WENTYLACJA W FIRMIE

Wentylacja to wymiana oraz usunięcie nadmiernie podgrzanego lub zanieczyszczonego powietrza i dostarczenie świeżego. Oferowane przez nas systemy wentylacji gwarantują świeże powietrze, które ma właściwą temperaturę oraz odpowiednią jakość. Dzięki temu w pomieszczeniach nie odczuwa się różnicy temperatur i można spokojnie złapać oddech. Komfort ma ogromne znaczenie dla samopoczucia i wydajności pracowników. Montaż systemu wentylacji zależy m.in. od usytuowania budynku/ pomieszczenia, a także układu okien i drzwi, jak również czynników atmosferycznych. Dobrze działający układ wentylacyjny sprawia, że kadra pracownicza, partnerzy czy kontrahenci odczują redukcje zanieczyszczeń. Dodatkowo zmniejszy się ilość pary wodnej w powietrzu, a przede wszystkim zyskamy dopływ zdrowego, świeżego powietrza.

MONTAŻ WENTYLACJI W FIRMIE Z CARLINE!

Oferta dla biznesu firmy Carline obejmuje pełną gamę usług instalacyjnych oraz profesjonalnych urządzeń wentylacyjnych przeznaczonych do biura, sklepu, lokalu usługowego oraz innych obiektów. Od lat zajmujemy się dostarczaniem do firm i przedsiębiorstw najlepszych rozwiązań wentylacyjnych, a wyspecjalizowani pracownicy naszej firmy oferują swoje wsparcie w trakcie całego procesu wykonania instalacji. Zapewniamy bezpłatną wizję lokalną, doradztwo oraz dobór i montaż odpowiednich urządzeń. Każde zlecenie jest realizowane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Świadczymy także fachowe przeglądy i serwisy systemów wentylacji (gwarancyjny i pogwarancyjny)

Projektujemy i instalujemy systemy wentylacyjne dla małych, średnich i dużych firm. Nasza oferta zawiera projekt, doradztwo techniczne, montaż oraz serwis zarówno prostych, jak i najbardziej zaawansowanych systemów.

Montaż wentylacji Kraków oraz cała Polska!

Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego m.in.: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Myślenice, Bochnia Brzesko, Wadowice, Olkusz, Trzebinia, Chrzanów, Dobczyce, Krzeszowice, Skawina, Zator, jak również na obszarze całej Polski m.in. Warszawa, Wrocław, Tarnów, Poznań czy Rzeszów.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem telefonicznie +48  12 266 68 88,
mailowo: carline@carline.com.pl lub skorzystania z formularzu.

ZAMÓW MONTAŻ WENTYLACJI W FIRMIE

Etapy montażu wentylacji

Instalacja wentylacji w biznesie

 • Projekt systemu wentylacji –> wizja lokalna, plan instalacji oraz stworzenie rysunku technicznego
 • Dobór rozwiązania i urządzeń –> wybór najlepiej dopasowanego systemu wentylacji oraz urządzeń adekwatnych do potrzeb i oczekiwań biznesowych,
 • Właściwa instalacja systemu wentylacji –> profesjonalny montaż wentylacji w pomieszczeniach wykonany przez specjalistów
 • Regularny serwis urządzeń –> przegląd, czyszczenie, a także wymiana uszkodzonych elementów
Hotel Perfect Kupa 7, klimatyzacja Kraków wentylacja
klimatyzacja Kraków, wentylacja Kraków

Wentylacja pomieszczeń

Montaż wentylacji jest niezbędny. Co zyskujemy?

 • Optymalną temperaturę
 • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
 • Ochronę przed powstawaniem pleśni, rozwojem bakterii
 • Redukcję zanieczyszczeń
 • Poprawę jakości powietrza (dopływ świeżego)
 • Komfort dla naszych pracowników
 • Oszczędność firmowego budżetu

WENTYLACJA MECHANICZNA WYCIĄGOWA

Uniwersalne rozwiązanie

Ten rodzaj wentylacji montowany jest na ogół w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. W skład systemu wchodzą wentylatory kanałowe wyciągowe, kanały wentylacyjnekratki wywiewne zlokalizowane w miejscach wymagających wentylacji oraz wyrzutnie powietrza zużytego. W budynkach o podwyższonym standardzie za wymianę powietrza odpowiadają tzw. centrale wentylacyjne stanowiące element wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej. Centrale wentylacyjne mają szerokie zastosowanie jako systemy wentylacji mechanicznej w budynkach mieszkalnych, szkołach i uczelniach oraz obiektach usługowych i sportowych. Taka wentylacja zapewnia uzdatnianie nawiewanego powietrza dzięki wmontowanym wymiennikom ciepła. Centrale wentylacyjne przy pomocy filtrów dostarczają do budynku oczyszczone powietrze.

WENTYLACJA MECHANICZNA NAWIEWNO-WYCIĄGOWA Z ODZYSKIEM CIEPŁA

Wentylacja pod kontrolą – efektywnie i oszczędnie!

