fbpx

Dlaczego warto zamówić montaż klimatyzacji na jesień?

Czy warto zamówić montaż klimatyzacji na jesień? Fala upałów mija, dni stają się chłodniejsze. Może lepiej zostawić takie inwestycje na wiosnę? System klimatyzacji ma nam służyć całe lata, nie tylko w ciepłe miesiące. Klimatyzator pozwala efektywnie chłodzić, ale równie dobrze sprawdza się do ogrzewania pomieszczeń! Dlaczego jeszcze warto zamówić montaż klimatyzacji jesienią? Sprawdź! 

warto zamówić montaż klimatyzacji, montaż klimatyzacji

Warto zamówić montaż klimatyzacji

Dlaczego? Ponieważ przynosi nam ona szereg korzyści i udogodnień! Dzięki pracy klimatyzatora zyskujemy komfortową temperaturę, idealnie dobraną do naszych potrzeb, a także oczekiwań. Ponadto, klimatyzator wyposażony jest w system filtracji, który zapewnia oczyszczone z bakterii, roztoczy czy wirusów, krystalicznie czyste oraz świeże powietrze. Odpowiednia temperatura, wilgotność oraz jakość powietrza jest także niezbędna do utrzymania prawidłowej, bezawaryjnej pracy urządzeń czy maszyn, a także pomaga zachować meble i elementy wyposażenia w doskonałym stanie. 

Czy opłaca się zamówić montaż klimatyzacji?

Jeżeli zależy nam na komforcie, dobrym samopoczuciu oraz zdrowiu, a także wysokiej wydajności pracujących urządzeń czy sprzętu, a także zadbaniu o wyposażenie i budynek – odpowiedź nasuwa się sama. Klimatyzacja poprawia jakość powietrza, optymalizuje poziom wilgoci w powietrzu (co zapobiega rozwojowi pleśni, grzybów i bakterii), utrzymuje również prawidłową temperaturę zarówno dla ludzi, jak i urządzeń czy sprzętu (co z kolei zabezpiecza przed przegrzaniem lub wychłodzeniem). Pytając, czy opłaca zamówić się montaż klimatyzacji, warto zauważyć także kwestię kosztów. I tak przechodzimy płynnie do kolejnej kwestii:

warto zamontować klimatyzację

Czemu warto zamówić montaż klimatyzacji jesienią? 

W czasie wiosny i lata obserwujemy ogromny skok sprzedaży systemów klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych. Zwykle sprzedaż wiąże się także z montażem klimatyzacji, co z kolei sprawia, że firmy instalacyjne mają natłok pracy. Dlatego też czas oczekiwania na projekt klimatyzacji, zamówienie urządzeń czy wykonanie montażu klimatyzacji ulega wydłużeniu. Jeżeli zależy nam na szybkiej realizacji – możliwe, że cena wzrośnie za usługę express. Jesienią sprawa wygląda lepiej – dostępność urządzeń jest większa, tak jak i możliwości przerobowe firm. Ponadto, ceny urządzeń spadają, a to z kolei pozwala nam zaoszczędzić na samych urządzeniach – nawet 20-25%! 

serwis klimatyzacji w firmie

Montaż klimatyzacji jesienią to sposób na dogrzanie pomieszczeń

Warto zamówić montaż klimatyzacji także z innego powodu. Klimatyzacja ratuje w czasie upału, ale równie dobrze nadaje się do ogrzewania pomieszczeń. Dobrze przemyślana instalacja systemu klimatyzacji może wspomóc ogrzewanie. Jak to możliwe? Wystarczy odwrócić działanie klimatyzatora, by uzyskać właściwości cechujące urządzenia grzewcze – jednostka zewnętrzna pobiera wtedy ciepło z zewnętrznego powietrza i kieruje do wnętrza budynku. Dodatkowo warto wspomnieć, że w przypadku systemu Multi Split możemy ogrzewać jednocześnie kilka pomieszczeń

Bądź przygotowany!

Zamów montaż klimatyzacji na jesień, a wiosną i latem będziesz gotowy na nadejście nawet największej fali upałów! 😉 

Zespół Carline wykona montaż klimatyzacji domowej oraz klimatyzacji w biurze!

W zakładce realizacje prezentujemy niektóre z naszych projektów.

Zapraszamy do kontaktu z nami – dobierzemy klimatyzację dla domu i firmy, skrojoną idealnie do potrzeb oraz oczekiwań!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…