fbpx

Hotel Żywiecki – wypoczynek i relaks w komfortowych warunkach!

Fantastyczny Hotel Żywiecki to 4* obiekt SPA położony w Przyłękowie. Malownicza okolica, zapierające dech górskie widoki i bliskość natury, a ponad to dyskretna oraz zaciszna atmosfera to przepis na pobyt i relaks dla wszystkich gości. Komfortowy wypoczynek w hotelu zapewnia także odpowiednia instalacja HVAC! Dlatego też w hotelu Żywiecki wykonaliśmy projekt i montaż klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania budynku wg opracowanej przez naszych Inżynierów koncepcji. Automatyka systemów umożliwia ponadto wygodne sterowanie.

Hotel Żywiecki – o inwestycji

Uroczy Hotel Żywiecki położony jest w miejscowości Przyłęków, leżącej u stóp góry Jastrzębica. Stąd bardzo blisko do Kotliny Żywieckiej oraz Beskidu Małego czy rezerwatu Madahora. Dla miłośników górskich atrakcji to doskonała baza wypadowa na najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego – Babią Górę tzw. „Diablak”.Czterogwiazdkowy hotel oferuje swoim gościom przestronne pokojewysokiej jakości obsługę oraz atrakcje, a także pakiety SPA dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających. Aktywny wypoczynek czy beztroski relaks? Hotel Żywiecki dba o ofertę trafiającą w każdy gust!Elegancja, klasa i atmosfera relaksu w hotelu otacza nas na każdym kroku. Właściciel zadbał o najlepszej jakości pościel z naturalnych materiałów, jak również stylowe, ręcznie wykonane meble z chilijskiego dębu. Dbałość o szczegóły połączona z doskonałą obsługą zapewniają odpoczynek na wysokim poziomie. Wnętrza utrzymane w stylu rustykalnym cieszą oko i komponują się z bliskością natury.Dodatkowo w hotelu mamy wiele relaksujących atrakcji. M.in. strefy SPA i Wellness (basen z przeciwprądem, jacuzzi, biczem wodnym, cedrowa sauna fińska z blokami solnymi, sauna parowa, pokój relaksacyjny) czy też salę Fitness.

Hotel Żywiecki – realizacja Carline

Fantastyczna sceneria, świetny klimat i obsługa doskonałej jakości. Hotel Żywiecki jest idealnym miejscem na organizację niezapomnianej imprezy okolicznościowej! Wesele, Chrzciny, Komunia, impreza firmowa? Hotel Żywiecki postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich gości rozbudowując swój obiekt o salę bankietowo-konferencyjną. O komfort i wygodę na nowej inwestycji hotelu zadbała nasza firma!Odpowiadaliśmy za koncepcję, projekt oraz montaż systemów klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.

Wentylacja

W nowej inwestycji hotelu Żywiecki wykonaliśmy instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła obsługującą salę bankietowo-konferencyjną o łącznej wydajności do 8000 m3/h. Z kolei w kuchni dobraliśmy rozwiązanie oparte o wentylację nawiewną i wywiewną oraz wywiewną dla okapów kuchennych o wydatku do 6000 m3/h. Sanitariaty i szatnia obsługiwane są przez niezależne systemy wentylacji wywiewnej. Dla zapewnienia właściwego komfortu w pomieszczeniach firma Carline zaprojektowała i dostarczyła 2 centrale wentylacyjne zamontowane na poddaszach nad częścią kuchenną i sanitariatami. Automatyka urządzeń umożliwia łatwe, a zarazem oszczędne sterowanie zaprojektowanymi i wykonanymi systemami.

Klimatyzacja i ogrzewanie

Klimatyzacja i ogrzewanie w sali bankietowej były priorytetem w realizacji. Goście hotelu muszą czuć się wygodnie w każdej sytuacji. Zaprojektowaliśmy system, który zapewni najlepsze parametry. Za optymalne warunki powietrza odpowiada MRV firmy Haier, dzięki czemu goście mają zagwarantowane efektywne chłodzenie i wydajne ogrzewanie podczas każdej imprezy.

Automatyka systemu HVAC

W instalacji ważna jest również łatwa obsługa. Dlatego też do zaprojektowanych instalacji klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania wykonaliśmy także system automatyki, który zapewnia proste sterowanie i pełną kontrolę.Nad całością inwestycji czuwał nasz inżynier Łukasz Dębowski.

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88  lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…