fbpx

Western Camp Zator oficjalnie otwarty!

Miło nam poinformować, że prace nad obiektem noclegowym w Zatorze dobiegły końca! 😉 Indiańskie namioty tipi, a także kowbojskie wozy oraz drewniane domki czekają na gości! Znajdziemy tu także restauracje oraz inne atrakcje również zachowane w klimacie dzikiego zachodu. Nasz zespół odpowiedzialny był za system wentylacji oraz montaż klimatyzacji. 

Realizacja Carline

System klimatyzacji kanałowej zainstalowany został w namiotach, domkach oraz wozach. Zapewnia on nie tylko chłodne powietrze w upalne dni, ale także doskonale sprawdza się do ogrzewania obiektów.Zespół Carline wykonał projekt, jak również montaż systemów wentylacji i klimatyzacji w obiektach Western Camp.

Wentylacja oparta o centrale mechaniczne nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła znalazła swoje zastosowanie nie tylko w restauracji oraz obiektach biurowych, ale również pomieszczeniach sanitarnych. Tym samym we wszystkich obiektach mamy optymalną temperaturę, niezależnie od pogody.

Dzięki instalacji systemów wentylacji oraz klimatyzacji, możemy mówić o przeniesieniu realizacji na zupełnie nowy poziom! W chwili obecnej wszystkie pomieszczenia Western Camp zapewniają komfortowe warunki do wypoczynku oraz relaksu. Ponad to, infrastruktura obiektu dostarcza też mnóstwo możliwości do aktywnego spędzania czasu, świetnej zabawy oraz rozrywki dla osób w każdym wieku! Dlatego śmiało można zabrać dzieci oraz przyjaciół. Zarówno na chwilę, jak i na dłużej obiekty doskonale się sprawdzą. Atrakcji nie zabraknie!
O inwestycji Western Camp

Western Camp znajdziemy:

  • Pole ogniskowe
  • Strefę relaksu wraz z wygodnymi leżakami
  • Boisko sportowe do siatkówki oraz piłki nożnej
  • Plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych, jak również dla starszych dzieci
  • Kino plenerowe
  • Miejsce do wędkowania w którym dodatkowo mamy możliwość wypożyczenia niezbędnego sprzętu


Podsumowanie:

Inwestor: MG – Michał Goczał, Leńcze
Adres: ul. Oświęcimska 35, 32-640 Zator
Rozwiązania: Klimatyzacja, Wentylacja, Ogrzewanie, Automatyka, Wod-Kan
Data realizacji: rozpoczęcie Styczeń 2018 – zakończenie Czerwiec 2018
Lokalizacja: Zator, Polska
Powierzchnia: 2 000 m2 (obiekty noclegowe)

Nad całością projektu, a także jego wykonaniem czuwał inż. Artur Matusiewicz

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…