fbpx

Apartamenty Turystyczna – Współpraca Carline i firmy deweloperskiej Start

Apartamenty Turystyczna to kolejna realizacja dewelopera Start. Dzięki realizacji powstało 44 nowe mieszkania. Do dyspozycji zostały oddane także garaże podziemne. Zespół Carline odpowiadał za systemy wentylacji oraz detekcji CO obiektu.

Apartamenty Turystyczna

Wśród kojącej zieleni wybudowano sześciokondygnacyjny obiekt, w którym znajdziemy 44 komfortowe apartamenty oraz strefę garaży podziemnych. Nowoczesny design doskonale wpisuje się w obraz Prądnika Białego, a sam budynek mieszkalny leży niecałe 3 km od centrum Krakowa. Bliskość serca Miasta Królów nie oznacza jednak hałasu i tłoku. Przeciwnie – lokalizację uatrakcyjnia bliskość terenów rekreacyjnych, a przez to, wokół panuje cisza i spokój. Jednocześnie przemyślane zagospodarowanie obszaru zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej.

W samym obiekcie dominują proste, ale również szlachetne materiały wykończeniowe. Elegancję podkreśla klasyczna kolorystyka – biel, a także odcienie szarości.


Realizacja Carline

To już kolejna współpraca, jaką podjęliśmy z deweloperem Start. Krakowska branża mieszkaniowa zawdzięcza niejeden obiekt prężnie działającej firmie. W każdym etapie inwestycji odpowiadaliśmy za kompletną realizację. Począwszy od planu, jak również stworzenia projektu, poprzez wdrożenie oraz montaż systemów i urządzeń, aż do ostatecznego oddania budynku do odbioru.

W przypadku inwestycji Apartamenty Turystyczna zakres naszych prac zawierał montaż instalacji wentylacji w lokalach mieszkalnych, jak również w garażach podziemnych. Odpowiadaliśmy także za wykonanie oraz uruchomienie detekcji CO instalacji.

Efekt finalny 

Całość prac zakończyła się uruchomieniem urządzeń. Przeprowadziliśmy także niezbędne testy rozruchowe, a także pomiary wykonanych systemów. W naszym zakresie znalazło się także przygotowane niezbędnej dokumentacji odbioru.

Bardzo się cieszymy, że byliśmy częścią tej realizacji!

Nad całością inwestycji czuwa nasz inżynier Dariusz Cieśla.

Nasze inne instalacje oraz montaże prezentujemy w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni pod nr telefonu 500 200 710 oraz 12 266 68 88
lub online: carline@carline.com.pl

Zapraszamy również na nasz FacebookInstagram i konto Moja Firma, a także kanał YouTube, gdzie można śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!

Również interesujące…