fbpx

Klinika Ambroziak, Piaseczno – montaż klimatyzacji – realizacja Carline

Klinika Ambroziak to niezwykle nowoczesne, eleganckie miejsce, które oferuje profesjonalne zabiegi i usługi z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Firma Carline zadbała o najwyższą jakość powietrza, wykonując montaż klimatyzacji w obiekcie. Dzięki temu zarówno personel, jak i klienci Kliniki Ambroziak w Piasecznie mogą poczuć się w pełni komfortowo oraz bezpiecznie. 


Klinika Ambroziak

Nowoczesna Klinika Ambroziak w Piasecznie stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość usług, komfort, piękno, a także zdrowie. W centrum medycznym wykonywane są profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Klinika Ambroziak w swojej ofercie posiada szeroką gamę zabiegów. Wykonuje usługi z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej, a także flebologii, ginekologii estetycznej, laryngologii czy fizjoterapii i kosmetologii.

W samym obiekcie dominują proste, ale również szlachetne materiały wykończeniowe. Elegancję podkreśla klasyczna kolorystyka. 
Realizacja Carline w obiekcie – montaż klimatyzacji

Inwestor powierzył nam wykonanie kompletnej realizacji w zakresie systemu klimatyzacji. Odpowiadaliśmy za projekt, dobór oraz dostawę urządzeń klimatyzacyjnych. Głównym zadaniem był montaż klimatyzacji, a także uruchomienie instalacji wraz z oddaniem budynku do odbioru.  

System klimatyzacji doskonale sprawdza się w obiekcie. Daje nie tylko komfort pracownikom oraz klientom kliniki. Przede wszystkim jest niezbędnym wymogiem do zapewnienia najwyższych standardów, jak również pozwala utrzymać bezawaryjną pracę urządzeń. 

Nad całością inwestycji czuwa nasz inżynier Artur Matusiewicz.

Nasze inne instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

 

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…