fbpx

Sweet Valley Energylandia – powstaje kolejna strefa Parku Rozrywki!

Sweet Valley Energylandia to nowa, 7 już strefa rozrywki, nad którą prace trwają bardzo intensywnie! Właściciele planują otwarcie w 2022 roku, a nasz Zespół – niezmiennie – odpowiada za systemy HVAC Parku. W nowej strefie dbamy o systemy klimatyzacji oraz wentylacji. Czym tym razem zaskoczy nas Energylandia? Sprawdźcie, jak słodko zapowiada się Sweet Valley!

Sweet Valley Energylandia - nowa strefa, realizacja Carline

Sweet Valley Energylandia

Słodka Dolina, czyli nowa, tematyczna część parku, niejednym zaskoczy swoich odwiedzających! 7 strefa przeznaczona będzie dla rodzin z dziećmi. Nie zabraknie więc różnorodnych atrakcji, dla dużych i małych. 😉 Największą z nich będzie kolejka górska – stalowy mine train! Jednak warto podkreślić, że na mapie parku pojawią się nowe hotele oraz osobny kryty i odkryty park wodny, a także kolejna, mniejsza kolejka. O głównej atrakcji więcej w kolejnym akapicie. 😉 

Choco Chip Creek

Urocza nazwa Choco Chip Creek kryje w sobie potężny, stalowy mine train, który premierę zaliczy wraz z otwarciem nowej strefy Sweet Valley w 2022 roku. Jednak już dziś zdradzimy kilka parametrów Choco Chip Creek:

  •  3 wyciągi.
  •  Tor o długości 1200 m.
  •  3 składy, z czego każdy zabiera aż 32 osoby.
  •  Całkowita długość przejazdu kolejką wyniesie 3.5 min.

Dodamy, że to Choco Chip Creek będzie 18 kolejką dostępną dla gości Parku Rozrywki w Zatorze. A przez to, bardzo niewiele brakuje Energylandii do rekordzisty świata Six Flags Magic Mountain, który posiada obecnie 19 kolejek w jednym parku.

Producentem kolejki Choco Chip Creek jest Vekoma.
Realizacja Carline

W inwestycji odpowiadamy za instalacje, jak również systemy HVAC. Nasi Inżynierzy wykonują projekt oraz czuwają nad realizacją zadań, a Zespół Monterów i Instalatorów wykonuje kompletny montaż urządzeń oraz systemów, dbając o wszystkie szczegóły, wraz z uruchomieniem instalacji i ostatecznym oddaniem do użytku. Dzięki naszej pracy strefa Sweet Valley Energylandia będzie miała zapewnione doskonałe warunki w zakresie klimatyzacji oraz wentylacji. 

*czerwoną, przerywaną linią na poniższej mapie Energylandii został zaznaczony teren Sweet Valley 

Efekt finalny 

Rok 2022 nadchodzi wielkimi krokami! Jesteśmy przekonani, że warto czekać na nową strefę Sweet Valley! Cieszymy się, że niezmiennie, od lat, tworzymy bezpieczną, komfortową przestrzeń dla miłośników rozrywki i dobrej zabawy!

Życzymy Wszystkim wspaniałych chwil w Parku Rozrywki!

Nad całością inwestycji czuwa nasz inżynier Artur Matusiewicz.

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88
lub online: carline@carline.com.pl

 

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…