fbpx

Budynki mieszkalne na ul. Kurzei w Krakowie oddane do użytku!

Nowe budynki mieszkalne oddane do użytku! Zespół Carline zakończył prace związane z montażem instalacji wentylacji mechanicznej garaży podziemnych, klimatyzacji oraz systemu detekcji CO na nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Kurzei w Krakowie (Osiedle Kameralne).

blok mieszkalny kurzei Kraków, mieszkania

O inwestycji – mieszkania ul. Kurzei 

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Kurzei i Jancarza stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących spokój oraz bliskość komunikacji. Malownicza okolica, której niewątpliwym atutem jest duża ilość terenów zielonych, wpłynie dobrze na każdego. W sąsiedztwie lokali mieszkalnych znajduje się głównie niska i szeregowa zabudowa wielorodzinna. Dzięki świetnej komunikacji autobusowej, a niebawem także i tramwajowej, można bez problemu poruszać się po mieście.

Warto dodać,  że budynki mieszkalne znajdują się w pobliżu szkół, przedszkoli, aptek, przychodni czy punktów handlowych np. C.H.Krokus i Galeria Serenada. Dla osób ceniących różnorodne formy rozrywki oraz kultury niebywałą zaletą będzie bliskość Parku Wodnego i Multikina.

Realizacją zarządza firma Start, uznany krakowski deweloper. Więcej o mieszkaniach możemy przeczytać na stronie https://start.com.pl


Budynki mieszkalne – realizacja Carline

Firma Carline odpowiadała za wykonanie systemu wentylacji mechanicznej w garażach podziemnych z wykorzystaniem urządzeń firmy Harmann oraz Venture Industries. Wykonaliśmy także instalację systemu klimatyzacji opartej na agregatach zewnętrznych firmy Haier, systemy chłodnicze oraz sterowania w lokalach usługowych jednego z budynków mieszkalnych.
W zakres prac firmy Carline wchodzi wykonanie instalacji systemów:

  • wentylacji mechanicznej wywiewnej w garażu podziemnym z wykorzystaniem urządzeń Harmann oraz Venture Industries
  • wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej w przedsionkach ppoż., pomieszczeniach technicznych i komórkach lokatorskich na poziomie garaży
  • detekcji CO w garażach podziemnych
  • klimatyzacji opartej na agregatach zewnętrznych firmy Haier w lokalach użytkowych jednego z budynków

Nad całością inwestycji czuwał nasz inż. Dariusz Cieśla

Nasze instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 12 266 68 88 
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…