fbpx
loader-logo

Zaufaj firmie Carline

Specjaliści od
Wentylacji i Klimatyzacji
z Krakowa

Projektowanie

Wykonujemy projekt systemów klimatyzacji, wentylacji oraz oddymiania dla domu i firmy.

Dostawa & Montaż

Dostarczamy urzadzenia i wykonujemy profesjonalny
montaż systemów HVAC.

Serwis & Przegląd

Kompletny serwis - czyszczenie, dezynfekcja, odgrzybianie, a także naprawa lub wymiana urządzeń.

Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie
naszego Zespołu w trakcie
całego procesu realizacji.

Nasza historia

Firma Carline działa na rynku od 1994 r. Idea powstania zrodziła się w Rabce Zdrój, a pierwsze montaże obejmowały tylko klimatyzację. Na początku lat dziewięćdziesiątych byliśmy pierwszą tego typu firmą w całym Podhalu! Wraz z rozwojem nasza firma poszerzyła zakres działania, jak również terytorium. Zbudowaliśmy także profesjonalny, zgrany zespół monterów oraz inżynierów.

Firma Carline dziś

Dziś Carline jest firmą z bogatą historią i wieloletnim doświadczeniem. Nasza centrala wciąż znajduje się w Rabce Zdrój, ale biuro od kilku lat prowadzimy w Krakowie. Wykonujemy już nie tylko montaż klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania, ale także projekt oraz serwis klimatyzacjiwentylacji, jak również rekuperacji z odzyskiem ciepłaogrzewania czy oddymiania. Specjalizujemy się w systemach gazowych pomp ciepła. Tworzymy automatykę systemów HVAC. Służymy swoją wiedzą realizując instalacje dla klientów indywidualnych – do domu i do mieszkania, a także biznesu – dla małych, średnich oraz dużych firm.

Montaż w Krakowie... i nie tylko!

Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego m.in.: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Myślenice, a także Bochnia Brzesko, Wadowice, Olkusz, Trzebinia, Chrzanów, Dobczyce, Krzeszowice, Skawina czy Zator, Nowy Sącz, Tarnów, jak również na obszarze całego kraju. W Polsce wykonaliśmy setki realizacji – od projektu, przez montaż, aż do serwisu. m.in. w Warszawie [Złote Tarasy], Czeladzi [Centrum Logistyczne], Katowicach [klub Energy 2000], Zatorze [EnergylandiaHyperion, oraz Western Camp, Zadra, Smoczy Gród], czy Krakowie [Hotele: Hilton, Perfect, oraz INX, a także Muzeum Żydowskie GalicjaABMCentrum Badawcze ABB, czy Galeria Wnętrz – Salon Kler]

W ciągu naszej działalności realizowaliśmy instalację w kilku europejskich miastach. Nasza praca pozostała w niezależnym Księstwie Monaco, oraz w romantycznym Paryżu. Część historii Carline znajdziemy w mieście portowym Lubeca, a także niemieckim Kiel. Prowadziliśmy również realizację i montaże w gorącej Nicei oraz sąsiedniej Słowacji.

Do każdego zlecenia dopasujemy indywidualną ofertę projektu i montażu. Specjalizujemy się w branży HVAC: klimatyzacja, wentylacja, jak również ogrzewanie, oddymianie, GHP czy automatyka. Wykonujemy także przegląd (gwarancyjny oraz pogwarancyjny) dla stałych i nowych Klientów.

Projekt, montaż oraz serwis klimatyzacji i wentylacji - Kraków i nie tylko

Wykonujemy kompleksowe systemy klimatyzacji, wentylacji, a także ogrzewania, oddymiania, GHP oraz automatykę dla biznesu m.in.:

 • biura, urzędy, jak również banki, studio
 • firmy usługowe
 • miejsca noclegowe jak: hotel czy pensjonat
 • budynki przemysłowe: hala produkcyjna czy kopalnia
 • budynki magazynowe
 • obiekty rekreacyjne tj. park rozrywki, siłownia lub inne obiekty sportowe, aquapark, basen oraz SPA
 • branża gastronomiczna: restauracja, jak również kawiarnia, bar, pizzeria sklepy oraz galeria handlowa
 • kościół, plebania, muzeum
 • uczelnia, przedszkole, czy sala konferencyjna
 • gabinet lekarski, przychodnia, a także szpital
 • centrum logistyczne, laboratorium, oraz centrum badawcze
 • bloki mieszkalne
realizacje hilton

Pasja, profesjonalizm i doświadczenie

Przez 25 lat naszej działalności przeżyliśmy niejedna rewolucję – technologii, urządzeń oraz systemów. Ulepszono sposoby montażu, wzrosły wymagania klientów, a także potrzeby rynku. Jedno pozostało bez zmian – nasza pasja. Oddanie i zaangażowanie, które codziennie wkładamy w wykonywanie naszej pracy są fundamentem firmy. I obiecujemy, że ta pasja w nas zostanie!

Nasz zespół

Firmę Carline tworzą ludzie! Nasz Zespół to zgrana kadra profesjonalistów z branży HVAC. Pracujemy ze sobą od lat, ciągle rozwijając swoje horyzonty, a tym samym poszerzając grono o kolejnych, inteligentnych ludzi z pasją! Wiedza i umiejętności są przez nas zdobywane, doskonalone, a w końcu wykorzystane do tworzenia najlepszych realizacji. Możesz nam zaufać!

Adam Smoter

Prezes Zarządu

Roman Niedziela

Kierownik robót / Projektant

Artur Matusiewicz

Dyrektor ds. technicznych i realizacji inwestycji

Łukasz Dębowski

Dyrektor ds. inwestycji i projektowania

Kinga Popek

Dyrektor działu realizacji i inwestycji

Łukasz Bolavec

Dyrektor działu klimatyzacji i serwisu

Dariusz Cieśla

Kierownik działu realizacji i inwestycji

Współpraca z Carline

Planujesz budowę nowego obiektu, a może masz hotel, restaurację, biuro, salon usługowy, halę magazynową czy zakład przemysłowy lub gabinet w którym potrzebujesz profesjonalnego projektu oraz montażu systemu klimatyzacji, wentylacji, a także ogrzewania?

Skontaktuj się z nami!

Więcej naszych instalacji oraz montaży znajdziecie w zakładce Realizacje!
Jesteśmy dostępni pod nr telefonu +48 12 266 68 88 a także online: carline@carline.com.pl

Odwiedź nas: Biuro centralne: ul. Torowa 7C, Kraków
Siedziba firmy: ul. Słoneczna 38a, Rabka Zdrój

Certyfikaty

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów - Kraków oraz Małopolska

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami