fbpx
loader-logo
wentylacja serwis

Serwis Wentylacji w firmie

Montaż wentylacji w firmie to obowiązek! Dzięki wentylacji wymieniane i usuwane jest nadmiernie podgrzane czy zanieczyszczone powietrze, a na jego miejsce dostarczane jest świeże. Oferowane przez nas systemy wentylacji gwarantują wymianę powietrza na nowe, przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniej temperatury oraz wysokiej jakości. Dzięki temu w pomieszczeniach nie odczuwa się różnicy temperatur, a w związku z tym można spokojnie złapać oddech. Jednak aby wentylacja działała na pełnych obrotach, a pracownicy mogli spokojnie oddychać regularny serwis wentylacji w firmie jest absolutnie niezbędny.
Dowiedz się więcej

Serwis wentylacji w firmie z Carline - Kraków

Zespół Carline wykonuje profesjonalne przeglądy, jak również serwisy systemów wentylacji (gwarancyjny i pogwarancyjny) dla firm, biur, salonów usługowych, hal produkcyjnych oraz magazynów.
Oferta firmy Carline obejmuje również wykonanie instalacji wentylacyjnych w obiektach biurowych, jak również hotelowych, mieszkalnych oraz restauracjach, a także obiektach sportowych czy przemysłowych. Niezależnie od rozmiarów projektu specjaliści Carline dążą do optymalizacji procesu wentylacji, która ma na celu poprawę jakości i składu powietrza. Prawidłowa wentylacja jest ciągła, a także zapewnia stałą wymianę powietrza. Kolejnym warunkiem jest możliwość regulacji systemu wentylacji, aby dostosować ją do warunków atmosferycznych oraz sytuacji w danym pomieszczeniu. Współpracujemy z największymi producentami urządzeń, jak również materiałów wentylacyjnych w Polsce. Naszymi strategicznymi partnerami są Harmann, Smay, ANG, Frapol, VTS, Lennox oraz wielu innych. Projektujemy, a także instalujemy systemy wentylacyjne dla domu oraz mieszkania. Nasza oferta zawiera projektowanie, doradztwo techniczne, montaż oraz serwis zarówno prostych, jak i najbardziej zaawansowanych systemów.

Zamów serwis wentylacji do firmy

img

Etapy serwisu wentylacji w firmie

Serwis i przegląd wentylacji w firmie

  • Przegląd –> sprawdzenie prawidłowości działania systemu wentylacji
  • Wymiana/ naprawa elementów –> montaż nowych, bądź naprawa istniejących części systemu
  • Czyszczenie oraz dezynfekcja –> dokładne czyszczenie kanałów i urządzeń oraz ich dezynfekcja przy użyciu specjalnych środków
  • Konserwacja –> zabezpieczenie systemu klimatyzacji do czasu kolejnego serwisu

Serwis wentylacji w firmie to korzyści

Przegląd wentylacji to prawny obowiązek, a także gwarancja:

 • Bezpieczeństwa ludzi (pracowników, klientów, partnerów, a także kontrahentów)
 • Prawidłowego działania urządzeń
 • Optymalnej temperatury
 • Utrzymania prawidłowej wilgotności
 • Ochrony przed powstawaniem pleśni, jak również rozwojem bakterii
 • Redukcji zanieczyszczeń
 • Poprawy jakości powietrza (dopływ świeżego)
 • Komfortu
 • Oszczędność
img

Czyszczenie wentylacji w firmie

Weź głęboki oddech!

System wentylacji ma zapewnić doskonałej jakości powietrze oraz komfortowe warunki pracy dla kadry. Odpowiada także za regulacje poziomu wilgoci. Jeżeli urządzenia są zabrudzone zamiast świeżego, nawiewane jest do pomieszczeń zanieczyszczone powietrze, z bakteriami, alergenami czy roztoczami. A to szybka droga do utraty zdrowia – przeziębienia, katar, astma, czy alergie, jak również spadku wydajności naszych pracowników. Czyszczenie wentylacji pomaga utrzymać wydajną pracę urządzeń, jak również zapewnia, że powietrze będzie czyste, świeże, pozbawione zanieczyszczeń o odpowiedniej wilgotności.

Odgrzybianie wentylacji w firmie

Pozbądź się grzybów i bakterii!

Pojawienie się grzybów, jak i bakterii w systemie wentylacji jest właściwie nieuniknione. Zanieczyszczenia zatrzymują się i osiadają wewnątrz urządzenia. Jednak pozwolenie na zadomowienie się ich to duży błąd, na który nie można sobie pozwolić. Czyste powietrze to gwarancja zdrowia, a także bezpieczeństwa dla pracowników oraz klientów. Z bakteriami wewnątrz urządzeń wentylacyjnych to niemożliwe. Dlatego zalecane jest regularne odgrzybianie systemu wentylacji w firmie przy użyciu specjalistycznych preparatów.

Dezynfekcja wentylacji w firmie

Zdrowie na pierwszym miejscu!

Zanieczyszczona wentylacja jest obciążona zwiększonym poborem energii, przez co też spada jej wydajność. System wentylacji powinien być koniecznie poddany przeglądowi i regularnemu serwisowi. Jest to także konieczność wynikająca z przepisów prawnych. Jeśli chcemy zapewnić komfort każdego dnia, a także chronić sprzęt, warto zadbać o regularne czyszczenie wentylacji w firmie. A dezynfekcja jest tego nieodłączną częścią. Profesjonalnie wykonany serwis z użyciem specjalistycznych środków to gwarancja najlepszej jakości powietrza.

Serwis wentylacji Kraków..
i nie tylko!

Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego m.in.: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Myślenice, Bochnia, Brzesko, jak również Olkusz, Trzebinia, Chrzanów, Krzeszowice, Skawina, Zator, a także na obszarze całej Polski m.in. Warszawa, Wrocław, Poznań czy Rzeszów.

Montaż Wentylacji

Oferujemy projekt i montaż wentylacji w firmie - restauracja, hotel, biuro, hala przemysłowa, sklep, centrum handlowe

Serwis Wentylacji

Wykonujemy kompletny serwis systemu wentylacji oraz urządzeń - czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcja

Projekt Klimatyzacji

Realizujemy projekt klimatyzacji w firmie zgodnie z wymaganiami budynku oraz oczekiwaniami Inwestora

Montaż Klimatyzacji

Kompletny montaż systemu klimatyzacji do firmy. Dobrany indywidualnie, na miarę biznesu

Serwis Klimatyzacji

Oferujemy serwis systemu klimatyzacji - odgrzybianie, dezynfekcję, a także czyszczenie urządzeń i instalacji

Gazowe Pompy Ciepła

Dostarczamy energooszczędne, bezpieczne, systemy oparte na gazowych pompach ciepła (GHP)

Oddymianie

Wykonujemy profesjonalne systemy oddymiania dla firm i przedsiębiorstw oraz budynków mieszkalnych

Automatyka Systemów HVAC

Wykonujemy zaawansowane systemy automatyki HVAC dla klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami