fbpx

Lodowisko w Energylandii – nowa strefa Winter Kingdom

Lodowisko w Energylandii i nowa strefa Winter Kingdom – mimo zimowego klimatu – zapewniają gorącą atmosferę, a także moc pozytywnych emocji! W Zimowej Krainie czeka mnóstwo atrakcji otulonych klimatem świątecznym. Zdecydowanym hitem jest lodowisko. 800m skutej lodem tafli zapewnia idealne warunki dla małych oraz dużych łyżwiarzy. System chłodzenia lodowiska zaprojektował i wykonał Zespół Carline, w oparciu o urządzenia marki Lennox. Poznajcie szczegóły lodowego szaleństwa i dajcie się porwać magii Zimowej Strefy Winter Kingdom!


Nowa strefa Energylandii – Winter Kingdom

Zimowa Strefa Energylandii, czyli Winter Kingdom oczaruje Was atrakcjami! W Parku Rozrywki czekają:

 • Największy w Polsce ogród świateł,
 • Roller coastery oraz karuzele,
 • Spotkania z Mikołajem,
 • Świąteczne pokazy,
 • Warsztaty zdobienia pierników,
 • Klimatyczny Jarmark Bożonarodzeniowy,
 • Snowtubing,
 • Zimowa Parada,
 • Specjalne Menu świąteczne dla wszystkich smakoszy,
 • Wyjątkowe Paczki Mikołajowe,
 • Możliwość zorganizowania Wigilii Firmowej w wyjątkowej scenerii!

Mimo zimowego klimatu atmosfera jak zawsze jest gorąca! Klimat strefy otula świąteczna magia, a specjalna instalacja świetlna, wykonana wśród uliczek oraz atrakcji, doda niepowtarzalnego wyrazu. Cała strefa to absolutna nowość, stwarzana specjalnie dla Gości stęsknionych za Parkiem, który dotychczas zimą był zamknięty. 

Największą atrakcją Winter Kingdom jest jednak wspaniałe Lodowisko, o które zadbał Nasz Zespół!

Lodowisko w Energylandii 

To prawdziwy HIT Strefy Zimowej! Ogromna tafla pomieści jednorazowo kilkadziesiąt osób, a dzięki temu z atrakcji można korzystać swobodnie. Atmosfera, która otacza Lodowisko, rozgrzewa, a przy tym zapewnia moc pozytywnych wrażeń!  

Park Rozrywki udostępnia 2 tafle lodowe:

 • dla małych łyżwiarzy – 140m
 • dla większych miłośników jazdy – aż 660m!

Całość utrzymana jest w klimacie zimy na zamku. Zespół Energylandii zadbał o wszystkie szczegóły! 

Realizacja Carline

Nasz Zespół współpracuje z Parkiem Rozrywki od lat, zapewniając wydajne rozwiązania w zakresie systemów HVAC. Nie inaczej było tym razem. Firma Carline wykonała kompleksowe działania, które pozwoliły na stworzenie wspaniałego lodowiska! Idealne warunki do jazdy na łyżwach zapewnią dwa bardzo wydajne agregaty Lennox, gwarantując efektywne chłodzenie do -12 stopni! Każdy z agregatów ma ponad 170kW mocy chłodniczej. W dwóch agregatach jest to więc łączna moc ponad 340 kW! Lodowisko w 80% znajduje się w budynku, a w 20% – na zewnątrz.

Dodamy, że systemy wykonane przez Nasz Zespół nie tylko w zimie obsługują lodowisko, ale i w lecie ogrzewają baseny strefy Aqualantis!

Efekt finalny 

Strefa Winter Kingdom działa tylko w sezonie zimowym, więc nie ma na co czekać. Serdecznie polecamy odwiedzić Energylandie i przetestować nowe atrakcje! Życzymy Wszystkim wspaniałych chwil w Parku Rozrywki!

Nad całością inwestycji czuwał nasz inżynier Artur Matusiewicz.

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88
lub online: carline@carline.com.pl

 

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…