fbpx
loader-logo

Zaufaj firmie Carline

Montaż i serwis wentylacji
i klimatyzacji
w domu

Projektowanie

Wykonujemy projekt systemów klimatyzacji, wentylacji oraz oddymiania dla domu i firmy.

Dostawa & Montaż

Dostarczamy urzadzenia i wykonujemy profesjonalny
montaż systemów HVAC.

Serwis & Przegląd

Kompletny serwis - czyszczenie, dezynfekcja, odgrzybianie, a także naprawa lub wymiana urządzeń.

Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie
naszego Zespołu w trakcie
całego procesu realizacji.

Projekt, montaż, serwis
wentylacji i klimatyzacji
w mieszkaniu i domu

Jesteśmy specjalistami w systemach HVAC. Wykonujemy projekt oraz montaż klimatyzacji, wentylacji, a także ogrzewania, oddymiania, instalacji przeciwpożarowych, gazowych pomp ciepła (GHP) oraz automatyki, jak również serwis instalacji i urządzeń.
Firma Carline została założona w 1994 r. w Rabce Zdrój, gdzie znajduje się siedziba. Jednak Kraków jest naszym głównym obszarem działania. Znajduje się tu nasze biuro centralne. Wykonujemy profesjonalne usługi HVAC, nie tylko w Krakowie, ale także na terenie całej Małopolski. Cieszymy się zaufaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Cały czas podwyższamy swoje kwalifikacje i poszukujemy najlepszych rozwiązań. Oferujemy kompletną usługę: rysujemy projekt i wykonujemy montaż, a realizację wykonujemy w oparciu o nowoczesne, sprawdzone technologie i urządzenia. Tworzymy rozwiązania do domu, mieszkania oraz firmy.

Montaż klimatyzacji w domu i w mieszkaniu

Jako specjaliści w zakresie montażu systemów klimatyzacyjnych do domu i do mieszkania oferujemy profesjonalne, a także innowacyjne rozwiązania.

Dom to miejsce, w którym wypoczywamy i nabieramy sił. Jednak otoczenie nie zawsze jest dla nas całkiem przyjazne. Ma to ścisły związek z niską jakością powietrza, które zależnie od warunków otoczenia może być zbyt suche lub zanieczyszczone. Aby poprawić jego jakość w domu oraz w mieszkaniu warto skorzystać z usług doświadczonych instalatorów, a tym samym zamontować dobrej jakości urządzenia.

Obecnie centralna klimatyzacja często jest standardem w wielu nowoczesnych domach. Klimatyzacja jest instalowana z systemem ogrzewania, a także innymi udogodnieniami. Skuteczna klimatyzacja w domu i w mieszkaniu poprawia komfort życia, niezależnie od pogody na zewnątrz.

Aby zapewnić wydajną i równie bezpieczną pracę systemu, wymagany jest regularny  serwis klimatyzacji w domu i mieszkaniu. 

Montaż wentylacji do domu i do mieszkania

Wentylacja w domu i wentylacja w mieszkaniu są absolutną koniecznością!

Dom to miejsce, w którym relaksujemy się, wypoczywamy oraz nabieramy sił. Prace domowe jak pranie, gotowanie czy prasowanie zwiększają ilość wilgoci, przez co w pomieszczeniach łatwo gromadzą się bakterie, grzyby, a także rozwija się pleśń. Ma to ścisły związek z niską jakością powietrza, które zależnie od warunków otoczenia może być zbyt suche lub zanieczyszczone. Aby poprawić jego jakość w domu warto skorzystać z profesjonalnych usług oraz urządzeń do wentylacji domowej.

Montaż systemu wentylacji w domu i mieszkaniu powinno się powierzyć rzetelnej firmie z doświadczeniem. Dzięki temu poprawimy jakość powietrza, pozbędziemy się zanieczyszczeń, załapiemy oddech, a przede wszystkim – zyskamy bezpieczeństwo dla siebie, a także naszych bliskich.

Gwarancją sprawnego oraz efektywnego działania, a także oszczędności jest regularny serwis wentylacji w domu i mieszkaniu. 

Nawilżacz czy oczyszczacz powietrza?

Powietrze, którym oddychamy, zwłaszcza w wielkich miastach, często jest suche i pełne szkodliwych drobnoustrojów. Dlatego warto skorzystać z nowoczesnych urządzeń takich jak nawilżacze i oczyszczacze powietrza, które  świetnie radzą sobie z poprawą jakości powietrza.

Nawilżacz powietrza zmienia suche powietrze w czyste i świeże, korzystnie wpływając na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Do mieszkania czy domu wystarczy niewielki, za to funkcjonalny, sprzęt o odpowiedniej mocy.

Efektywny oczyszczacz powietrza chroni przed emisją spalin, jak także toksycznych substancji lotnych oraz smogiem. Dobry oczyszczacz powietrza przeznaczony do domu lub mieszkania likwiduje szkodliwe związki, przykre zapachy oraz alergeny. Stanowi idealne rozwiązanie dla alergików, astmatyków i palaczy.

Optymalnym urządzeniem będzie nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza. Urządzenia do poprawy jakości powietrza znajdą Państwo w ofercie sklepu KlimaOne

Montaż Klimatyzacji

Oferujemy projekt oraz montaż kliamtyzacji do domu i mieszkania

Serwis Klimatyzacji

Przegląd serwis i konserwacja klimatyzacji domowej

Montaż Wentylacji

Montaż systemu wentylacji mechanicznej dla domu.

Serwis Wentylacji

Kompletny serwis wentylacji
dla domu i mieszkania

Alert Smogowy

Dbaj o czyste powietrze dla siebie
i swoich bliskich każdego dnia!

Montaż i serwis wentylacji Kraków i okolice

Wykonujemy profesjonalny montaż wentylacji. Ponad to oferujemy serwis urządzeń i instalacji. Wybierz usługi Carline – Kraków, Rabka Zdrój, Myślenice, Niepołomice, Tarnów, Katowice, Kielce, Bochnia, Brzesko, Skawina, Krzeszowice, Limanowa czy Nowy Sącz. Działamy nie tylko w Małopolsce, ale także w całej Polsce!
Sprawdź Lokalizacje

Montaż i serwis klimatyzacji Kraków i okolice

Wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzacji. Ponad to oferujemy serwis urządzeń i instalacji. Wybierz usługi Carline – Kraków, Rabka Zdrój, Myślenice, Niepołomice, Tarnów, Katowice, Kielce, Bochnia, Brzesko, Skawina, Krzeszowice, Limanowa czy Nowy Sącz. Działamy nie tylko w Małopolsce, ale także w całej Polsce!
Sprawdź Lokalizacje
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami