Realizacja - montaż klimatyzacji, instalacja wentylacji, serwis
Kategoria: Aktualności0

Koniec roku to najlepszy czas na podsumowanie tego, co było i zaplanowanie tego, co nadejdzie. Nie inaczej jest u nas. 😉
Rok 2018 przyniósł wiele wyzwań: projekty, realizacje, montaże, serwisy.. Zdobyliśmy nową wiedzę i kolejne doświadczenia!

Najważniejsze realizacje 2018r.

W ciągu całego roku zmierzyliśmy się z małymi i wielkimi inwestycjami.
Praca nad każdą z nich przyniosła nam ogromną radość i satysfakcję. 🙂

W 2018 oddaliśmy do odbioru:

  1. Hyperion – Energylandia
  2. Western Camp Zator
  3. Piasta Towers I i II etap
  4. Przedszkole „Tygryski” (relacja już wkrótce!)
  5. Salon Kler – Galeria Wnętrz
  6. Hotel na zlecenie firmy Qpa7 (relacja już wkrótce!)

Smogathon 2018

Konferencje, szkolenia

Uczestniczyliśmy w konferencji Smogathon poznając nowe sposoby na walkę ze smogiem i zanieczyszczonym powietrzem. Wielki finał odbył się w krakowskim Kinie Kijów. Ekipy z całego świata zaskoczyły nas swoja kreatywnością!

Zwycięska nagroda w tegorocznej edycji powędrowała w ręce amerykańsko-hinduskiej firmy Takachar. Zaproponowane przez nich rozwiązanie opiera się na przekształceniu biomasy w biopaliwo.

II miejsce w konkursie zajęła firma Indrio Technologies. Zespół zaproponował urządzenie, które pozwali na optymalizację i kontrolę oraz monitoring spalania w silnikach. Na III miejscu znalazł się pomysł specjalnych nakładek na rury wydechowe, które zbierają zanieczyszczenia. Pomysłodawcą jest firma Pi Green Tech Solutions. 

Nasz zespół podnosił swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach min. organizowanym przez Małopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddziału w Krakowie.

Był to czas na zgłębienie zarówno historii, jak poszerzenie wiedzy i wymianę spostrzeżeń.
Wycieczki techniczne również umożliwiły nam także zdobycie nowych doświadczeń .  Szczególnie pamiętamy wyjazd do Fabryki Armatury Hawle oraz Muzeum Wody w Podoli (Praga), a także zwiedzanie Zapory oraz Elektrowni przy Zbiorniku Wodnym w Dobczycach.

Projekty i realizacje

Przygotowaliśmy w sumie kilkadziesiąt projektów, zamontowaliśmy kilka tysięcy urządzeń. Wykonaliśmy kilkaset serwisów.
Przysłowiową „wisienką na torcie” jest dla nas Państwa zadowolenie, które uważamy za niepoliczalne i bezcenne 😉

Social Media, Strefa Wiedzy

Aby być bliżej Państwa w tym roku pojawiliśmy się w Social Mediach (FacebookYouTube, Instagram, LinkedIn). Wymieniamy z Państwem wiadomości, odpowiadamy na pytania, dzielimy się wiedzą, a także naszą codziennością, wrzucając zdjęcia i relacje z naszych bieżących działań.

Zamieściliśmy 27 artykułów z poradami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także oczyszczania i uzdatniania powietrza. Kilka z nich znalazło uznanie na ogólnopolskim portalu branżowym HVACpr.pl

A co przyniesie przyszły rok? 😉

Czekamy na kolejne wyzwania, projekty i realizacje. Jesteśmy ciekawi jakie nowe rozwiązania i urządzenia podbiją rynek w przyszłym roku. Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z Państwem i nawiązania nowych relacji!

Realizacje w budowie

Kilka inwestycji już rozpoczętych czeka na zakończenie. W projektach odpowiadamy za różne montaże, do których należą min. instalację wentylacji z odzyskiem ciepła, klimatyzacji, systemów wod-kan.

Jesteśmy w tracie pracy min w budynkach:

Plan Carline jest ambitny, ale zamiast o nim pisać, w kolejnych miesiącach pokażemy Państwu na co nas stać! 😉

 

Dziękujemy za to, że byliście Państwo z nami!

 

Zapraszamy na nasze profile w serwisach FacebookYouTube oraz Google+ i Instagram, gdzie możecie śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Jesteśmy dostępni dla Państwa także pod nr telefonu +48 12 266 68 88, a także online: carline@carline.com.pl

Ogromnie cieszymy się ze wszystkich małych i dużych realizacji. Wykonanie każdego z projektów przyniosło nam mnóstwo satysfakcji.