fbpx

Apartament Fabryczna, ul. Fabryczna w Krakowie

O Projekcie

Apartament ul. Fabryczna, Kraków

Od początku realizacji intensywnie pracujemy w budynkach, zapewniając niezawodne systemy klimatyzacji. Tym razem mieliśmy przyjemność wykonywać naszą pracę w pięknym, nowoczesnym apartamencie z tarasem. Odpowiadaliśmy za montaż klimatyzacji multi oraz split. W realizacji wykorzystaliśmy kasety jednostronne oraz klimatyzatory marki LG ArtCool Mirror. Ich wysoka wydajność oraz efektywność łączy się z nowoczesnym, eleganckim designem, co idealne wpisuje się we wnętrza.

Zrównoważone budownictwo

Inwestor stawia na nowoczesne, ale przede wszystkim przyjazne dla środowiska rozwiązania. Podkreśla, że Fabryczna Office Park realizowania jest w zielonej certyfikacji BREEAM (poziom „excellent”), co oznacza zrównoważone zagospodarowanie terenu, racjonalną gospodarkę wodną, maksymalną efektywność energetyczną inwestycji, jak również staranny dobór i najwyższą jakość materiałów. To również kwestie bliskie naszym wartościom, dlatego tym bardziej cieszymy się, że jesteśmy częścią przedsięwzięcia!

Kompleks Fabryczna Office

Fabryczna City to wyjątkowe miejsce, które kryje w sobie zabytkowy charakter, ale i innowacyjność. Od miesięcy intensywnie pracujemy w kompleksie przy ul. Fabrycznej 13 w Krakowie zapewniając wydajne, efektywne, a przy tym przyjazne dla środowiska rozwiązania w zakresie klimatyzacji. Sukcesywnie realizujemy kolejne etapy, oddając do użytku nowe pomieszczenia.

Chcecie wiedzieć więcej na temat realizacji w kompleksie Fabryczna Office? Sprawdźcie szczegóły realizacji w Hotelu Mercure.

Luksusowy apartament

W pięknym, nowoczesnym apartamencie z tarasem odpowiadaliśmy za montaż klimatyzacji multi oraz split. W realizacji wykorzystaliśmy kasety jednostronne oraz klimatyzatory marki LG ArtCool Mirror. Ich wysoka wydajność oraz efektywność łączy się z nowoczesnym, eleganckim designem, co idealne wpisuje się we wnętrza.


Realizujesz podobny projekt?

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC (Kraków i Małopolska)
Zapytaj o Wycenę

Również interesujące…