fbpx

Energylandia – Aqualantis

 Aqualantis

Aqualantis Energylandia to kolejna strefa w parku, którą otacza nowy rollercoaster o intrygującej nazwie Abyssus. Klimat tej części Energylandii nawiązuje do starożytnego Atlantis – mistycznej krainy, która obfitowała w dostatek i szczęście, ale została zalana przez ogromna falę. Jej ruiny zostały odnalezione, a dzięki pompom odprowadzającym wodę udało się odkryć historię tego miejsca.

pacerując uliczkami, zwiedzamy starożytne królestwo, a także jego ruiny. Strefa Aqualantis przeznaczona jest przede wszystkim dla rodzin. Starannie zaprojektowana przestrzeń przeniesie małych i dużych do fantastycznej krainy. Nie zabraknie atrakcji!

Znajdziemy:

  • Grotto Expedition, czyli ekspedycja łodziami wśród tajemniczej laguny.
  • Nowy model kolejki, czyli Disco Coaster – wirujący talerz, który przemieszcza się po krótkiej trasie, poruszając przy tym lekko w górę i w dół.
  • Light Explorer – rodzinny boomerang, czyli kolejka, która jedzie po torze w jedną stronę, a następnie wraca tyłem do kierunku jazdy.
  • Burning Engine – dzieci zasiądą za kierownicą wozu strażackiego i spróbują ugasić mały budynek znajdujący się w środku.
  • Submarine Dive – karuzela stylizowana na małe łodzie podwodne.
  • Water Works – wodny plac zabaw.
  • karuzele interaktywne – Stormy Ship oraz Magic Pump.
  • Czas umilą także pokazy Aquajump – akrobatyczne skoki do wody z ogromnej wieży.

Znajdziemy również liczne punkty gastronomiczne czy też punkty z pamiątkami.

Realizacja Carline – klimatyzacja, wentylacja i ogrzewanie, instalacja wody basenowej

W inwestycji odpowiadaliśmy za kompletną realizację. Począwszy od planu i stworzenia projektu, poprzez wdrożenie oraz montaż systemów i urządzeń, aż do ostatecznego oddania budynku do odbioru. Nowa część basenowa Aqualantis oraz obecna strefa wodna, która została również rozbudowana, zyskały wydajne systemy HVAC, dzięki którym zabawa będzie nie tylko znakomita, ale i komfortowa! W nowej realizacji Aqualantis Energylandia dostarczyliśmy systemy wentylacjiklimatyzacji, jak również system ogrzewania wody basenowej (1,2 MW).

Realizujesz podobny projekt?

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC (Kraków i Małopolska)
Zapytaj o Wycenę

Również interesujące…