fbpx

Hotel Mercure, ul. Fabryczna w Krakowie

O Projekcie

Inwestycja przyjazna środowisku

Inwestor podkreśla, że Fabryczna Office Park realizowania jest w zielonej certyfikacji BREEAM (poziom „excellent”), co oznacza zrównoważone zagospodarowanie terenu, racjonalną gospodarkę wodną, maksymalną efektywność energetyczną inwestycji, jak również staranny dobór i najwyższą jakość materiałów. Tym bardziej cieszymy się, że jesteśmy częścią przedsięwzięcia!

Hotel Mercure ul. Fabryczna

Nowy Hotel powstał w krakowskich Grzegórzkach i jest częścią inwestycji Fabryczna City. Warto dodać, że budynek w którym znajduje się elegancki hotel, należy do zabytkowych. Króluje w nim zabudowa przemysłowa z przełomu lat 20. i 30. XIX wieku. Niegdyś stanowił siedzibę dawnej destylarni Polmos S.A.

Zakres realizacji Zespołu Carline w Hotelu Mercure, ul Fabryczna

Inwestor powierzył nam wykonanie kompletnej realizacji w zakresie systemu klimatyzacji. Odpowiadaliśmy za projektdobór oraz dostawę urządzeń klimatyzacyjnych. Głównym zadaniem był montaż klimatyzacji, a także uruchomienie instalacji wraz z oddaniem budynku do odbioru. Warto dodać, że montaż klimatyzacji daje nie tylko komfort pracownikom oraz klientom. Przede wszystkim jest niezbędnym wymogiem do zapewnienia najwyższych standardów, jak również pozwala utrzymać bezawaryjną pracę urządzeń. 

Realizacja w liczbach

Całość obiektu liczy 5500 m2. Zespół Carline zamontuje ponad 60 agregatów chłodniczych, a także ponad 200 jednostek wewnętrznych różnego typu począwszy od klimatyzatorów kanałowychklimatyzatorów kasetonowych, aż po urządzenia naścienne.
Realizujesz podobny projekt?

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC (Kraków i Małopolska)
Zapytaj o Wycenę

Również interesujące…