fbpx

Podsumowanie 2018 roku w firmie Carline

Koniec roku to najlepszy czas na podsumowanie tego, co było i zaplanowanie tego, co nadejdzie. Nie inaczej jest u nas. 😉 Rok 2018 przyniósł wiele wyzwań: projekty, realizacje, montaże, serwisy.. Zdobyliśmy nową wiedzę i kolejne doświadczenia!

Najważniejsze realizacje 2018r.

W ciągu całego roku zmierzyliśmy się z małymi i wielkimi inwestycjami.
Praca nad każdą z nich przyniosła nam ogromną radość i satysfakcję. 🙂

W 2018 oddaliśmy do odbioru:

 1. Hyperion – Energylandia
 2. Western Camp Zator
 3. Piasta Towers I i II etap
 4. Przedszkole „Tygryski” (relacja już wkrótce!)
 5. Salon Kler – Galeria Wnętrz
 6. Hotel na zlecenie firmy Qpa7 (relacja już wkrótce!)Konferencje, szkolenia

Uczestniczyliśmy w konferencji Smogathon poznając nowe sposoby na walkę ze smogiem i zanieczyszczonym powietrzem. Wielki finał odbył się w krakowskim Kinie Kijów. Ekipy z całego świata zaskoczyły nas swoja kreatywnością!

Zwycięska nagroda w tegorocznej edycji powędrowała w ręce amerykańsko-hinduskiej firmy Takachar. Zaproponowane przez nich rozwiązanie opiera się na przekształceniu biomasy w biopaliwo.

II miejsce w konkursie zajęła firma Indrio Technologies. Zespół zaproponował urządzenie, które pozwali na optymalizację i kontrolę oraz monitoring spalania w silnikach. Na III miejscu znalazł się pomysł specjalnych nakładek na rury wydechowe, które zbierają zanieczyszczenia. Pomysłodawcą jest firma Pi Green Tech Solutions. 

Nasz zespół podnosił swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach min. organizowanym przez Małopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddziału w Krakowie.

Był to czas na zgłębienie zarówno historii, jak poszerzenie wiedzy i wymianę spostrzeżeń.
Wycieczki techniczne również umożliwiły nam także zdobycie nowych doświadczeń .  Szczególnie pamiętamy wyjazd do Fabryki Armatury Hawle oraz Muzeum Wody w Podoli (Praga), a także zwiedzanie Zapory oraz Elektrowni przy Zbiorniku Wodnym w Dobczycach.

smogathon konferencja, finał IV edycji 2018 kraków

Projekty i realizacje

Przygotowaliśmy w sumie kilkadziesiąt projektów, zamontowaliśmy kilka tysięcy urządzeń. Wykonaliśmy kilkaset serwisów. Przysłowiową „wisienką na torcie” jest dla nas Państwa zadowolenie, które uważamy za niepoliczalne i bezcenne 😉

Social Media, Strefa Wiedzy

Aby być bliżej Państwa w tym roku pojawiliśmy się w Social Mediach (FacebookYouTube, Instagram, LinkedIn). Wymieniamy z Państwem wiadomości, odpowiadamy na pytania, dzielimy się wiedzą, a także naszą codziennością, wrzucając zdjęcia i relacje z naszych bieżących działań.

Zamieściliśmy 27 artykułów z poradami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także oczyszczania i uzdatniania powietrza. Kilka z nich znalazło uznanie na ogólnopolskim portalu branżowym HVACpr.pl

A co przyniesie przyszły rok? 😉

Czekamy na kolejne wyzwania, projekty i realizacje. Jesteśmy ciekawi jakie nowe rozwiązania i urządzenia podbiją rynek w przyszłym roku. Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z Państwem i nawiązania nowych relacji!

Realizacje w budowie

Kilka inwestycji już rozpoczętych czeka na zakończenie. W projektach odpowiadamy za różne montaże, do których należą min. instalację wentylacji z odzyskiem ciepła, klimatyzacji, systemów wod-kan.

Jesteśmy w tracie pracy min w budynkach:

 • Mieszkalnych w Krakowie i okolicy:
  • przy ul. Jancarza – Kurzei
  • przy ul. Pszczelnej
  • Osiedle Park Leśny Bronowice
 • Smoczy Gród i Rollercoaster Zadra
 • Gabinety lekarskie ul. Zamoyskiego
 • Hotel Perfect

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…