fbpx

Pompy Ciepła NEOHEAT dla domu i biznesu

Pompy ciepła NEOHEAT o zwiększonej sprawności idealnie sprawdzają się do ogrzewania zarówno domu, jak i firmy. Ponadto zapewniają ciepłą wodę użytkową, a w upalne dni ochłodzą pomieszczenie do wybranej temperatury. Zastanawiasz się nad kompleksowym rozwiązaniem, dzięki któremu poprawisz jakość swojego życia? Poznaj zalety montażu pompy ciepła.

pompy ciepła neoheat

Pompa ciepła NEOHEAT zapewnia korzyści niezależnie od pory roku. Dzięki pompie ciepła w chłodnych okresach mamy kompletnie ogrzany budynek, a w ciepłe dni pompa zapewni chłodzenie. Przez cały rok pompa ciepła służy z kolei do ogrzewania wody użytkowej. Kompaktowe pompy ciepła NEOHEAT dedykowane są do ogrzewania domów oraz firm i charakteryzują się z wysokim współczynnikiem sprawności. Pompa ciepła może również kontrolować drugie źródło np. kolektory słoneczne itp.

Pompy Ciepła NEOHEAT dla domu

System Pomo Ciepła pozwala na oszczędność w domowym budżecie. Jeden system odpowiada za ogrzewanie powietrza zimą, zapewnienie stałej, ciepłej wody użytkowej, a także pozwala na klimatyzowanie pomieszczeń w letnie dni. 

Pompy Ciepła NEOHEAT dla firmy

Dla powierzchni o większych gabarytach bądź do użytku komercyjnego należy wybrać mocniejsze urządzenie, przystosowane do intensywnej, ale wciąż wysokoefektywnej pracy.  Pompa ciepła typu Monoblok składa się z jednostki zewnętrznej o dużej mocy oraz systemu sterowania. Sprawdzi się w przypadku np. szkoły, biurowców, budynków użyteczności publicznej. 

Wyposażenie pompy ciepła

Wyposażenie podstawowe pompy NEOHEAT dla obiektów wielkogabarytowych zawiera pompę obiegową z regulacją prędkości i niskim poziomem głośności do 6 dB, zawór  bezpieczeństwa, a także czujnik pomiaru oraz kontroli przepływu. Ponadto wyposażona jest w kalorymetr bilansu ciepła, jak również wbudowany program osuszania oraz wygrzewania podłogi. Urządzenie pozwala na regulację temperatury uzależnioną od warunków zewnętrznych. Inteligentny system umożliwia sterowanie drugim źródłem ciepła, a dotykowy panel sterujący pozwala na łatwość obsługi. Ważnym aspektem jest również możliwość pracy w środowisku internetowym, co oznacza zarządzenie pracą pompy z dowolnego miejsca na ziemi. 

pompy ciepła neoheat

Zyskaj maksimum korzyści

Montaż pompy ciepła zarówno w domu, jak i firmie przyniesie szereg korzyści. Pompy ciepła NEOHEAT zapewniają:

  • niskie koszty eksploatacyjne,
  • długą żywotność,
  • wysoką efektywność,
  • duży zakres temperatury pracy,
  • niższy poziom hałasu,
  • zdalny dostęp serwisowy,
  • przyjazne sterowanie.

Nasze instalacje z użyciem efektywnych pomp ciepła prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88
lub online: carline@carline.com.pl

 

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…