fbpx

Podsumowanie 2021 roku w firmie Carline

Podsumowanie 2021 roku czas zacząć! 😉 Kolejne 12 miesięcy za nami. Cały rok był zaskakujący, ciekawy, ale też burzliwy i pełen wyzwań. Zdarzały się lepsze i gorsze momenty. Na niektóre zdarzenie mieliśmy wpływ, a na niektóre mogliśmy tylko reagować najlepiej jak potrafimy. Tradycyjnie podsumujemy miniony rok dobrą myślą. Pragniemy także wejść z nadzieją oraz radością w kolejny. Nasza firma podjęła się nowych projektów, realizacji, montaży, a także serwisów.. Dziś kilka słów o tym, z czego jesteśmy dumi. A było tego sporo!

Najważniejsze realizacje 2021 r.

Duże inwestycje to domena naszej firmy. Jednak w ciągu roku realizujemy wyzwania nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale też dla osób prywatnych. Nie inaczej było w tym roku – zmierzyliśmy się z małymi i wielkimi inwestycjami. Praca nad każdą z nich przyniosła nam ogromną radość i satysfakcję. 🙂

W 2021 oddaliśmy do odbioru m.in:

 1. Obiekty mieszkalne w Krakowie i okolicy – m.in. Park Leśny Bronowice oraz Piasta Towers,
 2. Hotel Mercure ul. Fabryczna
 3. Realizacja w kompleksie Fabryczna City,
 4. Energyladia – strefa wodna Aqualantis,
 5. Energylandia – strefa Winter Kingdom z wspaniałym lodowiskiem chłodzonym wydajnymi agregatami Lennox,
 6. Hala magazynowa na terenie zakładu należącego do koncernu MAPEI w Trzebini,
 7. Cukiernia Ciasteczko w Krakowie,
 8. Biuro projektowe MK Plich,
 9. Zakład produkcyjny Pilkington

ale i modernizowaliśmy obiekty firm, z którymi dobra współpraca utrzymuje się od lat m.in. Klub Energy 2000, Centrum ABB, Hotel Żywiecki Medical SPA, czy krakowski Hotel Hilton. Wciąż wykorzystujemy nowe technologie i innowacje, by dostarczać najlepszych rozwiązań. Wykonywaliśmy m.in. liczne instalacje pomp ciepła Hewalex, ale i instalacje grzewcze, przyjazne dla środowiska np. w Hotelu Rysy 5* w Zakopanym.

Kompleksowa opieka w zakresie przeglądów i serwisów

Niemienie, od lat dbamy o systemy HVAC Energyladnii Western Camp, Hotelu Hilton, Hotelu Żywieckiego, Centrum ABB, ale i Klubu Energy 2000 czy Restauracji Augusta. Wykonywaliśmy także serię przeglądów w budynkach mieszkalnych m.in. na os. Avia, w budynkach Piasta Towers czy na ul. Orlińskiego w Krakowie.
Projekty i realizacje

Przygotowaliśmy w sumie kilkadziesiąt projektów, zamontowaliśmy kilkanaście tysięcy urządzeń. Wykonaliśmy kilkaset serwisów. Przysłowiową „wisienką na torcie” jest dla nas zadowolenie naszych Klientów i Partnerów, które uważamy za niepoliczalne i bezcenne. 😉

Social Media, Strefa Wiedzy

Wciąż pozostajemy w stałym kontakcie dzięki kanałom w Social Mediach – FacebookYouTube,  Instagram, czy LinkedIn. Wymieniamy wiadomości, odpowiadamy na pytania, dzielimy się wiedzą, a także naszą codziennością, wrzucając zdjęcia oraz relacje z naszych bieżących działań.

W zakładce Strefa Wiedzy publikujemy artykuły z poradami, a także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, jak również oczyszczania i uzdatniania powietrza.

A co przyniesie przyszły rok?

Podsumowanie 2021 roku nie może odbyć się bez przyszłych planów! 😉 Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania, projekty i realizacje. Jesteśmy ciekawi jakie nowe rozwiązania oraz urządzenia podbiją rynek w nadchodzącym roku. Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań, a przede wszystkim nawiązania nowych relacji!

Realizacje w budowie

Kilka inwestycji już rozpoczętych czeka na zakończenie. W projektach odpowiadamy za projekt, zamówienie oraz dostarczenie urządzeń, montaż m.in. instalacji wentylacji z odzyskiem ciepła, klimatyzacji, systemów wod-kan czy ogrzewania, w tym również opartych na pompach ciepła, jak i oddymiania czy automatyki systemów HVAC.

Obecnie jesteśmy w tracie prac m.in. w budynkach:

 • Kolejnego etapu realizacji w budynkach mieszkalnych w Parku Leśnym Bronowice oraz Piasta Towers,
 • Kompleksowej realizacji dla firmy Okno-Pol z Mnikowa,
 • Nowych realizacji dla Parku Rozrywki Energylandia m.in. strefy Sweet Valley (tu będzie się działo!!),
 • Galeria Handlowa w Żbikowicach
 • Obiekt biurowo-usługowy ze stacją paliw Orlen, przy ul. Igołomskiej w Krakowie.

Kilka smaczków pozostawimy owianych tajemnicą. Obserwujcie nas uważnie 😉
Nasze instalacje oraz montaże, nie tylko z 2021 roku, prezentujemy w zakładce Realizacje.

Jeżeli potrzebujesz systemów HVAC – zacznijmy od wizji lokalnej, wykonamy wycenę oraz zaplanujemy pracę. Umówmy się na dogodny termin. Team firmy CARLINE zapewnia najwyższą jakość, a także precyzję montażu. Oferujemy sprawdzone, kompleksowe rozwiązania, które nie tylko poprawiają komfort, ale i dbają o środowisko. 🍀

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z naszym Zespołem!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…