loader-logo
klimatyzacja

Montaż Klimatyzacji
w firmie

Montaż klimatyzacji w biurze daje komfort pracownikom, klientom, a także kontrahentom. Prawidłowo dobrany i zainstalowany system klimatyzacji zapewnia także właściwe działanie urządzeń. Wybór klimatyzatora, instalacja systemu, jak również regularny serwis to podstawa efektywności, a także gwarancja oszczędności i bezpieczeństwa w każdym biznesie.
Dowiedz się więcej

Montaż klimatyzacji w firmie

Firma Carline wykonuje kompletne usługi z zakresu branży klimatyzacyjnej. Od ponad 25 lat działamy na rynku. Dzięki doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze inżynierów i instalatorów, gwarantujemy kompletny montaż klimatyzacji oraz pewną, a przede wszystkim trwałą realizację każdego zlecenia.
Od lat współpracujemy z największymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce. Proponujemy montaż klimatyzatorów najlepszych światowych producentów: Haier, Daikin, LG, jak również Midea, Fujitsu, Gree, Samsung czy Mitsubishi Electric. Na życzenie klienta opracowujemy koncepcję dopasowaną do jego wymagań zgodnie z właściwym projektem montażu klimatyzacji do firmy. W realizacjach dla przedsiębiorstw największy nacisk kładziemy na optymalizację, a także ekonomiczność proponowanych rozwiązań oraz opracowanie ich w krótkim czasie.

Zaplanuj montaż klimatyzacji w firmie z Carline!

img

Montaż Klimatyzacji w Firmie

Instalacja klimatyzacji w firmie

 • Przygotowanie miejsca montażu instalacji
 • Montaż instalacji chłodniczych, sterowniczych, instalacja odprowadzenia skroplin, doprowadzenie zasilania
 • Instalacja jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej
 • Połączenie urządzeń
 • Próba szczelności
 • Uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych
 • Sprawdzenie działania systemu klimatyzacji oraz szkolenie z obsługi urządzeń

Klimatyzacja w firmie to korzyści

Klimatyzacja zapewnia:

 • Optymalną temperaturę
 • Komfort pracy dla kadry
 • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
 • Poprawę jakości powietrza
 • Komfort dla klientów, kontrahentów i partnerów
 • Oczyszczanie powietrza
 • Ochronę sprzętu, a także urządzeń
 • Oszczędność
 • Spełnienie wymagń BHP
img

Klimatyzacja VRF

Profesjonalny system dla biznesu!

Klimatyzacja VRF używana jest najczęściej w budynkach użyteczności publicznej oraz biurach. System VRF cechuje się ciągłą zmianą ilości czynnika chłodniczego krążącego w układzie, dzięki czemu zapewnia optymalne warunki oraz maksymalną efektywność energetyczną w danym pomieszczeniu. System VRF jest bardzo podobny do systemu Split czy Multi Split, jednak VRF ma inny sposób połączenia jednostek z agregatem. W układach o zmiennej ilości czynnika wykorzystuje się system trójnikowy. Montaż opiera się na jednej parze rur (zasilanie/powrót) wychodzących z agregatu, a także specjalnych trójnikach, na których instalacja rozgałęzia się na poszczególne jednostki wewnętrzne.
Klimatyzacja składa się z parownika, w którym zawór rozprężny reguluje przepływ czynnika chłodniczego. Sprężarka reguluje ilość przepływającego przez nią czynnika. Pompy tego typu pracują niezwykle cicho zarówno w jednostkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Klimatyzacja Kanałowa

Energooszczędna opcja, ekonomiczne chłodzenie!

