fbpx
loader-logo

Domowe pompy ciepła

Pompa ciepła jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych, dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej – powietrza, gruntu lub wody.​ Domowa pompa ciepła może zapewnić w Twoim domu czy mieszkaniu ciepłą wodę użytkową, a także komfortowe warunki ciepła. Dodatkowo jest to nie tylko bardziej ekologiczne rozwiązanie w porównaniu do np. tradycyjnych kotłów, ale także pozwala znacznie zaoszczędzić pieniądze w domowym budżecie. Pompy ciepła stanowią przyszłość nowego budownictwa!
Dowiedz się więcej

Kraków: pompy ciepła w domu z Carline!

Dla pełnego komfortu dla domu firma Carline oferuje pompy ciepła liderów branży - Hewalex, Daikin, Haier, a także Neoheat. Pomagamy w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania które zapewni doskonałe warunki temperatury w pomieszczeniach, a także podgrzeje wodę użytkową. Pompa ciepła może w efektywny sposób zastąpić tradycyjne źródła ciepła - jako samodzielne lub współpracujące urządzenie grzewcze.
W ofercie firmy Carline proponujemy różne rodzaje pomp ciepła dla domu przeznaczonych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, podgrzewania wody basenowej, jak również utrzymania optymalnych warunków temperatury w pomieszczeniach do ogrzewania i chłodzenia. Zróżnicowana oferta pozwala dostosować wybór urządzenia do oczekiwań technicznych i cenowych. Pompa ciepła jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych, dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej – powietrza, gruntu lub wody.

Zamów pompę ciepła dla domu!

img

Montaż pompy ciepła

Pompa ciepła w domu 

 • Kompaktowy rozmiar domowych pomp ciepła pozwala na łatwą instalację urządzeń
 • Pompa ciepła może stanowić samodzielne źródło ciepła, lub służyć jako wsparcie grzewcze
 • Doskonale sprawdza się w przypadku współpracy z ogrzewaniem podłogowym

Pompa ciepła w domu to korzyści!

Co zyskujemy?

   • Optymalną temperaturę w pomieszczeniach
   • Ciepłą wodę użytkową
   • Oszczędność w domowym budżecie, która jest możliwa dzięki zastosowaniu unikalnej technologii, a także wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii
   • Wydajne, efektywne rozwiązanie przyjazne środowisku
   • Zwiększenie efektywności energetycznej 
img

Domowa pompa ciepła woda - powietrze

Ogrzewanie oraz chłodzenie budynku!

Technologia pomp ciepła pozwala na ogrzewanie domu przez cały rok lub wspomaganie ogrzewania. Doskonale sprawdza się także do zapewnienia ciepłej wody użytkowej. Co więcej, dobrze przemyślany system jest w stanie również chłodzić budynek latem. Instalacja z użyciem pompy ciepła zapewnia dobrą przewodność cieplną, stabilne temperatury i duże zdolności do akumulacji ciepła. Pompy ciepła pozwalają na wykorzystanie zasobów naturalnych, a tym samym możliwość energooszczędnego ogrzewania i chłodzenia oraz obniżoną emisję dwutlenku węgla.

Domowe pompy ciepła Kraków..
i nie tylko!

Oferujemy nasze usługi nie tylko na terenie Krakowa, ale także Niepołomic, jak również Myślenic, Rabki Zdrój i Katowic oraz całej Polski.

Montaż Klimatyzacji

Oferujemy projekt oraz montaż kliamtyzacji do domu i mieszkania

Serwis Klimatyzacji

Przegląd serwis i konserwacja klimatyzacji domowej

Montaż Wentylacji

Montaż systemu wentylacji mechanicznej dla domu.

Serwis Wentylacji

Kompletny serwis wentylacji
dla domu i mieszkania

Alert Smogowy

Dbaj o czyste powietrze dla siebie
i swoich bliskich każdego dnia!
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami