fbpx

Kompleksowa realizacja inwestycji HVAC dla domu

Firma Carline realizuje projekty dla domów oraz mieszkań.

W ciągu 30 lat naszej działalności zrealizowaliśmy szereg inwestycji dla klientów indywidualnych.

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy ofertę związaną z usługami kompleksowej realizacji oraz serwisu systemów klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji oraz pomp ciepła.

O FIRMIE

Kim jesteśmy?

Firma Carline została założona w 1994 r. w Rabce Zdrój, gdzie znajduje się jej obecna siedziba.

Jednak to Kraków jest naszym głównym obszarem działania. Znajduje się tu nasze biuro centralne.

Wykonujemy profesjonalne usługi HVAC nie tylko w Krakowie, ale także na terenie kilku województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, opolskiego i świętokrzyskiego.

MISJA

Firma Carline oferuje inwestorom szeroki zakres usług instalacyjnych oraz serwisowych.

Oferujemy profesjonalny projekt oraz doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań.

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy ofertę związaną z usługami kompleksowego montażu oraz serwisu systemów klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła.

Dzięki doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze inżynierów i instalatorów gwarantujemy pewną, a przede wszystkim trwałą realizację każdego zlecenia.

Od lat współpracujemy z największymi producentami urządzeń HVAC na całym świecie.

OBSZAR USŁUG

Oferujemy nasze usługi w głównej mierze na terenie województwa małopolskiego m.in.: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Myślenice, Bochnia, Brzesko, Wadowice, Olkusz, Trzebinia, Chrzanów, Dobczyce, Krzeszowice, Skawina, Zator, Nowy Sącz, Tarnów oraz również na obszarze kilku innych województw: śląskie, podkarpackie, opolskie czy świętokrzyskie.

W Polsce wykonaliśmy tysiące realizacji – od projektu, przez montaż aż do serwisu m.in. w Warszawie [Złote Tarasy], Czeladzi [Centrum Logistyczne], Katowicach [klub Energy 2000], Zatorze [Energylandia, Hyperion, Western Camp, Zadra, Smoczy Gród], Krakowie [Hotele: Hilton, Perfect, oraz INX, Muzeum Żydowskie Galicja, ABM, Centrum Badawcze ABB, czy Galeria Wnętrz – Salon Kler]

W ciągu naszej działalności realizowaliśmy instalację w kilku europejskich miastach. Nasza praca pozostała w niezależnym Księstwie Monaco, oraz w romantycznym Paryżu. Część historii Carline znajdziemy w mieście portowym Lubeca, a także niemieckim Kiel. Prowadziliśmy również realizację i montaże w gorącej Nicei oraz sąsiedniej Słowacji.

KLIENT INDYWIDUALNY

Nasza oferta

Projektowanie

Wykonujemy kompleksowy projekt realizacji systemów HVAC

Dostawa i montaż

Zapewniamy logistykę i wykonujemy profesjonalny montaż systemów HVAC

Serwis i przegląd

Zapewniamy profesjonalny serwis m.in. czyszczenie, dezynfekcja, odgrzybianie oraz naprawiamy lub wymieniamy urządzenia

Wsparcie

Oferujemy profesjonalne wsparcie naszych inżynierów w trakcie całego procesu realizacji

Montaż oraz serwis klimatyzacji w domu i w mieszkaniu

Jako specjaliści w zakresie montażu systemów klimatyzacyjnych do domu i do mieszkania oferujemy profesjonalne, a także innowacyjne rozwiązania.

Dom to miejsce, w którym wypoczywamy i nabieramy sił. Jednak otoczenie nie zawsze jest dla nas całkiem przyjazne. Ma to ścisły związek z niską jakością powietrza, które zależnie od warunków otoczenia może być zbyt suche lub zanieczyszczone.

Obecnie centralna klimatyzacja często jest standardem w wielu nowoczesnych domach. Klimatyzacja jest instalowana z systemem ogrzewania, a także innymi udogodnieniami. Skuteczna klimatyzacja w domu i w mieszkaniu poprawia komfort życia, niezależnie od pogody na zewnątrz.

Aby zapewnić wydajną i równie bezpieczną pracę systemu, wymagany jest regularny serwis klimatyzacji w domu i mieszkaniu.

Montaż wentylacji do domu i do mieszkania

Wentylacja w domu i wentylacja w mieszkaniu są absolutną koniecznością!

Dom to miejsce, w którym relaksujemy się, wypoczywamy oraz nabieramy sił. Prace domowe jak pranie, gotowanie czy prasowanie zwiększają ilość wilgoci, przez co w pomieszczeniach łatwo gromadzą się bakterie, grzyby, a także rozwija się pleśń. Ma to ścisły związek z niską jakością powietrza, które zależnie od warunków otoczenia może być zbyt suche lub zanieczyszczone.

Montaż systemu wentylacji w domu i mieszkaniu powinno się powierzyć rzetelnej firmie z doświadczeniem. Dzięki temu poprawimy jakość powietrza, pozbędziemy się zanieczyszczeń, załapiemy oddech, a przede wszystkim – zyskamy bezpieczeństwo dla siebie, a także naszych bliskich.

Gwarancją sprawnego oraz efektywnego działania, a także oszczędności jest regularny serwis wentylacji w domu i mieszkaniu.

DOMOWE POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych, dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej – powietrza, gruntu lub wody.​ Domowa pompa ciepła może zapewnić w Twoim domu czy mieszkaniu ciepłą wodę użytkową, a także komfortowe warunki ciepła. Dodatkowo jest to nie tylko bardziej ekologiczne rozwiązanie w porównaniu do np. tradycyjnych kotłów, ale także pozwala znacznie zaoszczędzić pieniądze w domowym budżecie. Pompy ciepła stanowią przyszłość nowego budownictwa!

Dla pełnego komfortu dla domu firma Carline oferuje pompy ciepła liderów branży – Hewalex, Daikin, Haier, a także Neoheat. Pomagamy w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania które zapewni doskonałe warunki temperatury w pomieszczeniach, a także podgrzeje wodę użytkową. Pompa ciepła może w efektywny sposób zastąpić tradycyjne źródła ciepła – jako samodzielne lub współpracujące urządzenie grzewcze.

Najlepsza firma dla Twojego domu

Przez 30 lat naszej działalności przeżyliśmy niejedna rewolucję – technologii, urządzeń oraz systemów. Ulepszono sposoby montażu, wzrosły wymagania klientów, a także potrzeby rynku. Jedno pozostało bez zmian – nasza pasja, oddanie i zaangażowanie, które codziennie wkładamy w wykonywanie naszej pracy.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH REALIZACJI

%

POZYTYWNYCH OPINII

OPINIE

Klienci o nas 

Tomasz

Rzeszów

Profesjonalizm, punktualność, rzetelność! Realizacja wykonana bez zbędnej zwłoki. Świetny kontakt z inżynierami, fachowe doradztwo na każdym etapie prac. Polecam!

Katarzyna

Kraków

Jestem absolutnie zachwycona poziomem obsługi klienta. A moim ulubionym konserwatorem jest Pan Grzegorz- złota ręka, prawdziwy profesjonalista oraz Pan Łukasz, który zawsze mi znajduje najlepsze terminy. Polecam firmę, bo takich już niestety coraz mniej na rynku. Ja nie szukam najtaniej ja potrzebuję najlepiej 🙂 Polecam:)

Bartosz

Katowice

Bardzo profesjonalna firma, usługa wykonana fachowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Termin realizacji dogodny dla klienta. Dobry kontakt, przejrzysta umowa – polecam!

REALIZACJE

Najnowsze realizacje

STREFA WIEDZY

Aktualności z naszej firmy

STREFA WIEDZY

Porady dla domu i biznesu

Piszą o nas...