fbpx

Greendustry mieszkania przy ul. Romanowicza — nowa realizacja firmy Carline

Greendustry to piękne, nowoczesne mieszkania położone w sercu Krakowa. Budynki przy ul. Romanowicza to kolejna inwestycja, za którą odpowiada zespół Carline. To już II etap naszych prac, w którym dbamy o wydajne, ekonomiczne systemy wentylacji mechanicznej, a także wydajne systemy klimatyzacji w mieszkaniach, lokalach usługowych oraz garażach podziemnych. Poznajcie bliżej realizację! 

 

Greendustry Zabłocie

Osiedle Greendustry Zabłocie to miejsce, gdzie harmonia miasta spotyka się z zielenią natury, tworząc wyjątkową przestrzeń do życia. Osiedle pełne jest uroku, a same mieszkania są nie tylko starannie przygotowane, ale i funkcjonalne.

Wyjątkowe osiedle mieszkalne

Co czyni Greendustry Zabłocie tak wyjątkowym? To nie tylko nowoczesny design i wysokie standardy wykończenia, ale również dbałość o detale. Część mieszkań zachwyca dwupoziomowym układem, a prywatne tarasy i ogródki staną się dla przyszłych lokatorów idealnym miejscem do relaksu i spotkań z przyjaciółmi.

Ale to nie wszystko! W Greendustry Zabłocie czeka mnóstwo wspólnych przestrzeni. Można cieszyć się zielonymi dziedzińcami, tarasem na dachu czy przechowalnią roślin. Do tego inwestor zapewni stacje ładowania pojazdów elektrycznych przy każdym miejscu postojowym i miejsca do ładowania pojazdów jednośladowych. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią nowoczesne rozwiązania, które dbają o środowisko!

Lokalizacja

Lokalizacja Greendustry Zabłocie to kolejny atut. Osiedle powstało w samym sercu dzielnicy Zabłocie, gdzie industrialny charakter spotyka się z nowoczesnością. Bliskość galerii sztuki, biur i restauracji sprawia, że życie w tym miejscu jest pełne różnorodności i inspiracji. Spacerem w 15 minut można dojść do historycznej dzielnicy Kazimierz, a w 10 minut do Bulwaru Podolskiego — idealnego miejsca na relaks i rekreację.

Inwestor: Q3D

Realizacja Carline w obiekcie

Firma Carline wykonuje dla Inwestora kompleksowe instalacje w zakresie wentylacji mechanicznej. Działania podzielone zostały na 2 etapy.

II etap

Praca naszego zespołu skumulowała się w obszarze 95 mieszkań i 5 lokali usługowych. Wykonaliśmy:

  • 110 instalacji freonowych pod klimatyzację;
  • instalację oddymiania garażu opartą o wentylatory Aereco, których łączna moc wynosi 60 kW oraz 11 wentylatorów strumieniowych pracujących w funkcji bytowej i pożarowej;
  • system napowietrzania garażu i klatki schodowej oparta o wentylatory osiowe Aereco;
  • wentylację mechaniczną wyciągową w pomieszczeniach technicznych i komórkach lokatorskich, do której użyliśmy wentylatorów kanałowych firmy Harmann;
  • instalację wentylacji mechanicznej mieszkań z wykorzystaniem najcichszych dostępnych na rynku wentylatorach ściennych niemieckiej firmy Lunos.

Dobra współpraca

Przypomnijmy też I etap prac, w którym zadbaliśmy o systemy 107 mieszkań i 2 lokali usługowych wykonując:

  • 128 instalacji freonowych pod klimatyzację;
  • instalację oddymiania garażu, z wykorzystaniem wentylatorów Aereco, o łącznej mocy 60 kW;
  • wentylację mechaniczną garażu opartą o 2 wentylatory osiowe i 8 wentylatorów strumieniowych firmy Aereco;
  • instalację wentylacji mechanicznej wyciągowej z pomieszczeń technicznych i komórek lokatorskich. Do montażu posłużyły nam wentylatory kanałowe firmy Harmann;
  • system wentylacji mechanicznej mieszkań, który także wykorzystuje najcichsze wentylatory ścienne Lunos, model Silvento.

Nad całością inwestycji czuwa nasz inżynier Kamil Ogonowski.

Grafika główna pochodzi z oficjalnej strony: greendustry.pl/

Nasze inne instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…