Kategoria: Aktualności0

CARLINE –
PROJEKT | DORADZTWO | MONTAŻ | SERWIS
KLIMATYZACJA | WENTYLACJA

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową stronę internetową carline.com.pl, poświęconą działalności firmy Carline.

W nowej odsłonie zadbaliśmy o to, aby nasza witryna była dla Państwa bardziej czytelna i przejrzysta. Przede wszystkim jednak chcieliśmy, by stała się dla Państwa źródłem wiedzy o naszych usługach i produktach.
W zakładkach czekać na Państwa będzie szereg praktycznych porad i artykułów. Przygotowane zostają przez naszych ekspertów i dotyczą montażu klimatyzacji oraz wentylacji, serwisu klimatyzacji i wentylacji, instalacji systemów oddymiania, ogrzewania, a także wskazówek serwisu urządzeń. Przedstawimy także bieżące trendy oraz informacje z branży HVAC.
Realizacje firmy Carline, to zarówno projekty w trakcie realizacji, jak również te już sfinalizowane. Galeria i opisy pozwolą Państwu zwizualizować nasze umiejętności zdobywane i szlifowane przez lata.

Zapewniamy produkty wysokiej jakości stworzone przez najlepszych producentów. W połączeniu z rzetelnością, zaangażowaniem oraz profesjonalna wiedzą naszego zespołu inżynierów, instalatorów i serwisantów, dają gwarancję dla usług jakie oferujemy.

Mamy nadzieje, że zmiany w firmie Carline zachęcą Państwa do nawiązania kontaktu z nami i podjęcia współpracy.

 

Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji – zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni dla Was pod nr telefonu +48 12 266 68 88 lub online: carline@carline.com.pl

 Zapraszamy również na nasz Facebook, kanał YouTube oraz Google+ i Instagram, gdzie możecie śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!