fbpx

Inteligentne rozwiązania Haier. Klimatyzacja na najwyższym poziomie

Inteligentne rozwiązania Haier pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo, cieszyć doskonałą jakością, wysoką wydajnością oraz efektywnością energetyczną, a przy tym maksymalnie ułatwiają obsługę i sterowanie czy dbanie o urządzenia.  Rozwiązania proponowane w nowoczesnych klimatyzatorach idealnie sprawdzą się zarówno w użytku domowym, jak i w przypadku firm. Dzisiejszy wpis przybliży możliwości technologiczne klimatyzacji proponowane przez naszego partnera strategicznego, firmę Haier. 

haier logo

O firmie Haier

Firma została założona w 1984 r., w Qingdao (Chiny). Należy do jednego z czołowych liderów na rynku HVAC. Od 2013 roku marka oferuje swoje produkty także w Polsce. Specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji dla domów, mieszkań, apartamentów, a także biur, hoteli, restauracji, przedsiębiorstw czy powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Haier stawia na inteligentne rozwiązania, które zapewniają efektywne chłodzenie latem i wydajne dogrzewanie w sezonie zimowym.

Dobry klimatyzator do domu i biura 

Niezawodne, nowoczesne urządzenia chłodzące rewelacyjnie sprawdzają się w domu i w biurze. Doskonałą jakość potwierdzają liczne nagrody, a także wyróżnienia otrzymane z rąk międzynarodowych organizacji. Produkty Haier doceniane są również w gronie osób posiadających problemy zdrowotne m.in. skarżących się na katar sienny, jako idealna klimatyzacja dla alergików.

Gwarancja jakości

Wysoka jakość wykonania, a także zastosowane, sprawdzone technologie pozwalają na zapewnienie 5 letniej gwarancji na klimatyzator Haier. Gwarancja dotyczy zarówno urządzeń i akcesoriów z serii Split, Multi Split, jak i MRV.

Inteligentne rozwiązania Haier

Wśród systemów klimatyzacyjnych, które proponuje Haier, znajdziemy urządzania z funkcjami m.in. Self Clean, Eko czujniki czy filtry IFD. Bardzo cicha praca, jak również wygodne sterowanie z użyciem sieci Wi-Fi to kolejne udogodnienia od Haier. Co jeszcze oferuje producent? 

SELF PURIFY / Filtr IFD – technologia oczyszczania powietrza

Zaawansowana technologia Self Purify odpowiada za skuteczne oczyszczanie powietrza. Za sprawą siatki filtrującej IFD możliwe jest zwiększenie zdolności usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Składa się on z aż 7000 otworów, które przeznaczone są do pochłaniania pyłu, a także innych zanieczyszczeń. Zgodnie z CADR (Clean Air Deliver Rate) pomiar skuteczności oczyszczania powietrza z wykorzystaniem Self Purify wynosi nawet 300m³/h. W praktyce oznacza to, że wydajność oczyszczania powietrza jest bardzo wysoka, zupełnie jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną absorbującą zanieczyszczenia w powietrzu – powodując przyciąganie pyłu. System oczyszczania doskonale sprawdza się w przypadku alergików. 

System zastosowano w serii Haier Jade Plus.

Inteligentne rozwiązania Haier. Nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne

Sterylizacja UV-C

Bezpieczna dla zdrowia Technologia Sterylizacja UV-C hamuje rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.99%*. Jej skuteczność w walce z koronawirusem potwierdzona została Certyfikatem Texcell. Ochrona przed wirusami i gwarancja czystego powietrza związane są z działaniem wbudowanej lampy LED UVC o silnym działaniu dezynfekującym, a także biobójczym. Naświetla ona przepływające przez klimatyzator powietrze dzięki promieniom UV-C. Dzięki temu nieodwracalnie zabija do 99,9%* bakterii, pleśni i wirusów.

Technologia Sterylizacji UV-C dostępna jest w standardzie w klimatyzatorach PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt oraz FLEXIS Plus Silver Shine.

*Technologia STERYLIZACJA UV-C zastosowana w klimatyzatorach Haier pełni funkcję hamowania rozwoju wirusa (SARS-CoV-2) na podstawie badania laboratoryjnego wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i może potrwać kilka godzin, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych.

