fbpx
loader-logo
 • Rozwiązania

  klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie, Mników
 • Data realizacji

  Czerwiec 2022
 • Lokalizacja

  Mników, Polska
 • Klient

  OKNO-POL
 • Powierzchnia

  Zakład produkcyjny i hale firmy OKNO-POL

O Projekcie

OKNO-POL klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie

Firma od wielu lat prężnie działa na rynku nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Doskonała, wysoka jakość spełnia rygorystyczne normy i wymogi Unii Europejskiej.

 

Firma oferuje szeroką gamę energooszczędnych produktów skonstruowanych na bazie profili z PVC lub aluminium. Okna i drzwi OKNO-POL doskonale współgrają z wnętrzem nowoczesnym i klasycznym. Produkty są funkcjonalne, ale i niezwykle estetyczne

Realizacja Carline w obiekcie

 

Temat został podzielony na etapy, ponieważ w zakładzie nieustannie prowadzona była produkcja. Zależało nam, żeby jak najmniej ingerować w pracę firmy Okno-Pol, a jednocześnie sprawnie wykonywać swoje zadania.

 1. Hala magazynowo produkcyjna – prace objęły wykonanie wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania, w których wykorzystaliśmy centralę wentylacyjną z agregatem wstępnego chłodzenia Lennox.
 2. Budynek socjalny – komfortowe, bezpieczne warunki zapewnia system klimatyzacji i ogrzewania na urządzeniach Haier oraz montaż central wentylacyjnych Frapol.
 3. Hala przygotowania aluminium – wykonaliśmy montaż systemu klimatyzacji z wykorzystaniem kasety 14kW niezawodnej firmy Haier. Kaseta służy zarówno do grzania, jak i chłodzenia hali.
 4. Hala lakierni – odpowiadaliśmy za wykonanie wentylacji mechanicznej i ogrzewania w oparciu o systemy Frapol z agregatem wstępnego chłodzenia Lennox.

Realizujesz podobny projekt?

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC (Kraków i Małopolska)