fbpx

System klimatyzacji gabinety lekarskie, ul. Zamoyskiego Kraków

W blokach mieszkalnych na ul. Zamoyskiego otworzono nowe lokale usługowe. Zespół Carline miał przyjemność procować przy modernizacji obecnego systemu klimatyzacji. Odpowiadaliśmy za reorganizację klimatyzacji – jej przesunięcie (przebudowę), ponowne uruchomienie, montaż nowych urządzeń, a także kontrolę poprawności działania instalacji. Prace prowadzone były w trzech lokalach usługowych, gdzie powstały gabinety lekarskie oraz sala szkoleń dentystycznych. 

gabinety lekarskie, samsung klimatyzacja

O inwestycji

Stare Podgórze to jedna z piękniejszych krakowskich dzielnic. Okolica skrywa w sobie wiele historycznych tajemnic, przez co jej nieodparty urok staje się alternatywą dla osób poszukujących wygody i prestiżu. Miłośnikom przyrody nie zabraknie ciszy i spokoju w znajdującym się nieopodal Parku Bednarskiego.

Budynki mieszkalne przy ul. Zamoyskiego 73 to ekskluzywna inwestycja zlokalizowana tuż przy Rondzie Matecznego. Znajduje się tam 61 mieszkań w metrażach od 22m2 do 131m2, 11 lokali usługowych oraz 41 miejsc postojowych w dwóch podziemnych garażach. Powierzchnia użytkowa całego budynku wynosi 3600 m2. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje recepcja, siłownia i pralnia. Wszystko to zamknięte w nowoczesnej otoczce, wykończonej materiałami najwyższej jakości. Znajdziemy tu również lokale użytkowe min. gabinety lekarskie oraz sale szkoleniową, której system klimatyzacji modyfikowaliśmy wg projektu oraz dla którego instalowaliśmy nowe urządzenia klimatyzacyjne.System klimatyzacji w gabinetach lekarskich – realizacja Carline

Nasz zespół wykonał instalację wentylacji mechanicznej i detekcji CO garażu w budynku. Wyzwanie w realizacji tego zadania polegało na przesunięciu istniejących jednostek klimatyzacyjnych Frapol onyX sky, wg projektu wykonawczego. System po zakończeniu prac został uruchomiony i skontrolowany pod wzg. poprawności działania.

Dodatkowo wykonaliśmy montaż klimatyzacji oparty na dobranych przez naszych inżynierów urządzeniach renomowanych producentów Haier oraz Samsung. Zainstalowaliśmy klimatyzatory kasetonowe multisplit Samsung model AJNO26NDHA i AJNO35NDEHA – 6 j wewnetrznych i 3 jednostki zewnetrzne, a także nowe urządzenia firmy HAIER, również w systemie multisplit. (model AB12CS2ERA(S) multisplit, kasetonowy i AS09BS4HRA ścienny multisplit).
Całość prezentuje się bardzo dobrze. Klimatyzatory kasetonowe doskonale wpasowały się w aranżację zapewniając komfort lekarzom oraz pacjentom.

Nad całością realizacji czuwał inż. Łukasz Bolavec.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług dla osób prywatnychprzedsiębiorców, a także serwisowych.

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…