Wybierając wentylacja nawiewno-wywiewna decydujemy się na jedną z najbardziej skutecznych form wentylacji. W skład systemu wchodzą wentylatory kanałowe wyciągowe, a także kanały wentylacyjne, kratki wywiewne zlokalizowane w miejscach wymagających wentylacji oraz wyrzutnie zużytego powietrza.

Energooszczędna wentylacja mechaniczna nawiewno-wyciągowa z rekuperacją umożliwia odzyskiwanie ciepła. Kluczowym elementem jest rekuperator, czyli urządzenie ogrzewające chłodne powietrze z zewnątrz przez ciepłe, zużyte powietrze usuwane z pomieszczeń w zimie. Wymiennik ciepła umożliwia ochłodzenia ciepłego powietrza napływającego z zewnątrz przez chłodne powietrze usuwane z budynku.

W budynkach o podwyższonym standardzie za wymianę powietrza odpowiadają tzw. centrale wentylacyjne stanowiące element wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej. Centrale wentylacyjne mają szerokie zastosowanie w systemach wentylacji mechanicznej w budynkach mieszkalnych, jak również szkołach i uczelniach oraz obiektach usługowych czy sportowych. Taka wentylacja zapewnia uzdatnianie nawiewanego powietrza dzięki wmontowanym wymiennikom ciepła. Centrale wentylacyjne przy pomocy filtrów dostarczają do budynku oczyszczone powietrze.

WENTYLACJA ODDYMIAJĄCA

Priorytetem jest bezpieczeństwo

W razie wybuchu pożaru wentylacja oddymiająca i bytowa garaży podziemnych odprowadza dym i zapewnia bezpieczeństwo. Montaż wentylacji obejmuje wentylatory osiowe oddymiające mocowane na dachu i w kanałach wentylacyjnych, oraz wentylatory strumieniowe umieszczane pod sufitami garaży.

WENTYLACJA W FIRMIE

W firmie dobrze jak.. w domu

Systemy wymiany powietrza decydują o komforcie, a także bezpieczeństwie pracowników. Wentylacja ma zapewnić nie tylko dobrą jakość powietrza, ale również ograniczyć wilgoć, rozwój drobnoustrojów i usuwać niepożądane zapachy we wnętrzu mieszkania. 

Hotel Perfect Kupa 7, restauracja klimatyzacja Kraków wentylacja, montaz klimatyzacji w restauracji

Hotel Perfect, restauracja Trzy Gęsi, Kraków

Hotel Perfekt to nowoczesny obiekt noclegowy zlokalizowany w pięknej, krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Restauracja Trzy Gęsi wraz z zapleczem kuchennym oraz częścią SPA oparta została na elektrycznym, 3-rurowym systemie VRF firmy Panasonic i centralach wentylacyjnych podwieszanych z odzyskiem ciepła. Agregat Panasonic służy do efektywnego chłodzenia i grzania przez centrale wentylacyjną. W całym projekcie zastosowaliśmy nie tylko bardzo nowoczesny, ale również ekologiczne rozwiązania.

III etap Piasta, mieszkania, klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie

Mieszkania Piasta, Kraków

Nasz zespół odpowiedzialny był za realizację w budynkach mieszkalnych Piasta Towers. Począwszy od projektu i zaplanowania, poprzez wdrożenie oraz montaż, aż do ostatecznego oddania do odbioru. W zakresie prac znalazły się: instalacja wentylacji w lokalach mieszkalnych oraz usługowych, częściach wspólnych oraz technicznych, jak również w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Do naszych zadań należała również instalacja oddymiania klatki schodowej. Dodatkowo w części lokali mieszkalnych oraz lokalu usługowym wykonaliśmy instalacje klimatyzacji.

Montaż wentylacji, serwis wentylacji

Hotel INX****, Kraków

Wspaniały hotel INX oferuje nie tylko wygodne pokoje, kawiarnie i restauracje, ale także SPA, salę fitness oraz umożliwia organizację konferencji. Nasze zespół zamontował 5 central wentylacyjnych firmy Bartosz z kompletną automatyką obsługujących odpowiednio wszystkie pomieszczenia hotelowe. Oprócz tego montaż obejmował instalację wentylatorów wyciągowych i nawiewnych do pomieszczeń technicznych, higieniczno-sanitarnych, jak również ciągów komunikacyjnych. Odpowiadaliśmy także za instalację wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej do kotłowni.

Wentylacja w firmie musi działać bez zarzutów. A to uzyskamy tylko regularnie serwisując, czyszcząc i odgrzybiając urządzenia. Zamów serwis wentylacji dla biznesu!

Nasze inne instalacje oraz montaże możecie zobaczyć Państwo w zakładce Realizacje

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni dla Was pod nr telefonu +48 12 266 68 88 lub online: carline@carline.com.pl

 Zapraszamy również na nasz Facebook, jak również kanał YouTube oraz Google+, a także Instagram, gdzie możecie śledzić nas, nasze projekty i być na bieżąco!