Social Media ikony
Kategoria: Aktualności0

Drodzy Klienci oraz Czytelnicy,

Z ogromną radością przekazujemy, że o dziś, dostępni jesteśmy dla Was również w Social Media!

Możecie pisać do nas nie tylko przez nasza oficjalna stronę carline.com.pl, ale także przez Facebook. W serwisie znajdziecie min informacje o tym, co nowego umieściliśmy na stronie carline.com.pl. Wpisy z życia firmy i branży pozwolą wam być z nami na bieżąco, by nic nie umknęło Waszej uwadze.

Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia nas w akcji dzięki platformie YouTube. Na naszym kanale znajdziecie filmiki z realizacji różnych projektów: wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania czy instalacji pomp ciepła. Już wkrótce pojawią się także mini-wywiady z poradami ekspertów.

Znajdziecie nas również w Google+. Umieszczamy tam wpisy z aktualnych zadań, publikujemy artykuły, ciekawostki i nowości ze świata klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania. Rady i tipy pozwolą Wam na zapoznanie się z tematami technicznymi i ułatwią podejmowanie decyzji w budowie, wyposażeniu czy udoskonaleniu mieszkania bądź firmy.

Z kolei na Instagramie dzielimy się z Wami naszą codziennością. Zobaczycie zdjęcia z pracy w biurze, jak i w terenie.

Cały czas jesteśmy do waszej dyspozycji również w świecie off-line – w biurze firmy przy ul. Torowa 7C, 30-435, Kraków oraz telefonicznie: +48 12 266 68 88 lub online: carline@carline.com.pl

 

Mamy nadzieję, że nowe drogi pozwolą nam nawiązać z Wami bliższy kontakt i trwałe relacje.
Zapraszamy do polubienia i subskrypcji naszych kanałów.