fbpx

Klub muzyczny Energy 2000 – modernizacja systemu

Kolejna realizacja nad którą pracuje Zespół Carline znajduje się w Przytkowicach. Tym razem pracujemy nad instalacjami HVAC w klubie muzycznym Energy 2000. Firma Carline rozpoczęła pracę związane z modernizacją systemów wentylacji nawiewno-wywiewnej. 


Klub muzyczny Energy 2000

Energy 2000 to jeden z najbardziej znanych klubów w Polsce. Miłośnicy doskonałej zabawy w rytmach gorących przebojów znają go bardzo dobrze! W klubie znajdziemy sale do tańca, bary, strefy VIP.. czyli wszystko, czego potrzeba aby bawić się do białego rana! O muzykę dbają gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej. A o instalację, która zapewnia komfort i wygodę – firma Carline!

O budynku

Powierzchnia budynku wynosi około 3000 m3. Należy zadbać, by warunki w Klubie Muzycznym Energy 2000 były optymalne. Komfort i wygoda, a także bezpieczeństwo to priorytet realizacji.

Realizacja Carline

Zakres prac obejmuje zaprojektowanie, rozbudowę, a także modernizację systemów wentylacji mechanicznej nawiewnych i wyciągowych w remontowanym budynku klubu muzycznego.

Długofalowa współpraca

To nie pierwsze nasze wspólne działanie. Klub Muzyczny Energy 2000 korzysta z usług firmy Carline już od 2011 roku. Nasz Zespół wykonywał w obiekcie projekt i montaż klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i automatyki.

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…