fbpx
loader-logo
fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika to proces, który polega na wytwarzaniu energii elektrycznej z wykorzystaniem promieniowania słonecznego. Energia słoneczna może być wykorzystana do ogrzewania ciepłej wody użytkowej, zasilania urządzeń, a także jako źródło ciepła budynku. To nie tylko jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań, ale także stanowi niezwykle tanią alternatywę, która pozwoli na znaczną oszczędność w domowym budżecie. Panele słoneczne stanowią przyszłość nowego budownictwa!
Dowiedz się więcej

Kraków: fotowoltaika w domu z Carline!

Dla pełnego komfortu domu, a także wysokiej wydajności i efektywności grzewczej, jak również w przypadku podgrzewania ciepłej wody użytkowej, firma Carline oferuje montaż paneli słonecznych firmy Hewalex. Precyzyjnie wykonane urządzenia solarne gwarantują nie tylko komfortowe warunki w domu, ale także w znaczący sposób pozwalają obniżyć koszty zużycia energii, a co za tym idzie - zapewniają oszczędność w domowym budżecie!
W ofercie firmy Carline proponujemy fotowoltaikę oparta na urządzeniach i systemach Hewalex - wiodącego lidera branży, który działa na rynku od 30 lat dostarczając najlepsze rozwiązania w zakresie paneli słonecznych. Nasi specjaliści zadbają o profesjonalny montaż instalacji fotowoltaiki w domu.

Zamów montaż paneli słonecznych z Carline!

img

Montaż paneli słonecznych vs. montaż kolektorów słonecznych

Fotowoltaika dla domu. Kiedy panele, kiedy kolektory? 

 • Kolektory służą wyłącznie do podgrzania wody.
 • Paneli fotowoltaiczne natomiast umożliwiają powstanie energii elektrycznej.

Oba rozwiązania mogą być instalowane osobno, jak również istnieje możliwość montażu obu instalacji, które wzajemnie dopełnią się. 

Fotowoltaika w domu to korzyści!

Co zyskujemy decydując się na montaż paneli słonecznych?

   • Oszczędność w domowym budżecie, która jest możliwa dzięki zastosowaniu unikalnej technologii, a także wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii
   • Wydajne rozwiązanie przyjazne środowisku
   • Zwiększenie efektywności energetycznej 
img

Panele słoneczne dla domu

Zyskaj więcej!

Właściwości fizyczne krzemu, z którego wykonane są panele słoneczne pozwalają, by zamieniał on promienie słoneczne w darmową energię elektryczną. Uzyskany w ten sposób prąd można wykorzystać do zasilenia urządzeń domowych. Do najpopularniejszych paneli fotowoltaicznych należą 2 rodzaje: polikrystaliczne i monokrystaliczne. Mogą być umieszczane na dachu lub samodzielnych konstrukcjach. Dodatkowo panele słoneczne cechuje długa żywotność. Ich wysoka efektywność utrzymuje się nawet do 30 lat!

Fotowoltaika dla domu - panele słoneczne - Kraków.. i nie tylko!

Oferujemy nasze usługi nie tylko na terenie Krakowa, ale także Niepołomic, jak również Myślenic, Rabki Zdrój i Katowic oraz całej Polski.

Montaż Klimatyzacji

Oferujemy projekt oraz montaż kliamtyzacji do domu i mieszkania

Serwis Klimatyzacji

Przegląd serwis i konserwacja klimatyzacji domowej

Montaż Wentylacji

Montaż systemu wentylacji mechanicznej dla domu.

Serwis Wentylacji

Kompletny serwis wentylacji
dla domu i mieszkania

Alert Smogowy

Dbaj o czyste powietrze dla siebie
i swoich bliskich każdego dnia!
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami