fbpx
loader-logo
klimatyzacja

Montaż klimatyzacji
dla domu

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu to dziś standard, charakterystyczny dla nowego budownictwa. Aby cieszyć się komfortem oraz zapewnić skuteczne działanie systemu klimatyzacji musimy zadbać o kilka spraw. Dobór klimatyzatora, a także instalacja systemu, jak również regularny serwis klimatyzatora domowego to podstawa efektywności oraz gwarancja oszczędności.
Dowiedz się więcej

Kraków: montaż klimatyzacji w domu i mieszkaniu z Carline!

Potencjał wykonawczy firmy Carline dotyczy pełnego zakresu prac z branży klimatyzacyjnej. Od ponad 25 lat działamy na rynku. Dzięki doświadczeniu, a także profesjonalnej kadrze inżynierów oraz instalatorów, gwarantujemy kompletny montaż klimatyzacji do domu, jak również do mieszkania (Split, Multi Split) oraz pewną, trwałą realizację każdego zlecenia.
Od lat współpracujemy z największymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce. Proponujemy montaż klimatyzatorów najlepszych światowych producentów: Haier, Daikin, a także LG, Midea, Fujitsu, Gree, Samsung czy Mitsubishi Electric.

Na życzenie klienta opracowujemy koncepcję dopasowaną do jego wymagań zgodnie z właściwym projektem montażu klimatyzacji zarówno do domu jak i do mieszkania. Największy nacisk kładziemy na optymalizację oraz ekonomiczność proponowanych rozwiązań. Koncepcję prac opracowujemy w możliwie krótkim czasie.

Zamów montaż wentylacji dla domu

img

Etapy montażu klimatyzacji

Instalacja – klimatyzacja do domu

 • Przygotowanie miejsca montażu instalacji klimatyzacji
 • Montaż instalacji chłodniczych, a także sterowniczych, instalacja odprowadzenia skroplin oraz doprowadzenie zasilania
 • Instalacja jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej
 • Połączenie urządzeń
 • Próba szczelności
 • Uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych
 • Sprawdzenie działania systemu klimatyzacji domowej oraz szkolenie z obsługi urządzeń

Klimatyzacja do domu i mieszkania to korzyści!

Montaż klimatyzacji to korzyści. Co zyskujemy?

   • Optymalną temperaturę
   • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
   • Poprawa jakości powietrza
   • Komfort
   • Oczyszczanie powietrza (przy użyciu odpowiednich filtrów w klimatyzatorze)
   • Oszczędność
img

Klimatyzacja typu Split

Prosta droga do komfortu!

Montaż klimatyzacji Split do domu polega na zainstalowaniu jednostki wewnętrznej na ścianie w mieszkaniu oraz na zewnątrz mieszkania – agregatu. Klimatyzacja to gwarancja idealnej temperatury, a także prawidłowego poziomu wilgoci.  Cichy, a także ekonomiczny i wydajny system klimatyzacji oznacza wygodę oraz komfort.

Klimatyzacja typu Multi Split

Zyskaj więcej!

Klimatyzatory Multi Split do mieszkania, jak również do domu – jeden agregat zewnętrzny połączony z kilkoma klimatyzatorami wewnątrz pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się np. w domach lub większych mieszkaniach (np. apartamentach), gdzie oczekiwana jest różnorodna temperatura w poszczególnych pomieszczeniach.

Klimatyzacja w domu, klimatyzacja w mieszkaniu

Bezawaryjną pracę systemu klimatyzacji w mieszkaniu oraz domu, a co najważniejsze niezawodne działanie urządzeń, bezpieczeństwo, jak również świeże powietrze bez zanieczyszczeń uzyskamy tylko, gdy poddamy system regularnej kontroli i czyszczeniu. Nasz zespół wykona serwis klimatyzacji w domu i mieszkaniu.

 

Nasze inne instalacje oraz montaże możecie zobaczyć Państwo w zakładce Realizacje

Klimatyzacja i ogrzewanie nadmuchowe

Szukając hybrydowych rozwiązań warto zwrócić uwagę na instalację klimatyzacji i ogrzewanie nadmuchowe, która zimą ogrzewa, a latem działa w trybie klimatyzacji. Proces chłodzenia powietrza jest możliwy dzięki obecności ażurowych kratek nadmuchowych systemu. Dyskretne rozwiązanie nie zaburza aranżacji wnętrza.

Klimatyzacja zapewnia najwyższy komfort dla użytkowników. Odpowiada za optymalny poziom temperatury, a także redukuje nadmiar wilgoci. Doskonale wpisuje się w potrzeby użytkowników oraz budynków.

 

Montaż klimatyzacji domowej Kraków..
i nie tylko!

Projekt, montaż klimatyzacji oraz serwis instalacji – nie tylko na terenie Krakowa, Niepołomic, jak również Myślenic, Rabki Zdrój i Katowic, ale także całej Polski.

Montaż Klimatyzacji

Oferujemy projekt oraz montaż kliamtyzacji do domu i mieszkania

Serwis Klimatyzacji

Przegląd serwis i konserwacja klimatyzacji domowej

Montaż Wentylacji

Montaż systemu wentylacji mechanicznej dla domu.

Serwis Wentylacji

Kompletny serwis wentylacji
dla domu i mieszkania

Alert Smogowy

Dbaj o czyste powietrze dla siebie
i swoich bliskich każdego dnia!
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami