fbpx
loader-logo
oferta-slider-wentylacja

Montaż Wentylacji

Wentylacja to wymiana oraz usunięcie nadmiernie podgrzanego lub zanieczyszczonego powietrza i dostarczenie świeżego. Oferowane przez nas systemy wentylacji gwarantują świeże powietrze, które ma właściwą temperaturę oraz odpowiednią jakość. Dzięki temu w pomieszczeniach nie odczuwa się różnicy temperatur i można spokojnie złapać oddech. Montaż systemu wentylacji zależy m.in. od usytuowania budynku/ pomieszczenia, a także układu okien i drzwi, jak również czynników atmosferycznych. Dobrze działający układ wentylacyjny sprawia, że domownicy mogą liczyć na redukcje zanieczyszczeń, ograniczenie pary wodnej w powietrzu, a przede wszystkim – dopływ zdrowego, świeżego powietrza.
Dowiedz się więcej

Kraków montaż wentylacji w domu i mieszkaniu z Carline!

Oferujemy usługi instalacyjne oraz profesjonalne urządzenia wentylacyjne dla domu. Od lat zajmujemy się dostarczaniem do pomieszczeń mieszkalnych najlepszych rozwiązań wentylacyjnych, a wyspecjalizowana kadra zapewnia wsparcie w trakcie całego procesu realizacji. Zapewniamy bezpłatną wizję lokalną, doradztwo, dobór oraz montaż odpowiednich urządzeń. Każde zlecenie jest realizowane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.
Działamy głównie na terenie Małopolski m.in.: Kraków, Rabka-Zdrój, Wieliczka, Niepołomice, Myślenice, Bochnia, Brzesko, Wadowice, Olkusz, Trzebinia, Chrzanów, Dobczyce, Krzeszowice, Skawina, Zator, jak również na obszarze całej Polski m.in. Warszawa, Wrocław, Poznań czy Rzeszów.
img

Montaż wentylacji
w domu

Montaż wentylacji – elementy:

 • kanały prostokątne i okrągłe
 • izolacja kanałów, jak również elementów wentylacyjnych
 • kratki, anemostaty, a także czerpnie oraz wyrzutnie powietrza służące do wykończenia
 • regulatory przepływu powietrza oraz przepustnice dedykowane regulacji systemu
 • elementy tłumiące – maty tłumiące, wkładki tłumiące oraz tłumiki akustyczne
 • elementy montażowe

Wentylacja Pomieszczeń

Montaż wentylacji w domu jest niezbędny. Co zyskujemy?

 • Optymalną temperaturę
 • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
 • Ochronę przed powstawaniem pleśni, rozwojem bakterii
 • Redukcja zanieczyszczeń
 • Poprawa jakości powietrza (dopływ świeżego)
 • Komfort
 • Oszczędność
img

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Efektywność i oszczędność!

Wentylacja z odzyskiem ciepła jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego mieszkania. Brak odpowiedniego przepływu tlenu utrudnia oddychanie, powoduje powstanie nieprzyjemnego zapachu oraz dyskomfort, a w dłuższej perspektywie problemy zdrowotne. Dzieje się to za sprawą szkodliwych substancji osiadających na meblach, wykładzinach czy sprzętach. Dlatego tak ważny jest odpowiedni przepływ powietrza. W przeciwnym razie narażamy siebie i naszych bliskich na problemy zdrowotne, a mieszkanie czy dom zmieni się w raj dla grzybów, a także pleśni.
Rekuperacja to system korzyści dla Twojego domu!

Wentylacja nawiewno-wywiewna

Wentylacja pod kontrolą

Wybierając wentylacja nawiewno-wywiewna decydujemy się na jedną z najbardziej skutecznych form wentylacji. W domach jednorodzinnych czy mieszkaniach staje się coraz bardziej powszechna. System nawiewno-wywiewny charakteryzuje się kontrolą ilości powietrza nawiewanego oraz wywiewanego. Ten rodzaj wentylacji zapewnia nam także możliwość dozowania oraz sprawdzania jakości nawiewanego powietrza, zapewniając tym samym komfort powietrza w całym domu.

Wentylacja w domu, wentylacja w mieszkaniu

Zadbaj o siebie i bliskich

Systemy wymiany powietrza decydują o bezpieczeństwie domowników tam, gdzie wnętrza ogrzewane są m.in. przy użyciu piecyków gazowych. Dopływ strumienia jest ściśle określony przepisami – dotyczy to nie tylko kuchni, ale również łazienek czy pokoi. Wentylacja ma zapewnić nie tylko dobrą jakość powietrza, ale również ograniczyć wilgoć, rozwój drobnoustrojów, ale też usuwać niepożądane zapachy we wnętrzu mieszkania.

 • Wentylacja naturalna (poprzez nawiewnik) popularne rozwiązanie, o ograniczonej skuteczności. Jej działanie odczuwalne jest tylko w przypadku dużej różnicy temperatur pomiędzy wnętrzem budynku a warunkami zewnętrznymi.
 • Wyciągowa wentylacja mieszkań stosowana jest w przypadku nowoczesnych budynków, które – ze względu na jakość materiałów oraz technologię wykonania – są znacznie bardziej uszczelnione.
 • Mechaniczna wentylacja w domu to układ, w którym wentylator powiązany jest z kanałami oraz kratkami wywiewnymi w pomieszczeniach. Stanowi także źródło wyrzutu powietrza na zewnątrz. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że zbędne są zarówno nawiewniki, jak i tradycyjne sposoby wentylacji – m.in. otwieranie okien.

Serwis wentylacji domowej - dbaj kompleksowo!

Zespół Carline oferuje nie tylko profesjonalny montaż wentylacji w domu oraz w mieszkaniu, ale również późniejszy serwis instalacji i urządzeń. Po więcej zapraszamy do zakładki serwis wentylacji w domu i mieszkaniu.

Montaż Klimatyzacji

Oferujemy projekt oraz montaż kliamtyzacji do domu i mieszkania

Serwis Klimatyzacji

Przegląd serwis i konserwacja klimatyzacji domowej

Montaż Wentylacji

Montaż systemu wentylacji mechanicznej dla domu.

Serwis Wentylacji

Kompletny serwis wentylacji
dla domu i mieszkania

Alert Smogowy

Dbaj o czyste powietrze dla siebie
i swoich bliskich każdego dnia!
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami