fbpx

Mieszkania Start City, Kraków

O Projekcie

Mieszkania Start City, Kraków

Start City to kolejna inwestycja, dzięki której powstanie budynek mieszkalno-usługowy o łącznej liczbie 169 lokali mieszkalnych. Do dyspozycji zostaną oddane także garaże wielostanowiskowe podziemne, garaże indywidualne oraz lokale usługowe na parterze. Zespół Carline odpowiada za systemy wentylacji i klimatyzacji obiektu.

 

Realizacja Carline – montaż wentylacji i klimatyzacji

W każdym etapie inwestycji Start City, odpowiadamy za kompletną realizację. Począwszy od planu, jak również stworzenia projektu, poprzez wdrożenie oraz montaż systemów i urządzeń, aż do ostatecznego oddania budynku do odbioru.

 

Zakres naszych prac zawiera: instalację wentylacji w lokalach mieszkalnych oraz usługowych, częściach wspólnych oraz technicznych, jak również w garażach wielostanowiskowych podziemnych i indywidualnych na parterze. W zakres prac firmy Carline wchodzi także montaż systemów klimatyzacyjnych Split, jak również Multi Split dla lokali mieszkalnych oraz usługowych. Firma Carline odpowiada również za dostawęmontaż oraz uruchomienie systemu detekcji CO w garażach.

Realizujesz podobny projekt?

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC (Kraków i Małopolska)
Zapytaj o Wycenę

Również interesujące…