budynki mieszkalne ul. pszczelna krakow
Kategoria: Aktualności0

Inwestycja realizowana przy ul. Pszczelnej to dobre miejsce dla osób ceniących komfort i wygodę, a także kameralny charakter. Dogodna lokalizacja budynków mieszkalnych pozwala na szybkie przemieszczanie się w obrębie miasta nie tylko samochodem, ale także tramwajami i autobusami. Bliskość różnych obiektów handlowych oraz usługowych dodatkowo podnosi atrakcyjność miejsca.

Liczne tereny rekreacyjne jak Krakowski Klub Jazdy Konnej, Skałki Twardowskiego, centra sportu i rekreacji, czy też ścieżki rowerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Atutem jest także bliskość okolicznych szkół, przedszkoli, aptek, przychodni oraz licznych sklepów m. in. Lidl, Kaufland czy Tesco.

Inwestycja przy ul. Pszczelnej to przykład nowoczesnej, przyjaznej architektury, zaprojektowanej dla rodzin. Budynek składa się z dwóch, przenikających się prostopadłościanów, pokrytych dachem połaciowym wielospadowym. Posiada 5 kondygnacji oraz garaż wielostanowiskowy w kondygnacji podziemnej.
W kolorystyce budynku dominuje biel i szarość. Warto zaznaczyć, że do wykończenia budynku zastosowano trwałe i eleganckie materiały, zachowując wszelką dbałość o detale architektoniczne. Do wyboru mamy 34 mieszkania w budynku wyposażonym w windę i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zespół Carline wykona montaż wentylacji mechanicznej 34 mieszkań, garażu podziemnego, pomieszczeń gospodarczych, komórek lokatorskich i pomieszczeń technicznych oraz detekcję CO w garażu podziemnym.

Nad całością inwestycji i prac naszego zespołu czuwa inż. Dariusz Cieśla.

 

Inwestor: Grupa Deweloperska START

Adres: ul. Pszczelna, Kraków

Zakres prac: wentylacja mechaniczna, detekcja CO

Data realizacji: rozpoczęcie wrzesień 2018

 

Informacje na temat innych projektów naszego zespołu, możecie znaleźć Państwo w zakładce Realizacje.

 

Jesteś zainteresowany współpracą?
Masz więcej pytań? Szukasz porady?
Jesteśmy dostępni dla Was pod nr telefonu +48 12 266 68 88 lub online: carline@carline.com.pl

WYKONUJEMY ZLECENIA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

 Zapraszamy również na nasz Facebook, kanał YouTube oraz Google+ i Instagram, gdzie możecie śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!