fbpx

Wentylacja Nilan – nowa współpraca Carline

Firma Carline stale poszukuje nowych rozwiązań dla swoich Klientów. Wybieramy najlepszych partnerów oferujących wysokiej jakości produkty, dzięki którym zapewnimy wydajne, ekologiczne i energooszczędne systemy. Dlatego też rozszerzyliśmy współpracę o kolejnego partnera – duńską firmę Nilan. W ofercie znajdziemy produkty do systemów wentylacji m.in. rekuperatory oraz centrale wentylacyjne.

O firmie Nilan 

NILAN jest znanym w Skandynawii oraz w Europie producentem systemów i rozwiązań do budynków energooszczędnych w tym kompaktowych pomp ciepłarekuperatorów, a także central wentylacyjnych. Od 40 lat działa na rynku ulepszając swoją ofertę.
Dzięki wysokiej jakości oraz zastosowaniu nowych technologii firma Nilan stała się rozpoznawalną i szanowaną marką.  Siedziba główna oraz magazyn polskiego oddziału mieszczą się w Łodzi, gdzie znajduje się także ekspozycja produktów.

Oferta

Urządzenia Nilan to kompleksowe rozwiązania dedykowane wentylacji, rekuperacji oraz klimatyzacji. Przeznaczone zarówno do zastosowań indywidualnych, jak i komercyjnych.

Zakres rozwiązań obejmuje szerokie pole od systemów wentylacyjnych, poprzez centrale z pompami ciepła, urządzenia do produkcji ciepłej wody użytkowej, aż do kompleksowych rozwiązań, dzięki którym, przy pomocy rekuperatora możemy odzyskać ciepło, produkować ciepłą wodę użytkową, grzać i chłodzić powietrze, a także zasilać centralne ogrzewanie.

Aby zapewnić najwyższa jakość produktów, urządzenia podlegają ścisłej kontroli jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. Każdy element – od podzespołów urządzeń wentylacyjnych i pomp ciepła, przez metalowe panele, aż po zawory poddany jest drobiazgowym testom jakości. Gwarantuje to wieloletnią, bezawaryjną prace urządzeń, jak również doskonałą wydajność oraz energooszczędność.

Bogata oferta firmy obejmuje:

  • Rekuperatory (rekuperacja aktywna/ pasywna)
  • Rekuperatory z pompami ciepła
  • Rozwiązania kompaktowe
  • Centrale wentylacyjne
  • Centrale wentylacyjne z pompami ciepła
  • Systemy ogrzewania

Urządzenia przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych, średnich i dużych firm.

Współpraca

Firma Carline podjęła współpracę z firmą Nilan nie bez powodu. Sprawdziliśmy jakość dostępnych rozwiązań, uczestniczyliśmy w szkoleniu, a także wykonaliśmy montaż urządzeń, by przekonać się o ich skuteczności. Testy pokazały, że produktom można zaufać, dlatego tez włączyliśmy je do naszej oferty. Jeżeli są Państwo zainteresowani montażem systemu wentylacji opartego na niezawodnych urządzeniach firmy Nilan zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół pomoże dobrać idealne rozwiązanie, doradzi który sprzęt wybrać, a także wykona kompletną realizację usług – od projektu po montaż.

Ofertę Nilan znajdziecie Państwo w zakładce Produkty –> Wentylacja –> Nilan

Jesteśmy otwarci na nową współpracę!

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…