Klimatyzacja kanałowa zapewnia ekonomiczne chłodzenie, gdyż można ją wyposażyć w system rekuperacji. Dzięki temu urządzenie jest bardziej ekologiczne, a przy tym zużywa mniej energii. Instalacja kanałowa jest niewidoczna i zapewnia odpowiedni przewiew powietrza w poszczególnych pomieszczeniach. Ponadto nowoczesna klimatyzacja kanałowa jest niezwykle cicha, dlatego też świetnie sprawdza się w biurach, utrzymując stałą, korzystną dla pracowników temperaturę. Przy odpowiednio dobranej infrastrukturze – głośność takiego urządzenia jest minimalna. Montaż klimatyzacji kanałowej to dobre rozwiązanie w salach konferencyjnych oraz wykładowych, hotelach czy też salach muzealnych, gdzie wymagana jest stała temperatura, a także wilgotność, aby zapewnić optymalną ochronę artefaktom i cennym dziełom sztuki.

Klimatyzacja Wodą Lodową

Ekonomiczne rozwiązanie klimatyzacyjne!

Woda lodowa to tania alternatywa dla systemów klimatyzacji freonowej. Jest to system zbliżony do ogrzewania, a różnica polega na temperaturze wody. Odpowiednia armatura steruje przepływem wody do poszczególnych odbiorników. Agregat to serce wody lodowej. Freon natomiast to czynnik pośredniczący w wymianie ciepła między wodą, a powietrzem.

Klimatyzacja typu Split

Prosta droga do komfortu!

Klimatyzacja typu Split znajduje zastosowanie w małych biurach. Jest niezwykle efektywna, gdyż utrzymuje stałe parametry w pomieszczeniach. Montaż klimatyzacji obejmuje dwie współpracujące jednostki – wewnętrzną oraz zewnętrzną. Jednostka wewnętrzna schładza powietrze w pomieszczeniu, a zewnętrzna odprowadza ciepło poza obiekt. Urządzenia pracują cicho, zapewniając komfort użytkownikom,  ponieważ jednostka zewnętrzna obejmuje elementy głośne, klimatyzator nie jest uciążliwy podczas pracy i wypoczynku.

Klimatyzacja typu Multi Split

Zyskaj więcej dla swojej firmy!

Klimatyzacja typu Multi Split może połączyć wiele jednostek wewnętrznych z jedną jednostką zewnętrzną. Jest to ogromny atut zwłaszcza, jeśli nie mamy miejsca lub zgody na montaż urządzeń na zewnątrz budynku. Klimatyzacja w systemie Multi zapewnia odrębność wielu urządzeń zamontowanych w różnych pomieszczeniach budynku. To ekonomiczne rozwiązanie zapewnia schładzanie powietrza w wybranych pomieszczeniach tylko wówczas, gdy jest taka potrzeba.

Montaż klimatyzacji w firmie Kraków..
i nie tylko!

Plan, projekt, a także montaż klimatyzacji w biznesie oraz serwis instalacji – nie tylko na terenie Krakowa, Niepołomic, Myślenic, Rabki Zdrój, Katowic, ale także całej Polski.

Montaż Wentylacji

Oferujemy projekt i montaż wentylacji w firmie - restauracja, hotel, biuro, hala przemysłowa, sklep, centrum handlowe

Serwis Wentylacji

Wykonujemy kompletny serwis systemu wentylacji oraz urządzeń - czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcja

Projekt Klimatyzacji

Realizujemy projekt klimatyzacji w firmie zgodnie z wymaganiami budynku oraz oczekiwaniami Inwestora

Montaż Klimatyzacji

Kompletny montaż systemu klimatyzacji do firmy. Dobrany indywidualnie, na miarę biznesu

Serwis Klimatyzacji

Oferujemy serwis systemu klimatyzacji - odgrzybianie, dezynfekcję, a także czyszczenie urządzeń i instalacji

Gazowe Pompy Ciepła

Dostarczamy energooszczędne, bezpieczne, systemy oparte na gazowych pompach ciepła (GHP)

Oddymianie

Wykonujemy profesjonalne systemy oddymiania dla firm i przedsiębiorstw oraz budynków mieszkalnych

Automatyka Systemów HVAC

Wykonujemy zaawansowane systemy automatyki HVAC dla klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.

Nasze Relizacje

Hotel

Hilton Garden Inn

Obiekty rekreacyjne

Energylandia

Obiekty mieszkalne

Park Leśny Bronowice

Obiekty biurowe

ABB - Korporacyjne Centrum Badawcze

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami