fbpx

Klub Energy 2000 – modernizacja i montaż klimatyzacji – realizacja Carline

Klub Energy 2000 w Katowicach mieści się w budynku Teatru Capitol. Energy 2000 to największy w Europie klub muzyczny, który doskonale zna każdy miłośnik dobrej zabawy! Firma Carline współpracuje z Klubem od lat. Tym razem wykonaliśmy rozbudowę systemu filtracji i klimatyzacji powietrza. W projekcie użyliśmy najwyższej, światowej klasy technologii firm Haier oraz Daikin. Klimat Ibizy, komfort Saint Tropez i extremalne doznania dla ciała i duszy. Jednym słowem Spiritus Movens! Poniżej szczegóły realizacji.

Klub muzyczny Energy 2000

Katowicki Klub Energy2000 oferuje największy w Polsce parkiet do tańca, który pomieści aż 3600 osób! Energy 2000 to jeden z najbardziej znanych klubów w Polsce. Miłośnicy doskonałej zabawy w rytmach gorących przebojów znają go bardzo dobrze! W klubie znajdziemy sale do tańca, bary, strefy VIP.. Czyli wszystko, czego potrzeba, aby bawić się do białego rana! O muzykę dbają gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej. A o instalację, która zapewnia komfort i wygodę – firma Carline!

O budynku

Powierzchnia budynku wynosi około 3000 m3. Imprezowy charakter, mnóstwo tańczących osób, a także doskonała muzyka.. Należy zadbać, by warunki w Klubie Muzycznym Energy 2000 były optymalne. Komfort i wygoda, a także bezpieczeństwo stanowiły priorytet realizacji.Realizacja Carline

Dynamika miejsca wymaga niezawodnych systemów, które zapewnią komfortową zabawę. Nasz Zespół dba o Klub Energy 2000 od lat. Odpowiadamy za pełny system wentylacji. Obejmował on zaprojektowanie, rozbudowę, a także modernizację systemów wentylacji mechanicznej nawiewnej i wyciągowej budynku. System wentylacji oscyluje na poziomie wydajności 130 tys. m3/h. Z kolei klimatyzacja klubu ma łączną moc ponad 400 kW! W ostatniej realizacji wykonaliśmy także montaż wydajnych klimatyzatorów typu konsola firmy Haier, model CABINET o max. wydajności 15 kW.

Długofalowa współpraca

Klub Muzyczny Energy 2000 korzysta z usług firmy Carline już od 2011 roku. Nasz Zespół wykonywał w obiekcie projekt oraz montaż klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i automatyki. Dbamy także o regularne przeglądy oraz serwis urządzeń i systemów.

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…