fbpx

Hotel Żywiecki

O Projekcie

Hotel Żywiecki

Uroczy Hotel Żywiecki położony jest w miejscowości Przyłęków, leżącej u stóp góry Jastrzębica. Stąd bardzo blisko do Kotliny Żywieckiej oraz Beskidu Małego czy rezerwatu Madahora. Dla miłośników górskich atrakcji to doskonała baza wypadowa na najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego – Babią Górę tzw. „Diablak”. 

Czterogwiazdkowy hotel oferuje swoim gościom przestronne pokojewysokiej jakości obsługę oraz atrakcje, a także pakiety SPA dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających. Aktywny wypoczynek czy beztroski relaks? Hotel Żywiecki dba o ofertę trafiającą w każdy gust!

.

W zakresie realizacji znalazły się:

  • Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła obsługującą salę bankietowo-konferencyjną o łącznej wydajności do 8000 m3/h. Z kolei w kuchni dobraliśmy rozwiązanie oparte o wentylację nawiewną i wywiewną oraz wywiewną dla okapów kuchennych o wydatku do 6000 m3/h. Sanitariaty i szatnia obsługiwane są przez niezależne systemy wentylacji wywiewnej
  • Klimatyzacja i ogrzewanie – Klimatyzacja i ogrzewanie w sali bankietowej były priorytetem w realizacji.  Zaprojektowaliśmy system, który zapewni najlepsze parametry. Za optymalne warunki powietrza odpowiada MRV firmy Haier, dzięki czemu goście mają zagwarantowane efektywne chłodzenie i wydajne ogrzewanie podczas każdej imprezy.
  • Automatyka systemów HVAC W instalacji ważna jest również łatwa obsługa. Dlatego też do zaprojektowanych instalacji klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania wykonaliśmy także system automatyki, który zapewnia proste sterowanie i pełną kontrolę. Realizujesz podobny projekt?

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC (Kraków i Małopolska)
Zapytaj o Wycenę

Również interesujące…