fbpx

Mieszkania – Park Leśny Bronowice – oddane do użytku!

Nowe mieszkania w krakowskich Bronowicach już czekają na swoich lokatorów!  Zespół Carline miał przyjemność współpracować przy powstaniu osiedla Park Leśny Bronowice. Odpowiadaliśmy za projekt oraz montaż systemu wentylacji. W realizacji wykorzystaliśmy wentylatory Lunos.

Osiedle Park Leśny Bronowice, mieszkania

O inwestycji

Budowa powstała w spokojnej, zielonej okolicy Krakowa, nieco oddalonej od głównej części miasta. Daje to możliwość szybkiego przejazdu do centrum, przy jednoczesnym komforcie mieszkania poza zgiełkiem miejskim. Bliskość obiektów handlowych oraz usługowych to także ogromny plus inwestycji. Dzięki temu mieszkańcy mogą korzystać z różnych udogodnień.

Natura na wyciągnięcie ręki

Niewątpliwym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo Jurajskiego Parku Narodowego. Pozwoli to na aktywność – spacery, treningi na świeżym powietrzu, jak również jogging. Liczne ścieżki rowerowe to dla każdego możliwość relaksu, a także odpoczynku podczas przejażdżek zarówno rowerowych, jak i na rolkach czy deskorolce.

Osiedle Park Leśny Bronowice będzie doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi. Place zabaw, a także ławki, alejki oraz zielona przestrzeń.. przemyślane i rozplanowane tak, by stworzyć najbardziej korzystne warunki mieszkania dla małych i dużych.

Więcej można znaleźć na oficjalnej stronie –> Park Leśny BronowiceMieszkania Park Leśny Bronowice – realizacja Carline

Nasz zespół odpowiadał za projekt oraz wykonanie pełnego systemu wentylacji mechanicznej 184 mieszkań zlokalizowanych w sumie 22 budynkachDo realizacji wykorzystaliśmy wentylatory Silvento znanej niemieckiej firmy Lunos.


Wentylacja Lunos w mieszkaniach

Montaż wentylacji mechanicznej realizowany przez nasz zespół, opiera się na wentylatorach marki LUNOS. Unikalna, niemiecka technologia gwarantuje najcichszą pracę instalacji spośród wszystkich dostępnych obecnie na rynku modeli. Wentylatory wykonane zostały przy użyciu najbardziej zaawansowanych rozwiązań techniki. Dzięki temu dostarczamy nie tylko energooszczędne, ale także przyjazna dla środowiska urządzenia. Jako jedyny – wentylator Lunos – spełnia w normę hałasu wg PN-87/B-02151/02. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu wysokiej jakości powietrza. Ponad to prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo. Nowoczesny wygląd idealnie wkomponuje się w aranżację wnętrza nie zaburzając jego harmonii.

​Więcej informacji na temat wentylatorów Silvento znajdziecie Państwo w naszym arykule. Zapraszamy do zakładki Strefa Wiedzy.

Nad całością realizacji czuwała inż. Kinga Popek.

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…