fbpx
loader-logo
automatyka hvac

Automatyka systemu HVAC

Jednym z obszarów działalności firmy jest automatyka systemów wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania. Odpowiada za takie wysterowanie poszczególnych elementów składowych, aby osiągać i utrzymywać żądane parametry przyjak najniższym zużyciu energii. Inteligentny system to dla przedsiębiorcy komfort. Automatyka zapewni prawidłowy obieg powietrza oraz wymianę zanieczyszczonego powietrza na świeże, zadba o regulację parametrów pomieszczeń tak, by były optymalne do pracy, jak również przeprowadzanych procesów technologicznych czy przemysłowych.
Dowiedz się więcej

Kraków - Automatyka systemu HVAC w firmie z Carline

Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach HVAC oraz zintegrowanych układach łączących funkcje ogrzewania, klimatyzacji oraz wentylacji. Optymalne dobranie automatyki dla systemów oraz urządzeń z branży HVAC oznacza, że instalacja została znakomicie dostosowana do możliwości technicznych pomieszczeń oraz wymagań inwestora.
Projektujemy i instalujemy zintegrowane systemy dla małych, średnich,a także dużych firm oraz budynków mieszkalnych. Nasza oferta zawiera projektowanie, doradztwo techniczne, montaż, jak również serwis zarówno prostych, oraz zaawansowanych systemów.

Zamów inteligentny system automatyki

img

Automatyka HVAC

Klub ENERGY 2000, Katowice 

Nasz zespół odpowiedzialny był za instalację w katowickim Klubie Energy 2000. Wykonaliśmy instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, klimatyzacji i ogrzewania, a także automatykę systemów. Cały system HVAC jest w pełni kontrolowany przez system inteligentnego zarządzania. Umożliwia to kierowanie oraz monitorowanie pracy systemu z poziomu urządzeń mobilnych przez sieć internetową.

Automatyka systemów

Galeria Kazimierz, Kraków 

Nasz zespół opowiadał za instalację systemów HVAC tj. klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, jak również montaż systemu oddymiania w jednym ze sklepów znajdujących się w Galerii Kazimierz – H&M. Wykonaliśmy także pełen system automatyki oraz system BMS. Automatyka oraz BMS zostały oparte na systemie SCHNEIDER ELECTRIC.

img

Automatyka - znajdziemy najlepszy sposób!

Rozwiązania na każdą kieszeń

Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach HVAC oraz zintegrowanych układach łączących funkcje ogrzewania, klimatyzacji, jak również wentylacji.

Optymalne dobranie automatyki systemów oraz urządzeń z branży HVAC oznacza, że instalacja została znakomicie dostosowana do możliwości technicznych pomieszczeń oraz wymagań inwestora. Proces automatyzacji instalacji wentylacyjnych zwiększa bezpieczeństwo, a także gwarantuje niezawodność oraz maksymalną wydajność. Ponadto warto podkreślić, że automatyka systemów przy zachowaniu optymalnych parametrów jest zdecydowanie tańsza w eksploatacji.

Zajmujemy się odpowiednim doborem oraz montażem automatyki systemów HVAC. Dostarczamy rozwiązania zarówno do systemów wentylacji, klimatyzacji jak również ogrzewania.

Automatyczne systemy wentylacji mechanicznej

Szybkość i precyzja

Systemy wentylacji pożarowej wykorzystywane są do wentylacji w normalnych warunkach eksploatacji budynku. Jednak ich główną funkcją jest oddymianie pomieszczeń objętych pożarem oraz wydzielanie stref wolnych od  gorących produktów spalania. W razie pożaru systemy wentylacyjne pozwalają obniżyć temperaturę w pomieszczeniach i doprowadzić powietrze z zewnątrz. W zależności od rodzaju urządzenia mają odporność ogniową na czas od 60 do 120 minut.

Automatyka systemów wentylacji zwiększa bezpieczeństwo w budynku, a także ułatwia przeprowadzenie akcji gaśniczej i ratowniczej. Warto jednak, aby każdy system wentylacji oraz oddymiania można było uruchomić ręcznie.

Systemy automatyki HVAC Kraków..
i nie tylko!

Kompleksowe usługi automatyki HVAC: plan, projekt, dobór urzadzeń, montaż oraz instalacja automatyki dla klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania – nie tylko na terenie Krakowa, Niepołomic, Myślenic, Rabki Zdrój, Katowic, Skawiny, Tarnowa czy Nowego Sącza, ale także całej Polski.

Montaż Wentylacji

Oferujemy projekt i montaż wentylacji w firmie - restauracja, hotel, biuro, hala przemysłowa, sklep, centrum handlowe

Serwis Wentylacji

Wykonujemy kompletny serwis systemu wentylacji oraz urządzeń - czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcja

Projekt Klimatyzacji

Realizujemy projekt klimatyzacji w firmie zgodnie z wymaganiami budynku oraz oczekiwaniami Inwestora

Montaż Klimatyzacji

Kompletny montaż systemu klimatyzacji do firmy. Dobrany indywidualnie, na miarę biznesu

Serwis Klimatyzacji

Oferujemy serwis systemu klimatyzacji - odgrzybianie, dezynfekcję, a także czyszczenie urządzeń i instalacji

Gazowe Pompy Ciepła

Dostarczamy energooszczędne, bezpieczne, systemy oparte na gazowych pompach ciepła (GHP)

Oddymianie

Wykonujemy profesjonalne systemy oddymiania dla firm i przedsiębiorstw oraz budynków mieszkalnych

Automatyka Systemów HVAC

Wykonujemy zaawansowane systemy automatyki HVAC dla klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.
Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami