Carline - klimatyzacja Kraków, serwis klimatyzacji Kraków, wentylacja Kraków > Aktualności > III etap inwestycji PIASTA TOWERS Kraków zakończony!
III etap Piasta, mieszkania, klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie
Kategoria: Aktualności0

Firma Carline zakończyła prace w kolejnym, III etapie inwestycji „Piasta Towers” w Krakowie. Nasz zespół pracował przy realizacji nowych budynków mieszkalnych w dzielnicy Mistrzejowice. Wzorem poprzednich etapów, odpowiadaliśmy za projekt oraz wykonanie pełnego systemu instalacji sanitarnych tj. wentylację mechaniczną, grzania i chłodzenia, instalację wodną, kanalizacyjną, hydrantową oraz gazową.

Piasta Towers to wieloetapowa inwestycja zlokalizowana w pobliżu pętli tramwajowej w dzielnicy Mistrzejowice, przy ul. Piasta Kołodzieja w Krakowie.
Budynki mieszkalne charakteryzują się nowoczesną architekturą. Niewątpliwym atutem jest także kompleksowo zagospodarowane osiedle. W chwili obecnej do odbioru przekazany został budynek numer 3, a w trakcie realizacji jest już kolejny.
Developer przewidział dla mieszkańców miejsca postojowe podziemne, windy, balkony czy komórki lokatorskie oraz rowerownię. Dostępne jest również łącze internetowe oraz TV kablowa.

Osiedle Piasta Towers posiada pełną infrastrukturę towarzyszącą. Wśród niej znajdziemy:

  • obiekt rekreacyjno-sportowy
  • ścieżki zdrowia
  • place zabaw
  • miejsca do wypoczynku i rekreacji
  • tereny zielone
  • małą architekturę
  • zaplecze handlowo-usługowe
  • sklepy, restauracje

Tak jak w poprzednich etapach, tak i teraz w inwestycji Piasta Towers, nasz zespół odpowiedzialny był za realizację począwszy od zaplanowania i stworzenia projektu, poprzez wdrożenie oraz montaż, aż do ostatecznego oddania budynku do odbioru.

Zakres naszych prac zawierał: instalację wentylacji w lokalach mieszkalnych i usługowych, częściach wspólnych oraz technicznych, jak również w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Wykonaliśmy także instalację oddymiania klatki schodowej. Dodatkowo w części lokali mieszkalnych i lokalu usługowym wykonaliśmy instalacje klimatyzacji.

Nad całością III etapu inwestycji czuwał nasz inż. Łukasz Dębowski.

 

To nie koniec naszej współpracy!

W ramach realizacji projektu „Piasta Towers” mamy przyjemność kontynuować prace związane z wykonaniem budynku numer 4, wchodzącego w skład IV etapu inwestycji.

Inwestor: INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.
Adres: Mistrzejowice, ul. Piasta Kołodzieja; Kraków
Zakres prac: Instalacja klimatyzacji, wentylacji mechanicznej i oddymiania, automatyka systemów
Lokalizacja: Kraków, Polska
Powierzchnia: ok. 10000 m2 

Relację z poprzednich etapów budynków mieszkalnych Piasta Towers znajdziecie Państwo na naszej stronie –  I etap, II etap.

Informacje na temat innych projektów naszego zespołu, możecie znaleźć Państwo w zakładce Realizacje.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zapraszamy do kontaktu!
Jesteśmy dostępni pod nr telefonu +48 12 266 68 88 a także online: carline@carline.com.pl

WYKONUJEMY ZLECENIA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.