fbpx

Szpital Zakaźny w Miechowie – realizacja Carline

Szpital Zakaźny w Miechowie wymagał wykonania natychmiastowej pracy, by przyjmować i leczyć pacjentów. Walka o ludzkie życie trwa, nie można zmarnować żadnej chwili! Dlatego też firma Carline w ekspresowym tempie wykonała montaż wentylacji w obiekcie. Wentylacja musiała być zgodna z surowymi przepisami i restrykcjami sanepidu. Dzięki temu zarówno pacjenci, jak i personel medyczny mogą poczuć się komfortowo oraz bezpiecznie. 
Szpital Zakaźny w Miechowie

Szpital św. Anny w Miechowie obecnie przyjmuje przede wszystkim pacjentów, którzy chorują na COVID-19. Dlatego też dyrekcja szpitala postanowiła powiększyć oddział zakaźny, by udzielać pomocy większej liczbie osób. Jak wiemy, koronawirus to ciężki przeciwnik, z którym zmagamy się od kilku miesięcy. Ilość zakażeń oraz ciężkie objawy choroby powodują, że zarówno pacjenci, jak i personel medyczny potrzebują doskonałych warunków. Wentylacja obiektu musi działać bez zarzutów, na najwyższym poziomie. 


Realizacja Carline w obiekcie

Inwestor powierzył nam wykonanie systemu wentylacji. Jednak zadanie nie należało do najprostszych. Przede wszystkim montaż wentylacji w szpitalu zakaźnym wymaga spełnienia bardzo restrykcyjnych wymogów. Surowy rygor sanitarny pozwala zapewnić bezpieczeństwo i jest niezbędny. Czas także odgrywał ważną rolę. Zespół Carline w ramach solidarności oraz pomocy w tym ciężkim czasie zmienił kalendarz realizacji, by w ekspresowym tempie wykonać montaż wentylacji. Zapewniliśmy komplet urządzeń, a także odpowiednie zabezpieczenia, które pozwalają na wydajną, efektywną, a także bezawaryjną pracę systemu. W trakcie pracy szczególnie uważaliśmy na jakość wykonania oraz wszelkie wymogi bezpieczeństwa. 

Dbajmy o siebie!

Mamy nadzieję, że wszyscy Państwo pozostaniecie w zdrowiu, czego serdecznie życzymy w imieniu całego Zespołu Carline!

Nad całością inwestycji czuwał nasz inżynier Artur Matusiewicz.

Nasze inne instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88
lub online: carline@carline.com.pl

 

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…