fbpx
loader-logo
klimatyzacja

Montaż Klimatyzacji
w firmie

Montaż klimatyzacji w biurze daje komfort pracownikom, klientom, a także kontrahentom. Prawidłowo dobrany i zainstalowany system klimatyzacji zapewnia także właściwe działanie urządzeń. Wybór klimatyzatora, instalacja systemu, jak również regularny serwis to podstawa efektywności, a także gwarancja oszczędności i bezpieczeństwa w każdym biznesie.
Dowiedz się więcej

Montaż klimatyzacji w firmie

Firma Carline wykonuje kompletne usługi z zakresu branży klimatyzacyjnej. Od ponad 25 lat działamy na rynku. Dzięki doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze inżynierów i instalatorów, gwarantujemy kompletny montaż klimatyzacji oraz pewną, a przede wszystkim trwałą realizację każdego zlecenia.
Od lat współpracujemy z największymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce. Proponujemy montaż klimatyzatorów najlepszych światowych producentów: Haier, Daikin, LG, jak również Midea, Fujitsu, Gree, Samsung czy Mitsubishi Electric. Na życzenie klienta opracowujemy koncepcję dopasowaną do jego wymagań zgodnie z właściwym projektem montażu klimatyzacji do firmy. W realizacjach dla przedsiębiorstw największy nacisk kładziemy na optymalizację, a także ekonomiczność proponowanych rozwiązań oraz opracowanie ich w krótkim czasie.

Zaplanuj montaż klimatyzacji w firmie z Carline!

img

Montaż Klimatyzacji w Firmie

Instalacja klimatyzacji w firmie

 • Przygotowanie miejsca montażu instalacji
 • Montaż instalacji chłodniczych, sterowniczych, instalacja odprowadzenia skroplin, doprowadzenie zasilania
 • Instalacja jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej
 • Połączenie urządzeń
 • Próba szczelności
 • Uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych
 • Sprawdzenie działania systemu klimatyzacji oraz szkolenie z obsługi urządzeń

Klimatyzacja w firmie to korzyści

Klimatyzacja zapewnia:

 • Optymalną temperaturę
 • Komfort pracy dla kadry
 • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
 • Poprawę jakości powietrza
 • Komfort dla klientów, kontrahentów i partnerów
 • Oczyszczanie powietrza
 • Ochronę sprzętu, a także urządzeń
 • Oszczędność
 • Spełnienie wymagń BHP
img

Klimatyzacja VRF

Profesjonalny system dla biznesu!

Klimatyzacja VRF używana jest najczęściej w budynkach użyteczności publicznej oraz biurach. System VRF cechuje się ciągłą zmianą ilości czynnika chłodniczego krążącego w układzie, dzięki czemu zapewnia optymalne warunki oraz maksymalną efektywność energetyczną w danym pomieszczeniu. System VRF jest bardzo podobny do systemu Split czy Multi Split, jednak VRF ma inny sposób połączenia jednostek z agregatem. W układach o zmiennej ilości czynnika wykorzystuje się system trójnikowy. Montaż opiera się na jednej parze rur (zasilanie/powrót) wychodzących z agregatu, a także specjalnych trójnikach, na których instalacja rozgałęzia się na poszczególne jednostki wewnętrzne.
Klimatyzacja składa się z parownika, w którym zawór rozprężny reguluje przepływ czynnika chłodniczego. Sprężarka reguluje ilość przepływającego przez nią czynnika. Pompy tego typu pracują niezwykle cicho zarówno w jednostkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Klimatyzacja Kanałowa

Energooszczędna opcja, ekonomiczne chłodzenie!

Klimatyzacja kanałowa zapewnia ekonomiczne chłodzenie, gdyż można ją wyposażyć w system rekuperacji. Dzięki temu urządzenie jest bardziej ekologiczne, a przy tym zużywa mniej energii. Instalacja kanałowa jest niewidoczna i zapewnia odpowiedni przewiew powietrza w poszczególnych pomieszczeniach. Ponadto nowoczesna klimatyzacja kanałowa jest niezwykle cicha, dlatego też świetnie sprawdza się w biurach, utrzymując stałą, korzystną dla pracowników temperaturę. Przy odpowiednio dobranej infrastrukturze – głośność takiego urządzenia jest minimalna. Montaż klimatyzacji kanałowej to dobre rozwiązanie w salach konferencyjnych oraz wykładowych, hotelach czy też salach muzealnych, gdzie wymagana jest stała temperatura, a także wilgotność, aby zapewnić optymalną ochronę artefaktom i cennym dziełom sztuki.

Klimatyzacja Wodą Lodową

Ekonomiczne rozwiązanie klimatyzacyjne!

Woda lodowa to tania alternatywa dla systemów klimatyzacji freonowej. Jest to system zbliżony do ogrzewania, a różnica polega na temperaturze wody. Odpowiednia armatura steruje przepływem wody do poszczególnych odbiorników. Agregat to serce wody lodowej. Freon natomiast to czynnik pośredniczący w wymianie ciepła między wodą, a powietrzem.

Klimatyzacja typu Split

Prosta droga do komfortu!

Klimatyzacja typu Split znajduje zastosowanie w małych biurach. Jest niezwykle efektywna, gdyż utrzymuje stałe parametry w pomieszczeniach. Montaż klimatyzacji obejmuje dwie współpracujące jednostki – wewnętrzną oraz zewnętrzną. Jednostka wewnętrzna schładza powietrze w pomieszczeniu, a zewnętrzna odprowadza ciepło poza obiekt. Urządzenia pracują cicho, zapewniając komfort użytkownikom,  ponieważ jednostka zewnętrzna obejmuje elementy głośne, klimatyzator nie jest uciążliwy podczas pracy i wypoczynku.

Klimatyzacja typu Multi Split

Zyskaj więcej dla swojej firmy!

Klimatyzacja typu Multi Split może połączyć wiele jednostek wewnętrznych z jedną jednostką zewnętrzną. Jest to ogromny atut zwłaszcza, jeśli nie mamy miejsca lub zgody na montaż urządzeń na zewnątrz budynku. Klimatyzacja w systemie Multi zapewnia odrębność wielu urządzeń zamontowanych w różnych pomieszczeniach budynku. To ekonomiczne rozwiązanie zapewnia schładzanie powietrza w wybranych pomieszczeniach tylko wówczas, gdy jest taka potrzeba.

Klimatyzacja i ogrzewanie nadmuchowe

Szukając hybrydowych rozwiązań warto zwrócić uwagę na instalację klimatyzacji i ogrzewanie nadmuchowe, która zimą ogrzewa, a latem działa w trybie klimatyzacji. Proces chłodzenia powietrza jest możliwy dzięki obecności ażurowych kratek nadmuchowych systemu. Dyskretne rozwiązanie nie zaburza aranżacji wnętrza.

Klimatyzacja zapewnia najwyższy komfort dla użytkowników. Odpowiada za optymalny poziom temperatury, a także redukuje nadmiar wilgoci. Doskonale wpisuje się w potrzeby użytkowników oraz budynków.

 

Montaż klimatyzacji w firmie Kraków..
i nie tylko!

Plan, projekt, a także montaż klimatyzacji w biznesie oraz serwis instalacji – nie tylko na terenie Krakowa, Niepołomic, Myślenic, Rabki Zdrój, Katowic, ale także całej Polski.

Montaż Wentylacji

Oferujemy projekt i montaż wentylacji w firmie - restauracja, hotel, biuro, hala przemysłowa, sklep, centrum handlowe

Serwis Wentylacji

Wykonujemy kompletny serwis systemu wentylacji oraz urządzeń - czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcja

Projekt Klimatyzacji

Realizujemy projekt klimatyzacji w firmie zgodnie z wymaganiami budynku oraz oczekiwaniami Inwestora

Montaż Klimatyzacji

Kompletny montaż systemu klimatyzacji do firmy. Dobrany indywidualnie, na miarę biznesu

Serwis Klimatyzacji

Oferujemy serwis systemu klimatyzacji - odgrzybianie, dezynfekcję, a także czyszczenie urządzeń i instalacji

Gazowe Pompy Ciepła

Dostarczamy energooszczędne, bezpieczne, systemy oparte na gazowych pompach ciepła (GHP)

Oddymianie

Wykonujemy profesjonalne systemy oddymiania dla firm i przedsiębiorstw oraz budynków mieszkalnych

Automatyka Systemów HVAC

Wykonujemy zaawansowane systemy automatyki HVAC dla klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami