Osiedle Park Leśny Bronowice, klimatyzacja Kraków, wentylacja Kraków
Kategoria: Aktualności0

Zespół Carline pod kierownictwem pani kierownik inż. Kingi Popek rozpoczął prace nad instalacją wentylacji w 22 budynkach mieszkalnych na Osiedlu Park Leśny Bronowice. Realizacja ma zapewnić mieszkania w pięknej, krakowskiej dzielnicy Bronowice. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych czy singli.

O inwestycji

Budowa realizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy Krakowa. Daje to możliwość szybkiego przejazdu do centrum, przy jednoczesnym komforcie mieszkania poza zgiełkiem miasta. Bliskość obiektów handlowych oraz usługowych to także ogromny plus inwestycji. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli zapewnioną dostępność do różnorodnych udogodnień.

Niewątpliwym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo Jurajskiego Parku Narodowego. Dlatego też natura będzie na wyciągnięcie ręki o każdej porze roku. Pozwoli to na aktywność – spacery, treningi na świeżym powietrzu, jak również jogging. Liczne ścieżki rowerowe stworzą możliwość relaksu, a także odpoczynku podczas przejażdżek zarówno rowerowych, jak i na rolkach czy deskorolce.

Osiedle Park Leśny Bronowice ma być również miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi. Place zabaw, a także ławki, alejki oraz zielona przestrzeń.. przemyślane i rozplanowane tak, by stworzyć najbardziej korzystne warunki mieszkania dla małych i dużych.

Na Osiedlu PLB planowana jest budowa:

  • Alei parkowych w ramach osiedla
  • Garaży podziemnych, jak również komórek lokatorskich
  • Miejsc postojowych na terenie osiedla dla samochodów, jak również stojaków na rowery
  • Bogato zagospodarowanej przestrzeni między budynkami
  • Przedszkola oraz placu zabaw dla najmłodszych

Dodatkowo atutami mieszkań będą:

  • Wysoki standard wykończenia części wspólnych
  • Windy, ogródki, balkony, a także tarasy
  • Łazienki z oknami w części mieszkań
  • Elastyczność w łączeniu lokali

 

Wentylacja Lunos

Instalacja wentylacji mechanicznej realizowana przez nasz zespół, opiera się na wentylatorach marki LUNOS. Niemiecka technologia gwarantuje najcichszą pracę instalacji z obecnie dostępnych na rynku modeli. Wykonana przy użyciu najbardziej zawansowanych rozwiązań techniki jest nie tylko energooszczędna, ale także przyjazna dla środowiska. Jako jedyna spełnia w normę hałasu wg PN-87/B-02151/02. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu wysokiej jakości powietrza. Ponad to ma elegancki, nowoczesny wygląd oraz idealnie wkomponuje się w aranżację wnętrza.

Więcej informacji na temat wentylatorów Silvento najdziecie Państwo w naszym artykule. Zapraszamy więc do zakładki Strefa Wiedzy.

 

 

Inwestor: Quelle Locum Sp. z o. o. Spółka Komandytowa
Adres: ul. Starego Dębu, 31-355 Kraków
Rozwiązania: Wentylacja
Data realizacji: rozpoczęcie Czerwiec 2018
Lokalizacja: Kraków, Polska
Powierzchnia: 22 budynki mieszkalne (co daje 184 mieszkania o różnej powierzchni)

 

Jeżeli chcecie Państwo zobaczyć nasze przykładowe montaże klimatyzacji i wentylacji, zachęcamy do odwiedzenia zakładki Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni dla Was pod nr telefonu +48 12 266 68 88 jak również online: carline@carline.com.pl

 Zapraszamy również na nasz Facebook, kanał YouTube oraz Google+, a także Instagram, gdzie możecie śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!