56°C Steri Clean – technologia oczyszczania urządzenia

Obecność funkcji 56°C Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut. Dezynfekcja ciepłem jest niezwykle skuteczna w zwalczaniu zanieczyszczeń, które mogą osiadać na powierzchni wymiennika ciepła. Wysoka temperatura, która utrzyma się przez ponad 30 min., stwarza zabójcze warunki dla bakterii oraz wirusów. Technologia 56°C Steri Clean oczyszcza urządzenia, co bezpośrednio przekłada się na doskonałą jakość powietrza z klimatyzatora.

W standardzie funkcja dostępna jest w klimatyzatorach JADE Plus, PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt oraz FLEXIS Plus Silver Shine.

Inteligentne rozwiązania Haier

Technologia oczyszczania – SELF HYGIENE

Funkcja Self Hygiene jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia, a dzięki temu bezpośrednio przekłada się na jakość wywiewanego powietrza. Wszystko za sprawą skutecznej, antybakteryjnej powłoki z nanocząsteczkami srebra, która nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza, zapobiega rozwojowi pleśni oraz bakterii. Zanieczyszczenia w kontakcie z jonami srebra zostają zniszczone, a ich dalszy rozwój jest zahamowany. Warto dodać, że jony srebra mają właściwości higieniczne oraz antyseptyczne. 

Technologia dostępna w klimatyzatorach: JADE Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt oraz FLEXIS Plus Silver Shine.

SELF CLEAN – samooczyszczanie

Klimatyzatory ścienne wyposażono w innowacyjną technologię Self Clean. Jest to wygodna funkcja samoczyszcząca, która doskonale usuwa zanieczyszczenia gromadzące się na parowniku. To szczególnie istotne, gdyż zanieczyszczenia nie tylko powodują rozwój grzybów i bakterii, ale i obniżają efektywność urządzeń nawet do 30% (!). Wilgotne powietrze, zamrażane na powierzchni wymiennika, usuwa osad w momencie rozmrażania, a tym samym zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.

Funkcja znajduje się we wszystkich jednostkach ściennych zawierających Plus w nazwie: JADE Plus, PEARL Plus, FLEXIS Plus White Matt, FLEXIS Plus Black Matt, FLEXIS Plus Silver Shine oraz TUNDRA Plus.

Bardzo cicha praca

Klimatyzatory Haier należą do jednych z najcichszych urządzeń. Najbardziej cichy model pracuje na poziomie 15dB(A), w przypadku wybranych modeli JADE Plus. Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom powietrza i zoptymalizowany wentylator. To szczególnie przydatne wszędzie tam, gdzie spokój i cisza są kluczowe. Klimatyzator stanowi dobry wybór do sypialni, gdy pracujemy w domu, w pokojach dziecięcych, a także w firmie. Hałas nie zaburza procesu pracy, ani nie wpływa irytująco czy uciążliwie na osoby w pomieszczeniach. 

Sterowanie Wi-Fi

Funkcja sterowania przy użyciu aplikacji i WiFi należy do coraz częściej spotykanych, nie tylko w przypadku urządzeń do klimatyzacji. To niezwykła wygoda, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Ustawianie wszelkich parametrów jest możliwe z dowolnego miejsca na ziemi, w każdej chwili. Dzięki temu optymalne warunki zawsze będą nam towarzyszyły, a w chwilach, gdy nie ma nas w pomieszczeniach, mogą być wyłączone, by nie generować kosztów. 

Wszystkie klimatyzatory ścienne Haier mają możliwość sterowania Wi-Fi w standardzie.

Czujniki ECO

EKO, czyli efektywnie ekologicznie. Czujnik ECO pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, jednocześnie oferując komfort i wygodę. Inteligentny czujnik wykrywa obecność człowieka oraz monitoruje jego ruchy. To z kolei sprawia, że nawiew powietrza nie odbywa się bezpośrednio na użytkownika. Jeżeli czujnik nie wykryje obecności człowieka, automatycznie przejdzie w stan spoczynku, nie powodując strat energii.

Coanda Plus

Funkcja Coanda Plus to dodatkowa własność urządzeń z serii PEARL Plus. Dzięki niej nawiew jest silniejszy, jak również osiąga większy zasięg, docierając tym samym do każdej części pomieszczenia.

Carline rekomenduje urządzenia partnera strategicznego firmy Haier

Nasz Zespół chętnie pomoże w doborze doskonałego rozwiązania zarówno do mieszkania czy domu, jak i biura. Nasze instalacje oraz montaże, także z użyciem urządzeń Haier prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88 oraz 500 200 710 lub online: carline@carline.com.pl

 

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…