Carline - klimatyzacja Kraków, serwis klimatyzacji Kraków, wentylacja Kraków > Aktualności > Zakończenie II etapu inwestycji PIASTA TOWERS Kraków
piasta towers, klimatyzacja małopolska, wentylacja małopolska
Kategoria: Aktualności0

logo piasta towerChcielibyśmy przekazać Państwu, że firma Carline zakończyła prace w kolejnym, II etapie inwestycji budynków mieszkalnych „Piasta Towers” w Krakowie! To kolejna wspaniała realizacja naszego Zespołu, z której jesteśmy dumni!

Piasta Towers to wieloetapowa inwestycja zlokalizowana w pobliżu pętli tramwajowej w Mistrzejowicach, przy ul. Piasta Kołodzieja w Krakowie. Budynki reprezentują nowoczesną architekturę, a usytuowane są w kompleksowo zagospodarowanym osiedlu. W chwili obecnej do odbioru przekazany został budynek numer 2.

Developer przewidział dla mieszkańców miejsca postojowe podziemne oraz windy, a także balkony czy komórki lokatorskie i rowerownię. Dostępne jest również łącze internetowe oraz TV kablowa.

Piasta towers

Osiedle Piasta Towers posiada pełną infrastrukturę towarzyszącą.

Wśród niej znajdziemy:

  • obiekt rekreacyjno-sportowy,
  • ścieżki zdrowia,
  • place zabaw,
  • miejsca do wypoczynku i rekreacji,
  • tereny zielone,
  • małą architekturę,
  • zaplecze handlowo-usługowe,
  • sklepy, restauracje.

 

Zespół Carline odpowiedzialny był za realizację począwszy od projektu i zaplanowania, poprzez wdrożenie oraz montaż, aż do ostatecznego oddania do odbioru. W zakresie prac znalazły się: instalacja wentylacji w lokalach mieszkalnych oraz usługowych, częściach wspólnych oraz technicznych, jak również w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Do naszych zadań należała również instalacja oddymiania klatki schodowej. Dodatkowo w części lokali mieszkalnych oraz lokalu usługowym wykonaliśmy instalacje klimatyzacji.

Nad całością II etapu inwestycji czuwał nasz inż. Łukasz Dębowski.

To jednak nie koniec naszej współpracy!

W ramach realizacji projektu „Piasta Towers” mamy przyjemność kontynuować prace związane z wykonaniem budynku numer 3 wchodzącego w skład III etapu inwestycji.

Inwestor: INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.
Adres: Mistrzejowice, ul. Piasta Kołodzieja; Kraków
Zakres prac: Instalacja wentylacji mechanicznej i oddymiania, klimatyzacji, automatyka
Data realizacji: rozpoczęcie Czerwiec 2018
Lokalizacja: Kraków, Polska
Powierzchnia: ok. 10000 m2 

 

Informacje na temat I etapu oraz innych projektów naszego zespołu, możecie znaleźć Państwo także w zakładce Realizacje.

 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Masz więcej pytań? Szukasz porady?
Jesteśmy dostępni dla Was pod nr telefonu +48 12 266 68 88, jak również online: carline@carline.com.pl

 Zapraszamy również na nasz Facebook, kanał YouTube oraz Google+ i Instagram, gdzie możecie śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!