fbpx

Wentylator Silvento niekwestionowanym liderem – sprawdź!

Firma Carline jest długoletnim partnerem handlowym oraz autoryzowanym serwisantem  niemieckiej firmy Lunos. Chcielibyśmy polecić jeden z najlepszych dostępnych na świecie wentylatorów. Wentylator SILVENTO to przełomowe urządzenie, które każdy z nas może mieć w swoim mieszkaniu i domu!

Lunos to pionier w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań. Po raz pierwszy stworzyli oni system pasywnej wentylacji do szafek kuchennych wentylowanych z zewnątrz. Lunos stał się jednym z wiodących producentów wentylacji mieszkaniowej na świecie i mimo upływu lat jego pozycja w branży pozostaje niezmienna.

Niemiecki system = niemiecka jakość

Wentylator SILVENTO został opracowany oraz stworzony w Niemczech. Jego produkcja odbywa się w pełni zautomatyzowanej hali produkcyjnej w Berlinie. To gwarancja, że materiały z których skonstruowane jest urządzenie posiadają wysoką jakość. Wentylator stworzono dzięki technologii udoskonalonej przez wysokiej klasy ekspertów. Został dopracowany w najmniejszych szczegółach.

W czym tkwi innowacyjność modelu SILVENTO?

Wentylator Silvento to jedyny dostępny obecnie na rynku wentylator spełniający normy dotyczące hałasu, ponieważ poziom ciśnienia akustycznego dla wydajności  30m3/h wynosi 24 dB (A), a dla wydajności 60 m3/h 35 dB(A).

norma hałasu, mieszkania

Coraz częściej, aby mieć własne M2 decydujemy się na małe mieszkania, a często oznacza to sypialnie połączoną z aneksem kuchennym. Takie rozwiązanie narzuca nam pewne wymagania. W małych mieszkaniach obowiązuje norma, którą przedstawia 1 pozycja tabeli. W nocy dopuszczalny hałas wynosi  25 dB (A). SILVENTO jako jedyny w pełni spełnia te wymagania.

Oznacza to, że decydując się na instalację wentylatora SILVENTO dostajemy urządzenie najwyższej jakości, a co istotne, pracujące praktycznie bezgłośnie! Zoptymalizowany silnik, nowo zaprojektowany wirnik oraz dopracowana geometria urządzenia połączyły się w jedno, dając najlepszy dostępny na rynku oraz najcichszy system wentylacyjny na świecie.  W domach czy mieszkaniach gdzie chcemy odpocząć, odnaleźć cisze oraz spokój to bezcenna wartość.

EKO-przyjazny

Wentylator SILVENTO to również korzyść dla środowiska. Urządzenie zostało bowiem zaprojektowane, by zredukować koszty zużycia energii i przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczeń w powietrzu. Efekt ten osiągnięto przez minimalizacje poboru mocy, która wynosi 4,9/10,5 W przy wydajności  30/60 m3/h oraz maksymalnej różnicy ciśnienia 210 Pa. To także oznacza znacznie niższy koszt. Warto na to zwrócić uwagę szczególnie, że ceny energii elektrycznej rosną. Dodatkowo wentylator zawiera czujnik zabrudzenia filtra. Wbudowane diody LED dają sygnały informujące o  konieczności zmiany filtra, a także pokazują pracę urządzenia na bieżąco.

Układ regulacji wentylatorów wyciągowych z wersji podstawowej można dodatkowo zaopatrzyć w czujnik wilgotności oraz temperatury. Dzięki temu system precyzyjnie dostosuje wydajność do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu. Latem przełączy się na najniższą wydajność. Z kolei zimą, ale też w czasie okresów przejściowych będzie regulował wilgotność.  To ochroni budynki przed nadmiarem wilgoci. Wentylator można udoskonalić także montując czujnik obecności człowieka. Energia zużywana będzie wtedy w miarę potrzeb, bez nadmiernych wydatków, bez niepotrzebnej szkody dla środowiska. Wentylatory SILVENTO występują również w wersji 3-biegowej, z funkcją opóźnienia maksymalnej wydajności lub interwałem.

Atutem jest także design SILVENTO. Przedni panel jest płaski, ma małą powierzchnię (szerokość 260mm x 260mm wysokość x 108mm głębokość). Jego estetyka wykonania, ale także elegancja oraz prostota wyglądu nie zaburzy żadnego wystroju wnętrza. Wlot powietrza znajduje się z tyłu, przez co jakiekolwiek ślady zabrudzeń nie są widoczne.


Osiedle Park Leśny Bronowice, mieszkania
Park Leśny Bronowice, Kraków

Wentylator Silvento. Dla kogo?

Jesteś projektantem? Developerem? Zadbaj o to, by projektowane przez Ciebie rozwiązania opierały się na pewnej technologii, która zapewni maksymalną funkcjonalność oraz niezawodną jakość. Odkryj możliwości SILVENTO, a z jego pomocą stwórz najlepsze możliwe rozwiązania dla przyszłych klientów! Idealnie sprawdzi się w blokach mieszkalnych. Zaufaj technologii, a jednocześnie bądź częścią przełomu, jaki daje wentylator SILVENTO.

Budujesz dom? Mieszkanie? SILVENTO to także rozwiązanie dla osób prywatnych. Zatroszcz się o siebie, ale też o bliskich zaczynając od tego co niezbędne – wysokiej jakości  powietrza. Bez hałasu. Bez problemu. Z równoczesną redukcją kosztów.

Reasumując

Wentylator SILVENTO czyli..?

 • Najcichsze urządzenie dostępne na rynku
 • Jedyny wentylator spełniający w pełni normy hałasu wg PN-87/B-02151/02
 • Wykonany przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań techniki
  przez niemieckich ekspertów w niemieckiej firmie produkcyjnej
 • Przyjazny dla środowiska
 • Reguluje wilgotność w mieszkaniu
 • Pomaga w utrzymaniu wysokiej jakości powietrza
 • Energooszczędny
 • Wyposażony w czujnik ruchu oraz czujnik pomiaru temperatury
 • Posiada system kontroli zabrudzenia filtra
 • Dodatkowo ma elegancki, nowoczesny wygląd

Firma Carline jest jedynym dystrybutorem Wentylatora SILVENTO w południowej Polsce. Wentylatory Lunos wykorzystaliśmy m.in. w realizacji mieszkań na Osiedlu Park Leśny Bronowice.

Pamiętaj!

Wykonując pomiar pracownik powinien korzystać z profesjonalnych narzędzi, by wyniki podać zawsze dokładne. To pomaga także postawić trafną diagnozę. Sprawdzona wentylacja daje nam informację w jakim stanie jest system, jakość powietrza oraz poziomu hałasu, który powoduje. Po wykonanym pomiarze właściciel lub zarządca otrzymuje protokół zawierający kompleksowe informację o stanie wentylacji.

Pamiętajmy, że tylko uprawnione osoby mogą wydać prawomocny protokół z pomiarów skuteczności wentylacji. Dlatego powinniśmy wybrać firmę, która posiada odpowiednie certyfikaty i szkolenia.

Masz więcej pytań? Potrzebujesz porady? Chcesz zainstalować u siebie wentylator SILVENTO?

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…