
 • regulatory przepływu powietrza oraz przepustnice dedykowane regulacji systemu
 • elementy tłumiące – maty tłumiące, wkładki tłumiące oraz tłumiki akustyczne
 • elementy montażowe

Wentylacja Pomieszczeń

Montaż wentylacji jest niezbędny. Co zyskujemy?

 • Optymalną temperaturę
 • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
 • Ochronę przed powstawaniem pleśni, rozwojem bakterii
 • Redukcję zanieczyszczeń
 • Poprawę jakości powietrza (dopływ świeżego)
 • Komfort dla naszych pracowników
 • Oszczędność firmowego budżetu
img

Wentylacja mechaniczna wyciągowa

Uniwersalne rozwiązanie

Ten rodzaj wentylacji montowany jest na ogół w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. W skład systemu wchodzą wentylatory kanałowe wyciągowe, kanały wentylacyjne, kratki wywiewne zlokalizowane w miejscach wymagających wentylacji oraz wyrzutnie powietrza zużytego. W budynkach o podwyższonym standardzie za wymianę powietrza odpowiadają tzw. centrale wentylacyjne stanowiące element wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej. Centrale wentylacyjne mają szerokie zastosowanie jako systemy wentylacji mechanicznej w budynkach mieszkalnych, szkołach, jak również uczelniach czy też obiektach usługowych i sportowych. Taka wentylacja zapewnia uzdatnianie nawiewanego powietrza dzięki wmontowanym wymiennikom ciepła. Centrale wentylacyjne przy pomocy filtrów dostarczają do budynku oczyszczone powietrze.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Wentylacja pod kontrolą – efektywnie i oszczędnie!

Wybierając wentylację nawiewno-wywiewna decydujemy się na jedną z najbardziej skutecznych form wentylacji. W skład systemu wchodzą wentylatory kanałowe wyciągowe, a także kanały wentylacyjne, kratki wywiewne zlokalizowane w miejscach wymagających wentylacji oraz wyrzutnie zużytego powietrza.

Energooszczędna wentylacja mechaniczna nawiewno-wyciągowa z rekuperacją umożliwia odzyskiwanie ciepła. Kluczowym elementem jest rekuperator, czyli urządzenie ogrzewające chłodne powietrze z zewnątrz przez ciepłe, zużyte powietrze usuwane z pomieszczeń w zimie. Wymiennik ciepła umożliwia ochłodzenia ciepłego powietrza napływającego z zewnątrz przez chłodne powietrze usuwane z budynku.

W budynkach o podwyższonym standardzie za wymianę powietrza odpowiadają tzw. centrale wentylacyjne stanowiące element wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej. Centrale wentylacyjne mają szerokie zastosowanie w systemach wentylacji mechanicznej w budynkach mieszkalnych, jak również szkołach i uczelniach oraz obiektach usługowych czy sportowych. Taka wentylacja zapewnia uzdatnianie nawiewanego powietrza dzięki wmontowanym wymiennikom ciepła. Centrale wentylacyjne przy pomocy filtrów dostarczają do budynku oczyszczone powietrze.

Wentylacja oddymiająca

Priorytetem jest bezpieczeństwo

W razie wybuchu pożaru wentylacja oddymiająca i bytowa garaży podziemnych odprowadza dym, a dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo. Montaż wentylacji obejmuje wentylatory osiowe oddymiające mocowane na dachu, jak również w kanałach wentylacyjnych, oraz wentylatory strumieniowe umieszczane pod sufitami garaży.

Wentylacja w firmie

Systemy wymiany powietrza decydują o komforcie, a także bezpieczeństwie pracowników. Wentylacja ma zapewnić nie tylko dobrą jakość powietrza, ale również ograniczyć wilgoć, rozwój drobnoustrojów i usuwać niepożądane zapachy w budynku.

Montaż Wentylacji

Oferujemy projekt i montaż wentylacji w firmie - restauracja, hotel, biuro, hala przemysłowa, sklep, centrum handlowe

Serwis Wentylacji

Wykonujemy kompletny serwis systemu wentylacji oraz urządzeń - czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcja

Projekt Klimatyzacji

Realizujemy projekt klimatyzacji w firmie zgodnie z wymaganiami budynku oraz oczekiwaniami Inwestora

Montaż Klimatyzacji

Kompletny montaż systemu klimatyzacji do firmy. Dobrany indywidualnie, na miarę biznesu

Serwis Klimatyzacji

Oferujemy serwis systemu klimatyzacji - odgrzybianie, dezynfekcję, a także czyszczenie urządzeń i instalacji

Gazowe Pompy Ciepła

Dostarczamy energooszczędne, bezpieczne, systemy oparte na gazowych pompach ciepła (GHP)

Oddymianie

Wykonujemy profesjonalne systemy oddymiania dla firm i przedsiębiorstw oraz budynków mieszkalnych

Automatyka Systemów HVAC

Wykonujemy zaawansowane systemy automatyki HVAC dla klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami