fbpx

KIM JESTEŚMY?

Firma Carline została założona w 1994 r. w Rabce Zdrój, gdzie znajduje się jej obecna siedziba.

Jednak to Kraków jest naszym głównym obszarem działania. Znajduje się tu nasze biuro centralne.

Wykonujemy profesjonalne usługi HVAC nie tylko w Krakowie, ale także na terenie kilku województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, opolskiego i świętokrzyskiego.

Cieszymy się zaufaniem zarówno wśród klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

HISTORIA

Firma Carline działa na rynku od 1994 r. Idea powstania zrodziła się w Rabce Zdrój, a pierwsze montaże obejmowały tylko klimatyzację. Na początku lat dziewięćdziesiątych byliśmy pierwszą tego typu firmą w całym Podhalu! Wraz z rozwojem nasza firma poszerzyła zakres działania, jak również terytorium. Zbudowaliśmy także profesjonalny, zgrany zespół monterów oraz inżynierów.

PASJA

Przez 30 lat naszej działalności przeżyliśmy niejedna rewolucję – technologii, urządzeń oraz systemów. Ulepszono sposoby montażu, wzrosły wymagania klientów, a także potrzeby rynku. Jedno pozostało bez zmian – nasza pasja. Oddanie i zaangażowanie, które codziennie wkładamy w wykonywanie naszej pracy są fundamentem firmy. I obiecujemy, że ta pasja w nas zostanie!

OBECNIE

Dziś Carline jest firmą z bogatą historią i wieloletnim doświadczeniem. Nasza centrala wciąż znajduje się w Rabce Zdrój, ale biuro od kilku lat prowadzimy w Krakowie. Wykonujemy już nie tylko montaż klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania, ale także projekt oraz serwis klimatyzacji, wentylacji, jak również rekuperacji z odzyskiem ciepła czy oddymiania. Specjalizujemy się w systemach gazowych pomp ciepła. Tworzymy automatykę systemów HVAC. Służymy swoją wiedzą realizując instalacje dla klientów indywidualnych – do domu i do mieszkania, a także biznesu – dla małych, średnich oraz dużych firm.

REALIZACJE

W Polsce wykonaliśmy tysiące realizacji – od projektu, przez montaż aż do serwisu m.in. w Warszawie [Złote Tarasy], Czeladzi [Centrum Logistyczne], Katowicach [klub Energy 2000], Zatorze [Energylandia, Hyperion, Western Camp, Zadra, Smoczy Gród], Krakowie [Hotele: Hilton, Perfect, oraz INX, Muzeum Żydowskie Galicja, ABM, Centrum Badawcze ABB, czy Galeria Wnętrz – Salon Kler]

W ciągu naszej działalności realizowaliśmy instalację w kilku europejskich miastach. Nasza praca pozostała w niezależnym Księstwie Monaco, oraz w romantycznym Paryżu. Część historii Carline znajdziemy w mieście portowym Lubeca, a także niemieckim Kiel. Prowadziliśmy również realizację i montaże w gorącej Nicei oraz sąsiedniej Słowacji.

KADRA

Poznaj zespół Carline

 

Firmę Carline tworzą ludzie! Nasz Zespół to zgrana kadra profesjonalistów z branży HVAC.

Pracujemy ze sobą od lat, ciągle rozwijając swoje horyzonty, a tym samym poszerzając grono o kolejnych, inteligentnych ludzi z pasją!

Wiedza i umiejętności są przez nas zdobywane, doskonalone, a w końcu wykorzystane do tworzenia najlepszych realizacji. Możesz nam zaufać!

Adam Smoter

PREZES ZARZĄDU

Roman Niedziela

KIEROWNIK ROBÓT / PROJEKTANT

Łukasz Dębowski

DYREKTOR DS. INWESTYCJI I PROJEKTOWANIA

Łukasz Bolavec

DYREKTOR DZIAŁU KLIMATYZACJI I SERWISU

Dariusz Cieśla

KIEROWNIK DZIAŁU REALIZACJI I INWESTYCJI

Damian Wrona

INŻYNIER ROBÓT INSTALACYJNYCH

Kamil Ogonowski

INŻYNIER ROBÓT SANITARNYCH

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?
Powiąż karierę z Carline

Sprawdź nasze oferty pracy

PARTNERZY BIZNESOWI

Zaufało nam ponad 1500 klientów biznesowych

REALIZACJE

Najnowsze realizacje

STREFA WIEDZY

Aktualności z naszej firmy