fbpx
loader-logo
klimatyzacja serwis

Serwis klimatyzacji
domowej

Serwis klimatyzatora w mieszkaniu to niezwykle istotna sprawa. Przede wszystkim powinniśmy pamiętać, że dzięki niemu zapewniamy bezpieczeństwo naszym bliskim, jak również zyskujemy wydajność, efektywność energetyczną oraz prawidłową, bezawaryjną pracę klimatyzatora. Regularny serwis klimatyzacji w domu i mieszkaniu pozwala w pełni cieszyć się korzyściami z niej płynącymi.
Dowiedz się więcej

Kraków: montaż klimatyzacji w domu i mieszkaniu z Carline!

Zespół Carline oferuje najlepsze usługi w zakresie systemów klimatyzacji. Atutem naszej firmy jest profesjonalna kadra, który przeprowadzi kompleksową usługę począwszy od montażu systemu klimatyzacji po przegląd i serwis klimatyzatorów.
Świadczymy usługi w zakresie konserwacji i serwisu najpopularniejszych na polskim rynku urządzeń typu Split, Multi Split, urządzeń kasetonowych oraz systemów VRF. W naszej ofercie dostępne są urządzenia klimatyzacyjne cenionych i popularnych marek oferujących wysokiej jakości sprzęt. Należą do nich: Heier, Daikin, Mitsubishi Electric, Fujitsu, LG czy Gree.

Znajomość urządzeń i ich specyfikacji pozwala nam na wykonanie dokładnego przeglądu i serwisu systemów klimatyzacji w domu i w mieszkaniu. Zapewniamy rzetelny, profesjonalny serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Przeprowadzone przez nas czynności z zakresu serwisu i konserwacji klimatyzacji pozwolą na uzyskanie najlepszego efektu w postaci czystego powietrza wolnego od czynników alergennych i chorobotwórczych. Dlatego też czyszczenie klimatyzacji wykonujemy począwszy od wlotów i wylotów powietrza, przez wszystkie filtry, kanały i przewody w urządzeniu. W ramach serwisu uzupełniamy także czynnik chłodzący.

Zaplanuj serwis klimatyzacji w mieszkaniu z Carline

img

Etapy serwisu klimatyzacji

Serwis klimatyzacji w domu

 • Przegląd –> sprawdzenie funkcji klimatyzatora, sprawdzenie mocowania urządzenia
 • Wymiana/ naprawa elementów –> uszkodzone, zużyte części klimatyzatora podlegają wymianie
 • Czyszczenie –> dokładne usuwanie zabrudzeń z jednostki zewnętrznej (skraplacz) i wewnętrznej (parownik)
 • Dezynfekcja –> oczyszczanie i odgrzybianie, a także zabezpieczenie urządzenia, czyszczenie filtrów
 • Uzupełnienie czynnika chłodniczego

Serwis korzyści

Regularny serwis klimatyzacji to obowiązek.

Zyskujemy:

 • Czyste powietrze w pomieszczeniach
 • Utrzymanie prawidłowej pracy klimatyzatora
 • Poprawa efektywności energetycznej
 • Oszczędność w domowym budżecie
 • Bezpieczeństwo i komfort
 • Usunięcie zarazków, bakterii, grzybów, roztoczy, alergenów
img

Czyszczenie klimatyzacji domowej

Oddychaj czystym powietrzem!

Klimatyzator ma nam zapewnić doskonałej jakości powietrze. Jeżeli urządzenie czy filtry są zabrudzone zamiast świeżego powietrza nawiewa do pomieszczeń zanieczyszczone, z bakteriami, alergenami czy roztoczami. A to szybka droga do utraty zdrowia – przeziębienie, katar, astma, czy alergia. Czyszczenie klimatyzatora pomaga utrzymać wydajną pracę urządzenia, jak również zapewnia, że powietrze będzie czyste, świeże, pozbawione zanieczyszczeń.

Odgrzybianie klimatyzatora domowego

Usuń grzyby i bakterie!

Pojawienie się grzybów i bakterii w systemie klimatyzacji jest nieuniknione. Filtrowanie zatrzymuje zanieczyszczenia, które osiadają wewnątrz urządzenia. Jednak dopuszczenie ich do zadomowienia się to duży błąd, na który nie można sobie pozwolić. Czyste powietrze to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa. Z bakteriami wewnątrz urządzenia to niemożliwe. Dlatego zalecane jest regularne odgrzybianie klimatyzatora.

Dezynfekcja klimatyzacji domowej

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Zanieczyszczona klimatyzacja domowa jest obciążona zwiększonym poborem energii, przez co też jest mniej wydajna. Klimatyzator pracuje głośniej, co może drażnić domowników. Przegląd i serwis są więc koniecznością. Jeśli chcemy cieszyć się komfortem każdego dnia, warto zadbać o regularne czyszczenie klimatyzacji domowej. A dezynfekcja jest tego nieodłączną częścią. Profesjonalnie wykonany serwis to gwarancja najlepszej jakości powietrza.

 

Nasze inne instalacje oraz montaże możecie zobaczyć Państwo w zakładce Realizacje

Serwis klimatyzacji domowej Kraków..
i nie tylko!

Kompleksowe usługi systemu klimatyzacji: plan, projekt, montaż klimatyzacji w domu oraz mieszkaniu, a także serwis instalacji – nie tylko na terenie Krakowa, Niepołomic, Myślenic oraz Rabki Zdrój, Katowic, Nowego Sącza, Tarnowa, Skawiny, ale także całej Polski.

Montaż Klimatyzacji

Oferujemy projekt oraz montaż kliamtyzacji do domu i mieszkania

Serwis Klimatyzacji

Przegląd serwis i konserwacja klimatyzacji domowej

Montaż Wentylacji

Montaż systemu wentylacji mechanicznej dla domu.

Serwis Wentylacji

Kompletny serwis wentylacji
dla domu i mieszkania

Alert Smogowy

Dbaj o czyste powietrze dla siebie
i swoich bliskich każdego dnia!
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami