Carline - klimatyzacja Kraków, serwis klimatyzacji Kraków, wentylacja Kraków > Aktualności > Nowa realizacja – Budynki mieszkalne przy ul. Kurzei w Krakowie
Realizacja Kurzei
Kategoria: Aktualności0

Zespół firmy Carline rozpoczął prace związane z montażem instalacji wentylacji mechanicznej garaży podziemnych oraz systemu detekcji CO na nowej inwestycji budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ul. Kurzei w Krakowie (Osiedle Kameralne).

kurzei realizacja carline

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Kurzei i Jancarza jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania w lokalizacji rewelacyjnie skomunikowanej, a jednocześnie w miejscu niezwykle spokojnym oraz malowniczym. Atutem niewątpliwie jest duża ilość terenów zielonych, a także piękna, spokojna okolica o kameralnym charakterze.
W sąsiedztwie znajduje się głównie niska i szeregowa zabudowa wielorodzinna. Dzięki świetnej komunikacji autobusowej, a niebawem także i tramwajowej, można bez problemu poruszać się po mieście. Warto dodać, że w pobliżu znajdziemy mnóstwo szkół, przedszkoli, aptek, przychodni czy centrów handlowych takich jak: C.H.Krokus, Galeria Serenada. Dla osób ceniących różnorodne formy rozrywki i kultury niebywałą zaletą będzie bliskość Parku Wodnego i Multikina.

 

 

kurzei realizacja carline

Okolica wokół inwestycji swoim ukształtowaniem zapewnia komfort i tworzy atmosferę spokoju, relaksu zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych, czy samotnych.

Miejsce pod inwestycję zostało funkcjonalnie zagospodarowane oraz racjonalnie wykorzystane, aby zapewnić wygodę i harmonijnie wpasować się w ukształtowanie terenu.

 

 

Nasz zespół jest odpowiedzialny za realizacje wentylacji mechanicznej garaży podziemnych oraz systemu detekcji CO na nowej inwestycji budynków mieszkalnych

W zakres prac firmy Carline wchodzi wykonanie instalacji:

  • Systemu wentylacji mechanicznej wywiewnej z garaży podziemnych
  • Systemu wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z przedsionków ppoż., pomieszczeń technicznych i komórek lokatorskich na poziomie garaży
  • Systemu detekcji CO w garażach podziemnych

 

To kolejna inwestycja renomowanego krakowskiego dewelopera. Oddanie do użytku całej inwestycji przy ul. Kurzei nastąpi w I kwartale 2019 roku.

 

 

Jesteś zainteresowany współpracą?
Masz więcej pytań? Szukasz porady?
Jesteśmy dostępni dla Was pod nr telefonu 603 694 868 lub 785 844 908 lub online: carline@carline.com.pl

WYKONUJEMY ZLECENIA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.

 Zapraszamy również na nasz Facebook, kanał YouTube oraz Google+ i Instagram, gdzie możecie śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!