Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz uzyskać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach?

Firmie Carline zaufali nie tylko Klienci Indywidualni i Biznesowi, ale także Firmy Partnerskie. Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży, do których należą HAIER, DAIKIN, LUNOS, MITSUBISHI, EMICON czy PANASONIC. Dzięki temu, możemy zaoferować produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach!
Jeżeli chcesz poznać naszą specjalną ofertę dla zamówień hurtowych – skontaktuj się z nami!
Jesteśmy dostępni pod nr telefonu +48 785 844 908 a także online: carline@carline.com.pl

Logo Haier

Haier

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu HVAC. Założony w 1984 roku w Quingdao. Haier poprzez nowatorskie rozwiązania od początku istnienia wspiera indywidualny, zrównoważony rozwój swoich Klientów. Na przestrzeni lat z lokalnej fabryki wyrosła globalna firma, której obroty w 2014 roku osiągnęły ponad 32,3 mld USD. Haier zatrudnia ponad 80 000 pracowników, obsługując jednocześnie Klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.

Firma Haier do 2011 roku złożyła ponad 12 000 wniosków patentowych i samodzielnie autoryzowała 8 350 patentów. Ponadto Haier uczestniczył w opracowaniu 77 norm międzynarodowych, z których 27 zostało opatentowanych i wdrożonych. Dzięki tym działaniom Haier jest liderem na rynku, wyznaczając trendy na całym świecie.
Grupa Haier to dostawca rozwiązań z zakresu Chłodnictwa, AGD i HVAC. Na szczególną uwagę zasługują systemy  komfortowej i ekologicznej Klimatyzacji. Produkty Haier mają wiele funkcji poprawiających komfort użytkowania oraz pozwalają uzyskać oszczędność energii.

Daikin - logo

Daikin

Firma DAIKIN jest producentem wysokoefektywnych stanowiących spójny zakres, urządzeń utrzymujących klimat w pomieszczeniach, systemów do zastosowań rezydencyjnych i komercyjnych oraz przemysłowych. Portfolio produktów DAIKIN oparte jest na czterech wydzielonych głównych filarach, odzwierciedlających zróżnicowanie produkcji koncernu. Każdy filar wykorzystuje zaawansowane technologie gwarantujące maksymalną wydajność energetyczną przy minimalnym zużyciu energii i zredukowanych kosztach użytkowania przez cały okres eksploatacji sprzętu. Oferta jest bardzo szeroka i uwzględnia wszystkie kluczowe aspekty klimatyzacji komfortu.

W ofercie Daikin znajdziemy produkty dedykowane klimatyzacji i wentylacji, szeroką ofertę pomp ciepła, czy kotłów kondensacyjnych. Firma zajmuje się również branżą chłodniczą.

Lunos - logo

Lunos

Lunos to berlińska firma działa z powodzeniem od ponad 56 lat, a jej produkty stały się synonimem jakości, trwałości i najlepszego wzornictwa w ostatnich latach. Na rynek wnosi innowacyjne, efektywne i sprawdzone systemy swojej marki, które zapewniają bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania. Zwłaszcza w temacie  problemów związanych z nadmiarem wilgoci i pleśni. Lunos oferuje skuteczne rozwiązania dla wszystkich typów budynków, na różnych etapach budowy.

Lunos to od lat jeden z czołowych graczy w branży, specjalizujący się wentylacji.

Mitsubishi Electric - Logo

Mitsubishi Electric

Znana na całym świecie, powszechnie rozpoznawana marka Mitsubishi oferuje rozmaite produkty i usługi. Firma założona w 1920 roku, znana dzisiaj jako Mitsubishi Electric, szybko osiągnęła status lidera w branży klimatyzacyjnej i nadal umacnia wiodącą pozycję. Reprezentuje jeden z najbardziej energooszczędnych systemów dostępnych na rynku. Należy do światowej czołówki pod względem produkcji, a także sprzedaży produktów oraz systemów elektrycznych i elektronicznych o szerokiej gamie zastosowań. Wykorzystuje najnowsze technologie by zadbać o ochronę środowiska.

W ofercie Mitsubishi Electric znajdziemy produkty dedykowane dla klimatyzacji jak również pompy ciepła, rekuperatory oraz osuszacze powietrza.

logo panasonic

Panasonic

Firma Panasonic wytycza standardy pod względem wdrażanych innowacji — potwierdza to uzyskanie ponad 91 539 patentów, z których każdy oznacza rozwiązanie cenione przez Klientów. Produkty powstają w 294 zakładach rozmieszczonych na całym świecie. Nieustanne podnoszenie standardów sprawiło, że firma Panasonic stała się międzynarodowym liderem w branży, oferując szeroki zakres kompletnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania i klimatyzacji. Przeznaczonych zarówno dla budynków mieszkalnych, obiektów komercyjnych, użyteczności publicznej jak i przemysłowych. Systemy te nie tylko odpowiadają wszelkim wymogom współczesnego budownictwa, ale zapewniają maksymalną wydajność, są zgodne z normami ochrony środowiska i spełniają oczekiwania najbardziej awangardowych projektantów.

Firma Panasonic oferuje szeroki zakres produktów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła zarówno dla domu jak i większych obiektów (powietrze-powietrze) oraz nowoczesnej technologi Aquarea (woda-powietrze). Ponad to, w  ofercie Panasonic znajdziemy produkty dla systemu VRF, czy Sterownie i konfiguracje systemów ogrzewania i chłodzenia.

Logo LG

LG Electronics

Firma LG Electronics powstała w 1958 r. Jest międzynarodowym producentem oferującym nowatorskie technologie w dziedzinie elektroniki, komunikacji mobilnej oraz sprzętu AGD, zatrudniającym 82000 pracowników w 119 miejscach na całym świecie.
Firma składa się z czterech kategorii biznesowych:
Home Entertainment
Mobile Communications
Home Appliance & Air Solution
 
Vehicle Components
Dzięki swoim przełomowym rozwiązaniom firma LG zyskała miano
jednego z liderów branży.

Firma LG posiada szeroką gamę klimatyzatorów pokojowych, ściennych, komercyjnych – kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe i podstropowe. Oferuje także systemy VRF  oraz systemy Mulit V IV posiadające certyfikat Euroventu. W ofercie LG znajdziemy także oczyszczacze i osuszacze powietrza.

Emicon - logo

EMICON 

EMICON jest włoskim producentem działającym na rynku klimatyzacji i wentylacji od 1984 roku. Firma oferuje asortyment wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Niezależnie od stałego rozwoju i modernizacji produktów katalogowych, EMICON oferuje także rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i realizuje produkcję urządzeń na specjalne zamówienie.

EMICON rozwinął typoszereg agregatów wody lodowej oraz agregatów skraplających, tak chłodzonych powietrzem jak i wodą,  stosowanych w przemyśle dla zapewnienia właściwej temperatury procesów technologicznych oraz w klimatyzacji komfortu. EMICON produkuje najwyższej klasy szafy klimatyzacji precyzyjnej, zapewniające utrzymanie stałej temperatury i wilgotności w serwerowniach, laboratoriach oraz innych pomieszczeniach wymagających kontroli klimatu.