fbpx
loader-logo
wentylacja serwis

Serwis Wentylacji
dla domu

Dzięki wentylacji wymieniane oraz usuwane jest nadmiernie podgrzane czy zanieczyszczone powietrze, a na jego miejsce dostarczane jest świeże. Oferowane przez nas systemy wentylacji gwarantują świeże powietrze, które ma właściwą temperaturę oraz odpowiednią jakość. Dzięki temu w pomieszczeniach nie odczuwa się różnicy temperatur, a dzięki temu można spokojnie złapać oddech. Jednak aby wentylacja działała na pełnych obrotach, a domownicy mogli spokojnie oddychać regularny serwis wentylacji jest absolutnie niezbędny.
Dowiedz się więcej

Kraków serwis wentylacji w domu i mieszkaniu z Carline!

Oferta dla domu firmy Carline obejmuje pełną gamę usług konserwacji wentylacji. Świadczymy fachowe przeglądy, jak również serwisy systemów wentylacji (gwarancyjny oraz pogwarancyjny)
Ponad to realizujemy prace instalacyjne a także prowadzimy dystrybucję profesjonalnych urządzeń wentylacyjnych dla domu. Od lat zajmujemy się dostarczaniem do pomieszczeń mieszkalnych najlepszych rozwiązań wentylacyjnych, a wyspecjalizowani pracownicy naszej firmy oferują swoje doświadczenie, a także wiedzę. Zapewniamy bezpłatną wizję lokalną, doradztwo oraz dobór i montaż odpowiednich urządzeń. Projektujemy i instalujemy systemy wentylacyjne dla domu i mieszkania. Nasza oferta zawiera projektowanie, doradztwo techniczne, montaż oraz serwis zarówno prostych, jak i najbardziej zaawansowanych systemów.

Zamów przegląd wentylacji domowej

img

Serwis wentylacji
w domu

Przegląd wentylacji w domu

 • Przegląd –> sprawdzenie prawidłowości działania systemu wentylacji
 • Wymiana/ naprawa elementów –> montaż nowych, bądź naprawa istniejących części systemu
 • Czyszczenie i dezynfekcja –> dokładne czyszczenie kanałów i urządzeń oraz ich dezynfekcja przy użyciu specjalnych środków
 • Konserwacja –> zabezpieczenie systemu wentylacji do czasu kolejnego serwisu

Serwis wentylacji
w mieszkaniu

Przegląd wentylacji to nasz obowiązek!

Zyskujemy:

  • Optymalną temperaturę
  • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
  • Ochronę przed powstawaniem pleśni, rozwojem bakterii
  • Redukcja zanieczyszczeń
  • Poprawa jakości powietrza (dopływ świeżego)
  • Komfort
  • Oszczędność
img

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Efektywność i oszczędność!

Wentylacja z odzyskiem ciepła jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego mieszkania. Brak odpowiedniego przepływu tlenu utrudnia oddychanie, powoduje powstanie nieprzyjemnego zapachu oraz dyskomfort, a w dłuższej perspektywie problemy zdrowotne. Dzieje się to za sprawą szkodliwych substancji osiadających na meblach, wykładzinach czy sprzętach. Dlatego tak ważny jest odpowiedni przepływ powietrza. W przeciwnym razie narażamy siebie i naszych bliskich na problemy zdrowotne, a mieszkanie czy dom zmieni się w raj dla grzybów i pleśni. Rekuperacja to system korzyści dla Twojego domu!

Wentylacja nawiewno-wywiewna

Wentylacja pod kontrolą

Wybierając wentylacja nawiewno-wywiewna decydujemy się na jedną z najbardziej skutecznych form wentylacji. W domach jednorodzinnych czy mieszkaniach staje się coraz bardziej powszechna. System nawiewno-wywiewny charakteryzuje się kontrolą ilości powietrza nawiewanego oraz wywiewanego. Ten rodzaj wentylacji zapewnia nam także możliwość dozowania oraz sprawdzania jakości nawiewanego powietrza, zapewniając tym samym komfort powietrza w całym domu.

Serwis wentylacji w domu i mieszkaniu

Zadbaj o siebie i bliskich

Systemy wymiany powietrza decydują o bezpieczeństwie domowników tam, gdzie wnętrza ogrzewane są m.in. przy użyciu piecyków gazowych. Dopływ strumienia jest ściśle określony przepisami – dotyczy to nie tylko kuchni, ale również łazienek czy pokoi. Wentylacja ma zapewnić nie tylko dobrą jakość powietrza, ale również ograniczyć wilgoć, rozwój drobnoustrojów i usuwać niepożądane zapachy we wnętrzu mieszkania.

 • Wentylacja naturalna (poprzez nawiewnik) popularne rozwiązanie, o ograniczonej skuteczności. Jej działanie odczuwalne jest tylko w przypadku dużej różnicy temperatur pomiędzy wnętrzem budynku a warunkami zewnętrznymi.
 • Wyciągowa wentylacja mieszkań stosowana jest w przypadku nowoczesnych budynków, które – ze względu na jakość materiałów oraz technologię wykonania – są znacznie bardziej uszczelnione.
 • Mechaniczna wentylacja w domu to układ, w którym wentylator powiązany jest z kanałami oraz kratkami wywiewnymi w pomieszczeniach. Stanowi także źródło wyrzutu powietrza na zewnątrz. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że zbędne są zarówno nawiewniki, jak i tradycyjne sposoby wentylacji – m.in. otwieranie okien.

Serwis wentylacji domowej - dbaj kompleksowo!

Zespół Carline oferuje nie tylko profesjonalny serwis wentylacji w domu, a także w mieszkaniu, ale również montaż instalacji i urządzeń od planu, po dostarczenie oraz montaż, aż do uruchomienia. Po więcej zapraszamy do zakładki montaż wentylacji w domu i mieszkaniu.

Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego m.in.: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Myślenice, Bochnia Brzesko, Wadowice, jak również Olkusz, Trzebinia, Chrzanów, Dobczyce, Krzeszowice, Skawina, Zator, a także na obszarze całej Polski m.in. Warszawa, Wrocław, Poznań czy Rzeszów.

Montaż Klimatyzacji

Oferujemy projekt oraz montaż klimatyzacji do domu i mieszkania

Serwis Klimatyzacji

Przegląd serwis i konserwacja klimatyzacji domowej

Montaż Wentylacji

Montaż systemu wentylacji mechanicznej dla domu.

Serwis Wentylacji

Kompletny serwis wentylacji
dla domu i mieszkania

Alert Smogowy

Dbaj o czyste powietrze dla siebie
i swoich bliskich każdego dnia!
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami