fbpx
loader-logo

Mieszkania przy ul. Bunscha — nowa realizacja firmy Carline

Mieszkania przy ul. Bunscha w Krakowie to kolejna inwestycja, za którą odpowiada zespół Carline. W budynkach mieszkalnych i garażu podziemnym dbamy o wydajne, ekonomiczne systemy wentylacji mechanicznej. Poznajcie bliżej realizację! 

Mieszkania przy ul. Bunscha — nowa realizacja firmy Carline

Mieszkania przy ul. Bunscha

Mieszkania przy ul Bunscha są bardzo atrakcyjne ze względu na swoje dogodne położenie, świetne skomunikowanie oraz bliskość centrum handlowego Atut. W centrum handlowym znajdują się m.in. Leroy Merlin, Biedronka, Lidl, a także Sinsay, Dealz, Pepco czy Action. Do tego apteka, piekarnia, sklep z winami i sklep zoologiczny sprawiają, że kompleks zapewnia wszystko, co niezbędne i więcej! W obiekcie znajduje się również nowoczesna siłownia sieci MyFitness Place.

Budynek

Inwestycja deweloperska obejmuje 3 budynki mieszkalne, czyli 124 mieszkania wraz z przestrzenią usługową na parterze i pierwszym piętrze, a także przestronnym garażem podziemnym pod całym kompleksem budynków.

Dobra współpraca

Za budynek odpowiada firma INTER-BUD, nasz wieloletni partner biznesowy i jeden z największych krakowskich deweloperów mieszkaniowych z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Wspólnie dbamy o krakowskie obiekty. Nie tylko o mieszkania przy ul. Bunscha, ale i m.in. mieszkania na osiedlu Piasta Towers (gdzie realizujemy już 8 etap prac!) czy obiekty Fabryczna Office. 

Realizacja Carline w obiekcie

Firma Carline wykonuje dla Inwestora kompleksowe instalacje w zakresie wentylacji mechanicznej. Kompleks 3 budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi przy ul. Bunscha w Krakowie wyposażony zostanie w:

  •  Systemy wentylacji mechanicznej garażu podziemnego, do którego użyjemy wentylatorów strumieniowych oraz osiowych.
  •  Kompleksowe systemy wentylacji oddymiającej garażu podziemnego, w których także zamontujemy wentylatory strumieniowe oraz osiowe.
  •  Systemy wentylacji pomieszczeń technicznych, pomocniczych i porządkowych z efektywnymi wentylatorami kanałowymi firmy Harmann.
  •  Wydajny system wentylacji mechanicznej mieszkań, którego efektywne działanie zagwarantują wentylatory dachowe Harmann.
  •  Zaawansowany system wentylacji lokali usługowych z centralami wentylacyjnymi nawiewno-wywiewnymi z odzyskiem ciepła.
Mieszkania przy ul. Bunscha — nowa realizacja wentylacji

Nad całością inwestycji czuwa nasz inżynier Dariusz Cieśla.

Nasze inne instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88
lub online: carline@carline.com.pl

 

Zapraszamy również na nasz Facebook, Instagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!